Życie Podkarpackie nr 46/2019 Życie Podkarpackie nr 46/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 319/2019, Piątek 15 listopada 2019 r., Alberta i Leopolda
Opublikowano
Przemyśl
Premier obiecuje obwodnicę. Prezydent i starosta zaskoczeni
Budowę zachodniej obwodnicy miasta zapowiedział podczas wizyty w Przemyślu premier Mateusz Morawiecki. Prezydent Wojciech Bakun i starosta Jan Pączek przyznają, że są zaskoczeni tą wiadomością, ale trzymają kciuki za zrealizowanie inwestycji.
fot. Paweł Bugira
Mateusz Morawiecki powiedział o swoich planach na konferencji prasowej na dworcu PKP we wtorek, 8 października.
– Przyznam, że jako włodarz miasta i jako urząd, zostaliśmy zaskoczeni tą zapowiedzią, bo wcześniej informacji o takim projekcie nie mieliśmy. Ale jak najbardziej kibicujemy temu projektowi – powiedział Wojciech Bakun, zapytany przez nas o deklarację premiera.

Prezydent zaznaczył, że urząd (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
21 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.62.39 18.10.2019

Obiecać można wszystko.

Jeżeli jest to wydanie kabaretowe to traktujmy je z przymrużeniem oka.

A teraz zastanówmy sie i wymieńmy co nam naszemu miastu i regionowi obiecał PiS.

Oczywiście żadna ale to żadna z tych obietnic w tym kilka sztandarowych nie została zrealizowana. Taki jest urok PiS-u.


Obiecanka,cacanka a głupiemu radość.


To na nieszczęście w naszym regionie zawsze się sprawdza.


user
abc 31.183.221.229 19:05:57 18-10-2019

To może przyPOmnij te obietnice a później pisz bztety

user
T 31.183.130.213 22:23:15 18-10-2019

Pendolino


user
kuchta 88.156.141.120 18.10.2019

Pinokio obiecał. Nosa mu zabraknie.

user
Wowa zi Lwowa 31.127.133.93 18.10.2019

Precz z kato-komuną!

user
hahahahaha 185.38.225.7 18.10.2019

A KUCHCIŃSKI ZNOWU BĘDZIE MARSZAŁKIEM XDDDD NA ZDJĘCIU WIDOCZNY PACHOŁEK KACZORA

user
Tw 83.24.32.154 18.10.2019
Przemyśl miasto  Ukraińskie 
user
Łuk 185.25.123.168 09:17:57 19-10-2019

Trolu zza Buga wy co najwyżej to możecie przyjechać do Biedronki na Lwowskiej na zakupy.

user
Basia 185.25.123.180 19.10.2019

Komentarze tylko dla zalogowanych !


user
Tadeusz 79.191.62.39 19.10.2019

Obiecany most kolejowy przez San jest naprawdę piękny szczególnie kiedy jedzie przez niego Pendolino .


Piękna droga z Przemyśla do Medyki.

Nie ma już zadnych przełomów na których samochody podskakują jak dziecięce piłeczki.


Piękna droga łączy juz Przemyśl z Malchowicami.

szczególnie podobają sie chodniki oraz ścieżka rowerowa.


To tyle odności szlaków komunikacyjnych tak potrzebnych dla regionu.

Szczęście mnie rozpiera,że nareszcie tą zmorę komunikacyjną mamy już za sobą.

Dobrze,ze te marzenia PiS juz zrealizował tak jak obiecywał.

Ileż to artykułów w prasie lokalnej a nawet krajowej napisano.

Cudowna medialna przyszłość komunikacyjna miasta i regionu.

 Niepotrzebnie się obudziłem

user
zzr 185.25.123.227 19.10.2019

Przecież wiadomo że to ściema z tą obwodnicą.

user
Franciszek 185.38.225.4 19.10.2019
Obwodnicę to sobie wokół swojego mózgu zrób , nam nie jest potrzebna kolejna która świeci pustkami.
user
Pisiak 213.205.194.234 16:59:21 19-10-2019

Tobie PIS-owski kmiotku napewno nie jest - „qń” z wozem to nawet po bezdrożach pójdzie!

user
Nie wiem 213.205.194.234 19.10.2019
Mam pytanie: Wyborca to PIS-u to będzie pisior czy pisiak?
user
Mądry 213.205.242.92 12:21:48 22-10-2019

Pisuar

user
Leszek 81.161.203.114 20.10.2019

Obiecanki cacanki głupiemu radość  już jest po wyborach  tak ze 4 lata poczekajcie

user
hasler 157.25.108.96 20.10.2019

Rysownik Marek Skwarski zamieścił na Facebooku zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego z trzema mężczyznami i młodą kobietą. Podpis: 'Białystok, końcówka lat 70. Przyszły naczelnik Polski, z extramocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy'

user
jolo 31.183.172.144 23.10.2019

Wieczorkiem po Przemyślu pomykał? Przed kolacją obiecywał? Jak Kuchciński przy tym był, a fotkę ma, to na pewno będzie ....... dalej obiecywał.

user
brat PIT 185.38.225.7 23.10.2019

To co było kiedyś przywilejem błaznów i idiotów dzisiaj jest atrybutem polityków. amen.

user
Stefan 81.161.203.99 24.10.2019
user
tz 5.173.33.32 30.10.2019

Super

nr 46/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium