Życie Podkarpackie nr 32/2020 Życie Podkarpackie nr 32/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 225/2020, Środa 12 sierpnia 2020 r., Klary i Hilarego
Opublikowano
Przemyśl
Awantura o oddział przedszkolny w Fredropolu. Na oczach dzieci
Do gorszących scen doszło na początku roku szkolnego 2019 – 2020 w Szkole Podstawowej w Fredropolu. Osoba, która była darczyńcą sprzętów dla oddziału przedszkolnego, przyjechała je... odebrać. Bez wiedzy gospodarza placówki. Interweniowała policja. Wszystko odbywało się na oczach kompletnie zdezorientowanych maluchów.
Zniszczone pomieszczenie drugiego oddziału przedszkolnego, zostało odnowione i od 9 września br. przyjęło maluchy.
fot. ze zbiorów własnych
Zniszczone pomieszczenie drugiego oddziału przedszkolnego, zostało odnowione i od 9 września br. przyjęło maluchy.

W Zespole Szkół w Fredropolu funkcjonowały dwa oddziały przedszkolne. Sprzęt do jednego z nich zakupił były kandydat na wójta gminy, swego czasu gminny radny Sebastian Puchala. W formie darowizny przekazał go placówce. Spisał jednak z ówczesną dyrektor zespołu przedziwną umowę, na mocy której sprzęt w oddziale ma pozostać do czasu, dopóty ona będzie jej dyrektorem (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
5 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Perfect 5.173.40.17 11.09.2019

Pan Wójt powinien już zejść ze sceny. Jest mściwy a jego polityka propagandowa i oparta na manipulacji, szantażu i złośliwości. 

user
Hortensja 81.161.203.122 14.09.2019

Jak spisał umowę to w czym problem. Widocznie się czegoś obawiał i czuł pismo nosem. Bo innym razie po co i dlaczego? Ten,, ktoś "kto kazał napisać ten artykuł napewno wie dlaczego tak się stało  a teraz chce się wybielic w mediach i udowodnić winę P Sebastiana. Tylko jaką winę? A tak poza tym dlaczego sprzęt do przedszkola sponsorowal P Sebastian czy to nie leży w kompetencji WÓJTA!!!!! Coś mi się wydaje że ten artykuł jest grubymi nićmi szyty! I to bardzo grubymi i ktoś pisał pod dyktando jednej strony nie wysluchajac strony drugiej! 

user
Zorza 81.161.203.122 14.09.2019

Dlaczego Pan Sebastian fundowal sprzęt do przedszkola i dlaczego spisał taką umowę czyżby się czegoś spodziewał? Bardzo to jest ciekawe i zastanawiajace? Jak ktoś coś funduje to przeważnie nie zastanawia się co będzie dalej, jednak w tym wypadku było inaczej. Dlaczego? Czyżby było drugie dno tej sprawy?

user
pablo 94.254.202.7 14.09.2019

Tym razem inny redaktor z gazety wysłany do pisania bzdur na polecenie. Poprzedni spalony jak poklepywal go jeden z radnych. Żeby nie było podejrzane to tym razem inny. Panie Wojcie wykonczyl Pan przedszkole a rodzice zabrali dzieci czy o to chodziło? Szkoda dzieci i rodziców bo ile można znosić tyranie jednej osoby ale to wszystko ma kiedyś koniec który nastapi. Kto czym walczy od tego ginie i tak pewnie będzie tym razem. Ludzie mają dosyć tych wiecznych manipulacji.

user
agawa 31.183.165.110 14.09.2019

Znowu manipulacja małego człowieczka. Miesza, skłóca i pomawia ciekawe kiedy weżmie się za gmine i rządzenie bo to jest żenujące i nie do wytrzymania co wyprawia z ludzmi. Ale chyba trafiła kosa na kamień.

nr 32/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium