Życie Podkarpackie nr 46/2019 Życie Podkarpackie nr 46/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 317/2019, Środa 13 listopada 2019 r., Stanisława i Mikołaja
Opublikowano
Przemyśl
Nie ma już klubu radnych Kukiz’15
W przemyskiej radzie miejskiej nie istnieje już klub Kukiz’15. Jego członkowie powołali nową formację o nazwie Wspólnie dla Przemyśla.
fot. Paweł Bugira
Klubowi Wspólnie dla Przemyśla, podobnie jak wcześniej Kukiz’15, przewodniczy Marcin Kowalski.

Nowy klub tworzą te same osoby, które dotychczas zasiadały w na krzesłach przeznaczonych dla K’15. Jest to więc jedynie zmiana nazwy. Skąd taka decyzja? – Bardzo często (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Mieszkaniec 5.173.48.209 14.10.2019

Właśnie ta formàcja to jest porażka was Przemyšlan. Wynik waszego naczelnego radnego Zapałowskiego jasno wam pokazał że otrzymaliście czerwoną kartkę. Was już po prostu nie ma. I tak ta jedna kadencja tò za dużo dla was. 

user
Hela 83.9.16.134 21:14:11 14-10-2019

Jak nie ma jak są?! I nawet działają, i naprawiaja, i poprawiają. Jak jednak ktoś wiecznie narzeka to dla niego i Najwyższy będzie nie wystarczająco dobry. Przyznaj się szczerze Mieszkańcu kiedy ostatni raz byłeś zadowolony z siebie? 

user
Mieszkaniec 5.173.64.166 21:50:43 14-10-2019

Oni pracują gdzie ?  Chyba Zapałowski w rozrabianiu kleju aby swoje plakaty co 3 miesiace wieszać wszedzie. Co poprawiają ? Chyba nazwe swojego Klubu którego sie teraz wstydzą. Tak tak robią co niektorzy mature inni studia bo kiedys za młodu im sie nie chcialo a teraz wstyd jest i Radnym i Panu Prezydentowi niech sie pochwalą swoim wykształceniem. Sory wszedzie gdzie ich widze to tylko sport i sport z calym szacunkiem pora brać sie do roboty bo chyba sa wazniejsze rzeczy niz sport w naszym miescie. Ale tak to jest jak sie nie zna na niczym innym. 

user
Ap 31.183.181.158 17:48:25 15-10-2019
Fakt obecna przemyska władza to czarna rozpacz. Nic nie potrafią. Teraz jeszcze polikwidowali linie autobusowe. Za chwilę marszrutki wprowadza , jak u naszych wschodnich sąsiadów. Cóż to będzie za oszczędność.
user
Wojtek 81.161.203.154 20:22:28 15-10-2019

A co to tak na prawdę w przemyślu jest czy było k15. Rozsypało jak za chwilę rozsypie się przemyska władza. Takiego koszmaru to nikt się nie spodziewał. Przed wyborami nagrody prezydenta dla nauczycieli były a pi wyborach już nie mowa o nagrodach dyrektora od kąt pamięć sięga to były i tylko w Przemyślu nie ma, a Ci nieudacznicy zamrozili. A co z pieniędzmi za strajki nauczycieli bo pozostały w miejskim budrzecie ? Ale tak to jest jak do władzy dostaną się osoby bez wykształcenia i doświadczenia. 

user
jan 83.31.150.212 14.10.2019

dla nas pracownikow pracujacych nie ma nic ,jest tylko wszystko dla niepracujacych .ktorz smieja sie z nas .bo musimy wstac i isc do pracy za pieniadze takie jak dostaja bezrobotni typu 500+ wyprawki ,dotacje i inne dodatki

user
Potuliczny 5.173.41.3 21:59:22 14-10-2019

pracujący tez dostają

user
t 94.40.44.230 15:14:30 15-10-2019

zwolnij się i bądź bezrobotnym w czym problem przecież na bezrobociu jest tak wspaniale hipokryto...

user
Ap 31.183.181.158 17:44:29 15-10-2019

Miliony normalnych, pracujących ludzi bierze 500+, a oni tylko patologia i patologia...  ile można te głupoty wypisywać.


user
Ala 81.161.192.163 04:11:10 16-10-2019

I kolejna sprawa braku wiedzy i doświadczenia jak pisał Wojtek kamienica na Matejki . czy jak brakuje kasy w domowym budrzecie to pan prezydent sprzedaje swoją komurkę na drewno czy kawałek działki sąsiadowi ? Chyba nie tylko szuka się kasy i oszczędza na sobie a nie kosztem innych. Brak mi słów

user
Wybirca? 31.0.47.123 15.10.2019

TZN Radni zlozyli mandat? Skoro wyborcy głosowali na Kukiz, a tych kto wybrał? Nie rozumiem?

user
Łysy 81.161.203.159 06:08:24 17-10-2019

Bo to buraki , to po pierwsze kolejna sprawa niech sobie pan radny kadrowy sam nad sanem posprząta bo ten syf to z jego grzybka, ratują mzk nie tylko dobiją może niech odrazu zprzedadzą bo tylko pracowników szkoda . budrzet obywatelski ah. Paranoją jest budowa ścieżek rowerowych jak nie macie za co ich utrzymać, posprzątać itd. Obraz nędzy i rozpaczy jednym słowem średniowiecze.

user
Wojtek 31.0.34.99 15:11:47 26-10-2019

Bo to przemyskie dzbany

user
? 89.230.220.128 15.10.2019

wstydzą się?

user
Jest super 79.190.53.89 26.10.2019

Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.
Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.
Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.
Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.

nr 46/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium