Życie Podkarpackie nr 45/2019 Życie Podkarpackie nr 45/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 315/2019, Poniedziałek 11 listopada 2019 r., Bartłomieja i Marcina
Opublikowano
Jarosław, gm. Radymno
Sekretarz z wyrokiem. W urzędzie nic o tym nie wiedzą
Sądowy finał znalazła ubiegłoroczna sprawa zatrzymania za jazdę pod wpływem alkoholu Krystyny K., pełniącej funkcję sekretarza gminy Radymno. Kobieta została uznana winną zarzucanych jej czynów. Mimo że wyrok jest prawomocny od niemal miesiąca, w urzędzie gminy nic o nim nie wiedzą.
fot. Podkarpacka Policja

Krystyna K., sekretarz gminy Radymno, została zatrzymana przez policję 19 listopada ubiegłego roku na ulicy Złota Góra w Radymnie, w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Badanie alkomatem wykazało, że prowadząca fiata 57-letnia wówczas kobieta o 7 nad ranem miała w organizmie 0,8 promila. – U zatrzymanej Krystyny K. ujawniono (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
... 31.0.32.219 07.11.2019

Bo oni nic nie wiedzą co się dzieje w tej gminie!!! 

user
Sarnazlasu 89.65.50.124 07.11.2019

Widocznie nikt jeszcze wójtowi wyroku nie przeczytał. 

user
Gosc 31.0.43.18 07.11.2019

Koniecznie musi ktoś przeczytać wójtowi  ten wyrok bo on  jeśli chodzi o czytanie to  z tym jest kiepsko!!!!!!!! 

user
Stefan 83.31.119.87 07.11.2019

W tej gminie nikt nic nie wie

albo nie chce wiedzieć

Norma, banda, tam dawno CBA powinni zagościć


user
nit 89.230.69.144 15:08:36 08-11-2019

to zabaw sie w sygnaliste

user
Zadziwoiny Fanatyk PiS u 176.96.144.227 07.11.2019

Gmina jest cichociemn. Wojt nie wie co ma zrobic z dyrektorka w Dunkowicach, nie wie  jak ma postapic z sekretarz z wyrokiem, nie wie czy ma umowy dzierzawy z Empolem, nie wie jakie ma dochody i majatki wlasne( oswiadczenie majatkowe zlozyl blednie  oczywiscie na swoja korzysc i poraz kolejny sladal wyjasnienie przed wojewoda) Wniosek, ze wojt musi sie nauczyc czytac a pozniej zrozumiec czytany tekst.Widac ze i szef kancelarii glownej wojta tez nie potrafi wyjasnic sedna sprawy.

Oj WIELKA TEMPOTA opanowala jasnie wladze i jak tu znalezc wlasciwe rozwiazanie.Moze CBA by cos poradzilo.? 

user
... 31.0.32.219 22:34:01 07-11-2019

Raczej nie inaczej,"ciemnota i zacofanie" 

user
Sarnazlasu 89.65.50.124 07.11.2019

Jechała do pracy na promilach tyka

Policja z alkomatem zastawiła wnyka 

Wydmuchała dla nich jeden promil prawie 

Ale ona z pisem wiec jest juz po sprawie 

Morał z tej historii to jest prawda szczera jak trzymasz z kim trzeba niestraszna afera 

W Warszawie banasie loty kuchcinskiego ale naród ciemny nie widzi niczego 

Wybierajcie dalej partyjna bolszewie będą dalej plusy bedzie wam jak w niebie 

user
Stefan 83.31.119.87 07.11.2019

Zapraszamy do gminy Radymno najlepszy cyrk na Podkarpaciu

user
Gość 31.128.16.227 08.11.2019

URZĄD GMINY RADYMNO

PRZESTAŃCIE WRESZCIE PRZYNOSIĆ WSTYD MIESZKAŃCOM!!!!! 

user
Śnieżynka 195.136.176.54 08.11.2019

W Gminie Fredropol dużo gorzej. Wojt powołał na Dyrektora Szkoły panią z wyrokiem o czym "nie wiedzial" hehe. Pani nie świadoma że jest dyrektorem. Przewodniczacy Rady nie wpisuje od 10 lat zadłużenia w stosunku do Gminy a Wojt nie zgłasza przestępstwa a przewodniczacy chwali się że taki dlug ma. Wójt kupuje statuetke wzorowa gmina za 4000zl i się nią chwali a gmina na ostatnim miejscu w rankngu przedsiebiorczosci, Wojt nie wypłaca zakladowego funduszu swiadczen socjalnych dla pracowników szszkóła a zadluzenie z tego tytulu 1mln zl, wszystkie świetlice w gminie przez 8lat nie miały przeglądów budowlanych ciagle uzytkowane. To jest cyrk. To tylko kilka procent działalności Wójta Gminy Fredropol a takich spraw jest duuuzo więcej.

user
Gość 31.0.43.18 11:01:57 08-11-2019

Koleżanko a co tu kogo obchodzi gmina Fredropol,  przykład bierze się z porządnych gmin a nie z takiej co ty opisujesz ,po prostu piszesz nie na temat , pomysł a później coś napisz sensownego Pozdrawiam

user
GOSC 46.174.214.4 08.11.2019

To sa rzady a raczej nierzady w gminie Radymno! Balagan a raczej burdel w zarzadzaniu!!! afera goni afere a po nich splywa jak po kaczce! Kasy zaczyna brakowac nic sie nie buduje a majatek gminy juz wysprzedany  i zostaja tylko kredyty!! I jak zyc panie premierze!?ps, a dyrektorki nie odwola bo tam nad nia trzyma parasol ochronny kurator oswiaty z Piaskow!!!!!

user
Nn 31.128.21.162 08.11.2019

Tak jak wszedzie wstyd i balagan wywalić  ja z roboty z wyrokiem nie powinna pracować w urzędzie 

user
Xxx 83.31.119.87 08.11.2019

Wójt o tym wszystkim wie i pali głupa!!!!!! 

Oj biada Wójcie Ci biada!!!!! Panu z Piasków też się skończy rządzenie i załatwianie pracy tumanom na dyrektorskie stanowiska

Wszystko kiedyś się kończy 

user
Gość 37.248.153.105 19:55:58 09-11-2019

I to jest właśnie definicja praworządności wg. Gminy Radymno  na czele z Panem Wójtem  i  to w czasach dobrej zmiany SUPER!!!!!!!!

nr 45/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium