Życie Podkarpackie nr 37/2019 Życie Podkarpackie nr 37/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 259/2019, Poniedziałek 16 września 2019 r., Edyty i Kornela
Opublikowano
Przemyśl, Żurawica
Nie żyje motocyklista ranny we wczorajszym wypadku
Dziś w szpitalu zmarł 38-letni motocyklista poszkodowany we wczorajszym wypadku między Żurawicą a Przemyślem. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła nam podkom. Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

 

Pierwsze ustalenia wskazywały na to, że motocyklista próbował wyprzedzać na trzeciego. Pojawiają się jednak sugestie, że na przeciwległy pas zepchnął go inny samochód. – Dokładne okoliczności wypadku są ustalane. Przesłuchujemy świadków, mamy zabezpieczone materiały dowodowe. W sprawie został powołany biegły – mówi M. Fac.
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
n 79.191.64.251 13.09.2019

a pan redaktor nie wyxmazał dokładnie nr rejestracyjnych samochodu opel.

user
beznick 155.133.92.50 14:57:33 13-09-2019

W ogóle nie musiał wymazywać, w czym problem?

user
obserwator 83.3.80.17 13.09.2019

To właśnie jest miejsce gdzie ci dawcy organów urządzają sobie wyścigi, jeżdżą kilkanaście razy tą samą trasą i wyją na całą okolicę. Przekroczysz 10 km/h autem i masz mandat a ci mają takie przyspieszenia że powinni od ręki stracić dożywotnio prawko... Policja oczywiście jest zawsze tam gdzie nic się nie dzieje...

user
ggg 77.112.9.35 14:18:57 13-09-2019

w poprzednim artykule na temat wypadku. w komentarzu świadek opisał sytuację. mianowicie auto z prawego pasa zjechało na lewy bez kierunku a motocyklista ratował się ucieczka na przeciwległy pas, 

user
qwerty 95.48.124.226 15:00:08 13-09-2019
Jakie wyścigi??? Autem przekroczysz i dostajesz mandat a motorem można sobie dowoli jeździć? Mam wrażenie, że z ciebie obserwator jak z koziej dupy trąba.
user
Nieznany 83.28.248.72 12:32:21 14-09-2019

A jaki radiowóz zatrzyma motor? Xdd chyba że masz taką fure która ich dogoni :D także nawet jak będą tam stać to nie mają szans 

user
Xol 5.173.104.147 15:12:19 14-09-2019

Mandat za przyspieszenie Dobre ^^

user
Kkk 31.183.132.47 13.09.2019

Kolego ggg widzialem ten komentarz  ale tu to do nikogo nie dociera ze motocyklista nie byl winny tylko glupie komentarze ale co zrobic 

user
Mil Róż 46.134.168.119 13.09.2019

Szkoda taki młody człowiek ,ratując się zginoł 

user
ADRIAN ŚWIADEK 91.246.67.166 13.09.2019

Wy pojebani idioci Gość jest nie winien tamten samochodem zmieniał pas ruchu zepchnął go na czołówkę z innymi pojazdami jechałem za tym motocyklistą i za tym samochodem jechał Max 90 km/h jeszcze pomagaliśmy mu z chłopakami ten stary cep powinien za to odpowiedzieć teraz gość zmarł już się nie obroni więc trochę ogarnijcie się z tymi głupimi komentarzami i napiszcie kondolencje dla rodziny i modlitwa A nie pierdolenie że to był pirat drogowy

user
PB 37.47.122.95 18:47:47 13-09-2019

Gość się już nie obroni, ale mogą to zrobić świadkowie. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek informacje, proszę skontaktować się z policją 

user
podsłuchujący 31.183.241.30 20:04:06 13-09-2019

Czy ty jesteś jednym z tych dwóch pozostałych  motocyklistów  ? o których słyszałem przypadkowo na bazarze od przygodnych świadków? to powinna się tobą zając policja za fałszywe zeznania !

Z tego co słyszałem opel miał wideorejestrator i wszystko jest prawdopodobnie nagrane.

user
Adrian świadek 5.173.65.35 13.09.2019

W pierwszej kolejności to zrobiłem PB na policji zgłosiłem i rodzinie też

user
Smutna 213.55.224.172 13.09.2019

Przepraszam czy chłopak miał nazwisko na litere S ?

user
Kaja 185.239.43.7 21:15:34 13-09-2019

Nie

user
AAA 77.255.28.133 14.09.2019

Do,, podsuchujący.,, O jakich nieprawdziwych zeznaniach piszesz?  Może to być bardzo istotne i pomocne w rozwiązaniu sprawy. 

user
podsłuchujący 31.183.241.30 14:36:08 14-09-2019

przypadkowo podsłuchałem rozmowę mężczyzn na bazarze czytaj ze zrozumieniem nie byłem świadkiem tego wypadku

user
Kierowca 81.161.203.103 20:08:19 14-09-2019

Odpowiedzialni za te wypadki tak częste są ci, którzy wydali decyzję zmniejszenia 4 do 2 pasów wysepki itp. Pytam doholery poco to wy jesteście winni a nie kierowcy.

nr 37/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium