Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 150/2020, Piątek 29 maja 2020 r., Teodozji i Magdaleny
Opublikowano
Przemyśl
Nie ma już klubu radnych Kukiz’15
W przemyskiej radzie miejskiej nie istnieje już klub Kukiz’15. Jego członkowie powołali nową formację o nazwie Wspólnie dla Przemyśla.
Klubowi Wspólnie dla Przemyśla, podobnie jak wcześniej Kukiz’15, przewodniczy Marcin Kowalski.
fot. Paweł Bugira
Klubowi Wspólnie dla Przemyśla, podobnie jak wcześniej Kukiz’15, przewodniczy Marcin Kowalski.

Nowy klub tworzą te same osoby, które dotychczas zasiadały w na krzesłach przeznaczonych dla K’15. Jest to więc jedynie zmiana nazwy. Skąd taka decyzja? – Bardzo często (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Mieszkaniec 5.173.48.209 14.10.2019

Właśnie ta formàcja to jest porażka was Przemyšlan. Wynik waszego naczelnego radnego Zapałowskiego jasno wam pokazał że otrzymaliście czerwoną kartkę. Was już po prostu nie ma. I tak ta jedna kadencja tò za dużo dla was. 

user
Hela 83.9.16.134 21:14:11 14-10-2019

Jak nie ma jak są?! I nawet działają, i naprawiaja, i poprawiają. Jak jednak ktoś wiecznie narzeka to dla niego i Najwyższy będzie nie wystarczająco dobry. Przyznaj się szczerze Mieszkańcu kiedy ostatni raz byłeś zadowolony z siebie? 

user
Mieszkaniec 5.173.64.166 21:50:43 14-10-2019

Oni pracują gdzie ?  Chyba Zapałowski w rozrabianiu kleju aby swoje plakaty co 3 miesiace wieszać wszedzie. Co poprawiają ? Chyba nazwe swojego Klubu którego sie teraz wstydzą. Tak tak robią co niektorzy mature inni studia bo kiedys za młodu im sie nie chcialo a teraz wstyd jest i Radnym i Panu Prezydentowi niech sie pochwalą swoim wykształceniem. Sory wszedzie gdzie ich widze to tylko sport i sport z calym szacunkiem pora brać sie do roboty bo chyba sa wazniejsze rzeczy niz sport w naszym miescie. Ale tak to jest jak sie nie zna na niczym innym. 

user
Ap 31.183.181.158 17:48:25 15-10-2019
Fakt obecna przemyska władza to czarna rozpacz. Nic nie potrafią. Teraz jeszcze polikwidowali linie autobusowe. Za chwilę marszrutki wprowadza , jak u naszych wschodnich sąsiadów. Cóż to będzie za oszczędność.
user
Wojtek 81.161.203.154 20:22:28 15-10-2019

A co to tak na prawdę w przemyślu jest czy było k15. Rozsypało jak za chwilę rozsypie się przemyska władza. Takiego koszmaru to nikt się nie spodziewał. Przed wyborami nagrody prezydenta dla nauczycieli były a pi wyborach już nie mowa o nagrodach dyrektora od kąt pamięć sięga to były i tylko w Przemyślu nie ma, a Ci nieudacznicy zamrozili. A co z pieniędzmi za strajki nauczycieli bo pozostały w miejskim budrzecie ? Ale tak to jest jak do władzy dostaną się osoby bez wykształcenia i doświadczenia. 

user
jan 83.31.150.212 14.10.2019

dla nas pracownikow pracujacych nie ma nic ,jest tylko wszystko dla niepracujacych .ktorz smieja sie z nas .bo musimy wstac i isc do pracy za pieniadze takie jak dostaja bezrobotni typu 500+ wyprawki ,dotacje i inne dodatki

user
Potuliczny 5.173.41.3 21:59:22 14-10-2019

pracujący tez dostają

user
t 94.40.44.230 15:14:30 15-10-2019

zwolnij się i bądź bezrobotnym w czym problem przecież na bezrobociu jest tak wspaniale hipokryto...

user
Ap 31.183.181.158 17:44:29 15-10-2019

Miliony normalnych, pracujących ludzi bierze 500+, a oni tylko patologia i patologia...  ile można te głupoty wypisywać.


user
Ala 81.161.192.163 04:11:10 16-10-2019

I kolejna sprawa braku wiedzy i doświadczenia jak pisał Wojtek kamienica na Matejki . czy jak brakuje kasy w domowym budrzecie to pan prezydent sprzedaje swoją komurkę na drewno czy kawałek działki sąsiadowi ? Chyba nie tylko szuka się kasy i oszczędza na sobie a nie kosztem innych. Brak mi słów

user
Wybirca? 31.0.47.123 15.10.2019

TZN Radni zlozyli mandat? Skoro wyborcy głosowali na Kukiz, a tych kto wybrał? Nie rozumiem?

user
Łysy 81.161.203.159 06:08:24 17-10-2019

Bo to buraki , to po pierwsze kolejna sprawa niech sobie pan radny kadrowy sam nad sanem posprząta bo ten syf to z jego grzybka, ratują mzk nie tylko dobiją może niech odrazu zprzedadzą bo tylko pracowników szkoda . budrzet obywatelski ah. Paranoją jest budowa ścieżek rowerowych jak nie macie za co ich utrzymać, posprzątać itd. Obraz nędzy i rozpaczy jednym słowem średniowiecze.

user
Wojtek 31.0.34.99 15:11:47 26-10-2019

Bo to przemyskie dzbany

user
? 89.230.220.128 15.10.2019

wstydzą się?

user
Jest super 79.190.53.89 26.10.2019

Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.
Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.
Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.
Bo tutaj jest jak jest po prostu.
I Ty dobrze o tym wiesz.

nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium