Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 158/2020, Sobota 6 czerwca 2020 r., Pauliny i Laury
Opublikowano
Przemyśl
Podwójna funkcja dyrektor Barbary Stawarz
Dyrektor Wojewódzkiego Podkarpacki Szpital Psychiatryczny w Żurawicy Barbara Stawarz została powołana przez Zarząd Województwa Podkarpackiego na pełniącą obowiązki dyrektora... Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu.
Dyrektor szpitala psychiatrycznego w Żurawicy Barbara Stawarz obowiązki dyrektora placówki na Monte Cassino pełnić będzie do czasu wyboru nowego szefa przemyskiego szpitala.
fot. Paweł Bugira
Dyrektor szpitala psychiatrycznego w Żurawicy Barbara Stawarz obowiązki dyrektora placówki na Monte Cassino pełnić będzie do czasu wyboru nowego szefa przemyskiego szpitala.

Przyznać trzeba, że zarówno marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, jak i pozostali członkowie zarządu zagrali va banque. Równoczesne kierowanie dwoma potężnymi zakładami pracy w naszym regionie jest nie lada wyzwaniem (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
6 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.46.243 10.11.2019

Problem w tym,ze w PiS jest krótka ławka ludzi nadających się do kierowania dużymi instytucjami.

Rezerwa umiejących czytać,pisać i myśleć już sie wyczerpała.

Sa więc takie kwiatki.

user
kASKA 31.183.161.188 10.11.2019

Chyba tak,Tadeuszu.Zgdzam sie z Toba. Zabetonowali sie i nie dopuszcza.Przykre....

user
Anna 31.183.230.122 10.11.2019

To już nie jest śmieszne to już jest tragedia

user
stały przemyski obserwator 83.31.137.108 10.11.2019

Teraz dopiero wychodzi prawdziwe SZYDŁ0 z worka. Po 16 latach męczarni Chomy i rocznej  nędzy Bakuna  kto jest największym pracodawcą w Przemyślu ? , okazuje się że Szpital zwany wojewódzkim. Szpital leczy , karmi , zatrudnia , broni , to jakieś jaja , kuriozum , szczyty samorządowego nieudacznictwa .  Kilka lat temu wstecz Choma zdobywał odznaczenia , medale , wyróżnienia , dyplomy  jako wybitny samorządowiec , ba Newsweek zaliczył  go niemal  na równi z prezydentem Rzeszowa do grona najlepszych włodarrzy miast średniej wielkości a tu masz babo placek , Szpital nadal największym pracodawcą. I co tu komentować , opisywać nadal jak mantrę stan mieściny , zadupia nie ma sensu , upadek pod każdym  względem choć Choma ogłosił Przemyśl potęgą w babinktonie budując im halę przy ogólniaku ale przemyskie  potęgi "upadają szybciej niż powstają  jak ten  cały przemyski sport i inne dziedziny życia . No cóż takie czasy , takie obyczaje czyli o tempora o more.  Przecież nie potrafili czy nie chcieli uratować nawet  stadka kolorowych rybek  w  zbiorniku- bajorze w parku na wzgórzu zamkowym. Proponuje odprawić mszę nie za miasto Arras a za  Przemyśl i przestawić ten nudny hejnał na   larum  głoszący upadek mieściny. I  stała myśl , mantra jaki "pan taki kram", jacy wyborcy taka "wadza"

user
y 94.40.44.230 15:47:35 11-11-2019

przestań ciągle o tym samym pisać każdy wie jak jest to nic nie da nie patrz na innych wyjedź do innego miasta i bądź szczęśliwy tak ja jestem po drodze masz Rzeszów Kraków ale Wrocław jest najlepszy na zachód i nikt tam nie słyszał o Chomie Bakunie czy innym szwejku zaręczam cię gościu...

user
delikatny przemyski obserwator 83.31.137.108 11.11.2019

do y.

Jak napiszesz coś lepszego , mądrzejszego  może uznam cię za więcej niż półanalfabetę. Więc czekam na twój świetny  wpis a nie negowanie jedynie  skrótowej ale celnej oceny sytuacji Przemyśla. Przemyśl jest moim miastem , zależy mi na jego powodzeniu i nie ty smarkaczu będziesz wytyczał ścieżki mojego wyjazdu tak jak nie ruszam ciebie .  Ale ważne że czytasz mój celny wpis  jesteś od dzisiaj  moim fanem  , proponuję naukę i wyciągnięcie wniosków , tak , tak młody gosciu.

nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium