Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Jarosław, Radymno
Radny powiatowy jechał pod wpływem alkoholu?
Według oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, podkomisarz Marty Gałuszki zdarzenie miało miejsce około godziny 11, według głównego bohatera przed godziną 10. Jedno jest zbieżne: radny powiatu jarosławskiego Ryszard B. (PiS) został złapany przez policjantów z Komisariatu Policji w Radymnie na jeździe pod wpływem alkoholu.
fot. archiwum KPP Jarosław

Do zdarzenia doszło w... Dzień Dziecka, 1 czerwca br. Policjanci z Radymna, po wcześniejszym otrzymaniu zgłoszenia, że taka sytuacja może mieć miejsce, zatrzymali do kontroli w mieście nad Radą mercedesa, za kierownicą którego zasiadał Ryszard B., przewodniczący Komisji Infrastruktury i Mienia, członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
33 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ktoś 185.25.120.235 03.06.2015

No to teraz pan radny musi sobie pluć w brodę.....

user
ze wsi 109.241.81.143 14:17:18 05-06-2015

w wąsy raczej ;)

user
platformers 109.241.81.143 15:22:42 05-06-2015

no proszę.

widzę, że kolega rolnik ze wsi bardzo szybko technologie łapie,

widać nie tylko w przyziemnych sprawach się porusza ;)
ew. do poprawki polskie znaki.

no ale...

od razu Krakowa nie zbudowali  ; )

i samouk w dodatku.

gratuluje ; )



user
platformers 109.241.81.143 15:29:43 05-06-2015
a..
jeszcze Ps.
by czytelnik nie pomyślał,
że na to wszystko tak ten PSL pomagał
to prawda, że się na kompromisy wciąż idzie
ale jak już być sprawiedliwy to Sołtysowi trzeba przyznać:
to co się wystarał dla wioski i dla gminy jako dyr ZGK
to całkowicie jego starania i z czystej uczciwości
nie będę nikomu chwały zabierał.
fakty są fakty.
user
ze wsi 5.172.247.227 15:35:23 05-06-2015
A co!Oczywiscie ze nie tylko przyziemne! A na twoim tel cos te polskie znaki latwiej wchodzily. Mi sie nie chce te literki zmieniac. Pisze jak mam. A PSL duzo pomogl przy remizie to nasze wspolne dzielo. Nikt nie zaprzeczy.
user
se7en 84.49.100.10 03.06.2015

No to teraz pracownikom komisariatu w Radymnie nadarzyła się okazja na mały kroczek do odzyskania zszarganej reputacji

user
Miron 217.97.167.1 03.06.2015

Teraz widzimy prawdziwe oblicze PiS najpierw pili na Dniu Dziecka a potem jazda po pijaku.Podobno to sprawa wzajemnych rozliczeń w ramach PiS .Na imprezie w Skołoszowie byłocałe towarzystwo PiSowskie i ich czarni mocodawcy.

user
platformers 109.241.81.143 13:12:17 05-06-2015
komentować nie ma sensu ale odpowiedzieć warto....

tak się składa, że wszystkie ekipy rządzące walczą z Polską alkoholską
a byłbym hipokrytą gdybym powiedział, że platforma najbardziej
bo na tym polu akurat podziwiam partyjną konkurencję (PiS) 
user
ze wsi 109.241.81.143 14:19:59 05-06-2015
Dlatego na PSL ludzie na PSL! Niech sobie mowią, ze to buraki,dzieki nam w sklepach ziemniaki!
user
platformers 109.241.81.143 14:23:07 05-06-2015
Przepraszam za kolegę ze wsi.Pożyczyłem mu telefon by sobie poczytał a ten taką propagandę przez moj tel sieje.
user
ze wsi 5.172.247.241 14:41:31 05-06-2015

Nikt nie musi za mnie przepraszac! 

To my trzymamy polską gospodarke. 

Bez naszej ziemi gumowy chleb byściej jedli!

- tak jak na zachodzie. Juz  ponad 4 m-ce nasi koczują we Warszawie

pod pałacem pani premier  by wlasnie tej naszej ziemi nie oddac za 1/4 wartosci Niemcom, angolom, zabojadom i innym tam holendrom.

My tu za ar zaplacimy 1000 a oni 250€ i co? Jest roznica?

 U nas 6zl/h u nich 30zl/h to nawet 5x wiecej.

user
Wyborca 217.97.167.1 03.06.2015
Widać jaki zaplecze ma starosta Jarosławski 
user
platformers 109.241.81.143 13:14:06 05-06-2015
nie wiedziałem,

że starosta ma tylko jednego człowieka w zapleczu...

a to ci nowina!
user
ze wsi 5.172.247.241 14:42:32 05-06-2015
Starosta tez z rolniczej rodziny
user
se7en 84.49.100.10 04.06.2015

Jakąś dekadę temu, w miejscu gdzie dziś dzwony klepią, uciechy cielesne oferowano. Lecz wiejski PAN z wąsem, przepity alkoholem, formę utracił, i zamiast paniom się oddać, począł je słowami szmacić. Więc podszedł mięśniak za frak uchwycił i kopem w dupę za drzwi wyprosił...


user
platformers 109.241.81.143 13:17:54 05-06-2015
no proszę
prawie jak Twardowski...
prawie... ;)
user
ktosik 185.25.120.235 04.06.2015

Najwyższa pora, by tego pana z PiS-u wywalić - choćby za ten ostatni przypadek. Zastanawiające dlaczego udają, że nie widzą... jaki ten pan ma problem alkoholowy - od dawna ?! Brednie, ze chory, że w szpitalu... a najpierw kilka dni po rowach wylegiwał pijany... Żenujące jest też zachowanie wójta, bo ten pijaczyna jest przecież dyrektorem gminnej gospodarki komunalnej. Żenujące wreszcie zachowanie ludzi ze Skołoszowa skoro takiego typa... na sołtysa wybrali ?! Na spotkaniu PiS-u przed podpisaniem koalicji powiatowej też był pijany i co... nikt tego nie widział ?! Jak można takiego człowieka gdziekolwiek do komisji w radzie powiatu obsadzać ?! Biedny kraj...

user
Miron 217.97.167.1 21:44:27 04-06-2015

Biedny ten pan jak cały PiS .wybory wygrywają takimi ludźmi a potem uzyskują błogosławieństwo i następuje skok na kasę ,a naród zadowolony że wybrał na kogo kazano mu głosować zgodnie z sumieniem...

user
platformers 109.241.81.143 14:06:54 05-06-2015
biedny kraj...
racja!
- jak ma takich anonimów
co tylko BREDNIE piszą,
narzekają
i kłamstwa 1000x powtarzają!
jak "ktoś" kiedykolwiek na serio się polityką zajmował to wie
że kiedyś bardzo trudno było coś załatwić bez kieliszka...
a i teraz często NIESTETY!  przy kielichu się interesy ubija.

no tak.
-asfalt we wsi całej
-hala sportowa
-boisko (a nawet 2)
-remiza z zapleczem tanecznym
-generalny remont zakładu gosp. kom.

toż to głowę trzeba mieć jak koń.
i w kompromisy z nami iść by dla swoich (we wsi)
coś ugrać.
znam człowieka i faktem jest, że pił
ale w rowach? sic! masz wyobraźnie ktosik
user
ze wsi 5.172.247.241 14:52:27 05-06-2015
Soltysa znam i gdyby nie on to bysmy pracy nie mieli. Juz w gospodarce nie pracuje ale dzieki takim ludziom jak pan soltys moge teraz dzieci na studia poslac. Ten caly zaklad to ruina byla. A to pijanstwo to jak byl jeszcze stary cpn to i karty i wodka w tym kurniku. I nawet czasem mozna bylo koguta zobaczyc... Ale to dawno temu bylo. Teraz to kazdy widzi jak to wszystko wyglada. Jak nowy przyjdzie to na gotowe! Ile to trzebabylo wodki wypic zeby sie o to wszystko wystarac! A teraz. Kazdy madry komentuje jaki to zly czlowiek. Jaki pijak. No a czego on tak pil. Kazdy wie ze wodka dobra ale nie kazdy moze odmowic. Tak to bylo. Tak bylo. A teraz moze inaczej. Ale alkohol tez swoje robi i czlowiek na starosc przez ta wodke glowe traci. Trza pamietac wiele dobra co ten soltys zrobil. Ja pamietam panie soltysie. Ja pamietam.
user
polak 83.9.117.253 04.06.2015

kto komu kazał na kogo  glosować? Miron nie osłabiaj , mnie nikt  nie ukierunkowywał i wybrałem jak chciałem a ten pan rzeczywiscie ma klopoty z alkoholem


user
ze wsi 5.172.247.241 14:55:52 05-06-2015
Tak jest kazdy glosuje jak chce. Na PSL ludzie na PSL!A alkoholu nie pic! A jak pic to w garazu i najlepiej swoim.
user
kaktus 94.40.76.35 05.06.2015

Do Pana Mirona i ktosik: Ja tego pana nie widziałem na gminnym dniu dziecka 31 maja w Skołoszowie ani też wcześniej leżącego po rowach, wszyscy wiemy że problem alkoholowy to nasz narodowy problem, więc jak panowie wiedzą występuje w każdej partii a PiS ma ogrom wartościowych osób. Panowie, miejcie świadomość że słowami można zabić nie tylko jednego człowieka ale i całą rodzinę aby wydawać osądy trzeba mieć na to niezbite dowody. A już się panowie mylą co do picia na dniu dziecka i leżenia po rowach ...

user
ze wsi 5.172.247.241 15:00:09 05-06-2015
Ja bylem tam i dziwilem sie czemu soltysa nie ma na imprezie.  
user
mariobrosss 91.231.92.34 05.06.2015

Ten pan dużo dobrego zrobił dla swojej wsi, gminy i powiatu poszukajcie wokół siebie kogoś innego do obgadywania a temu panu dajcie spokój bo już dostał za swoje !!!!!!!!!!

user
ze wsi 5.172.247.241 15:04:01 05-06-2015
Ta. To prawda. Widzialem jak sie soltys trzesie jak galareta jak nieraz musial jakies tam wazne decyzje podejmowac. 100% na zawal chlop umrze. Jestem pewny. Dobry czlowiek. Szkoda go.
user
Gall 164.126.194.223 05.06.2015

Widzę, że większość postów negatywnych. A może by tak o pozytywnych cechach tego pana? To, że jest gdzie przeprowadzać różne uroczystości i chodzić suchą nogą po asfalcie zawdzięczamy staraniom tego pana.

user
Anty Miron 79.189.215.73 12:16:55 05-06-2015
Przynależność do formacji politycznej zobowiązuje do pewnego morale .a co,wcześniej w PiS nie wiedziano  kim jest ten pan. Nie znam go ale sami piszecie że ma problemy od dawna.
user
ze wsi 5.172.247.241 15:05:45 05-06-2015
O dobrych rzeczach sie nie mowi tylko o zlych jest glosno. Jak kogos bija to duzo sie przylaczy a jak chwala to nikt sie nie wychyli.
user
platformers 109.241.81.143 05.06.2015

totalna żenada te wszystkie wpisy.

aż nic się nie chce komentować, bo po co


Ci co ZAWSZE  wszystko wiedzą i widzą najlepiej

i tylko sobie swój zgorzkniały humor poprawią jak komuś dokopią.


user
ze wsi 5.172.247.238 15:14:29 05-06-2015
No musze koledze przyznac racje. Choc sam slyszalem jak nie raz na soltysa do mnie narzekal. Ale to dlatego ze kolega abstynent, przynajmniej z wygladu bo co w garazu robi... Haha. no ale fakty sa fakty. Asfalty, boiska, szkola i hala, i ta remiza to zw zasadzie z PSL razem sie udalo.
user
kiki 164.126.238.170 05.06.2015

Nie można zapomnieć, że temu panu jest wiele osób wdzięcznych za otrzymaną pomoc dla rodziny. Każdy w życiu może chwilowo się zgubić. 

user
z miasta 185.25.120.235 06.06.2015

Jak widać konkurencja w PIS ostra! Dać im młotki i zostawić w spokoju, sami się wytłuką! Taki to już pobożny PISowy ludek:)))

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium