Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 155/2020, Środa 3 czerwca 2020 r., Leszka i Kłotyldy
Opublikowano
Region
Kompletnie pijana 30-latka wiozła syna. I rodziców. Także pijanych
Blisko 3 promile alkoholu miała 30-latka, która wiozła samochodem swojego syna i rodziców.
Samochód był niesprawny technicznie. Na przednim prawym kole brakowało opony, a felga była uszkodzona, na skutek tarcia aluminiowej obręczy o asfalt.
fot. KPP Strzyżów
Samochód był niesprawny technicznie. Na przednim prawym kole brakowało opony, a felga była uszkodzona, na skutek tarcia aluminiowej obręczy o asfalt.

Dyżurny strzyżowskiej policji otrzymał zgłoszenie od jednego z kierowców, że drogą wojewódzką nr 989 w Godowej jedzie terenowe volvo, bez opony na przednim prawym kole. Z przekazanych informacji wynikało także, że kierowca może być nietrzeźwy.

Policjanci zatrzymali pojazd. Okazało się, że za kierownicą siedziała 30-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Badanie alkomatem wykazało 2,86 promila alkoholu! Pasażerami byli czteroletni syn kierującej oraz jej rodzice, którzy również byli pijani. Samochód, którym podróżowali, był niesprawny technicznie. Na przednim prawym kole brakowało opony, a felga była uszkodzona, na skutek tarcia aluminiowej obręczy o asfalt.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, do czasu wytrzeźwienia. Jej syn został przekazany pod opiekę innych członków rodziny. Najprawdopodobniej matka, sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie, odpowie za narażenie jego życia lub zdrowia. Ponadto kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny.
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
o 94.40.44.230 15.10.2019

ja pierdziele jaka patologia do potęgi x ...

user
opel 94.254.198.74 18:11:58 15-10-2019

Patologia  takimi autami nie jeżdżą 

nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium