Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl
Miasto mogłoby zarobić na dzierżawie szpitala przy Słowackiego
Około miliona złotych mogłoby trafiać co roku do miejskiej kasy z dzierżawy Szpitala Miejskiego przy ulicy Słowackiego w Przemyślu. Potencjalny dzierżawca już jest. Gwarantuje zatrudnienie dla wszystkich pracowników placówki, a w kilkuletniej perspektywie około 20 milionów złotych na inwestycje. Czy władze miasta podejmą temat, czy sprawa wchłonięcia miejskiego szpitala przez szpital wojewódzki jest już przesądzona? I przede wszystkim: czy miasto stać na odrzucenie takiej oferty?
fot. Mariusz Godos
W ciągu kilkunastu kolejnych lat w infrastrukturę obiektów przy ulicy Słowackiego w Przemyślu lubelska spółka miałaby włożyć ok. 20 mln zł.
Widząc zupełny brak pomysłu organu prowadzącego na wyjście z impasu i obawiając się utraty pracy, pracownicy przemyskiego szpitala miejskiego postanowili działać na własną rękę. W Lublinie wyszukali firmę „Arion Szpitale”, która jest doświadczonym operatorem placówek medycznych. Stworzyła własną sieć w oparciu o szpitale, które zbankrutowały i mają ogromne zadłużenie. Zasila je finansowo, dokonuje restrukturyzacji i pozwala stanąć na nogi.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
mk 91.193.208.124 04.06.2015

"W Lublinie wyszukali firmę „Arion Szpitale”, która jest doświadczonym operatorem placówek medycznych. Stworzyła własną sieć w oparciu o szpitale, które zbankrutowały i mają ogromne zadłużenie. Zasila je finansowo, dokonuje restrukturyzacji i pozwala stanąć na nogi."     PIERDU , PIERDU , PIERDU. WIEM  COŚ O TYM , DOŚWIADCZYŁEM  TEGO  - MIMO POSIADANEGO UBEZPIECZENIA   - NA WŁASNEJ SKÓRZE. NA " DZIEŃ DOBRY  "  100PLN / STO ZŁOTYCH /  AŻEBY WEJŚĆ DO GABINETU  LEKARZA . MOGĘ UDOWODNIĆ , MAM  DO TEJ PORY  W DOMU  FAKTURY .  A CO DO TZW" GWARANCJI ZATRUDNIENIA" , TO TEŻ WIELKA  LIPA. MOŻE CHODZI TU O UMOWY ZLECENIA   I TO NA KRÓTKI , OKREŚLONY OKRES CZASU . PÓŻNIEJ  , DZIĘKUJEMY.

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium