Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa

Opublikowano
Przemyśl
Robert Bal do prezydenta: gdzie wydaliśmy źle pieniądze?
– Nie udawajcie teraz, że jesteście dobrymi wujkami. To jest tylko i wyłącznie wasza propaganda – mówił prezydent Wojciech Bakun na uwagi radnego Roberta Bala. – Proszę wskazać środki, które zostały źle wydatkowane, żebyśmy skończyli raz na zawsze ten temat – odpowiedział R. Bal.
fot. Paweł Bugira
– Gdzie zostały źle wydane pieniądze w poprzednich kadencjach? Jakie inwestycje nie powinny być poczynione? – pytał Robert Bal.

Wymiana zdań rozpoczęła się od tematu braku wniosku o dofinansowanie na dokończenie modernizacji ul. Wysockiego. Zwrócił na to uwagę Robert Bal (Regia Civitas). Przypomniał odpowiedź Wojciecha Bakuna na interpelację klubu Regia Civitas: „temat dokończenia rozbudowy ul. Wysockiego będzie traktowany priorytetowo”. – Więc pytam się: gdzie jest ten priorytet? Po raz kolejny musimy przyznać, że obietnice pana prezydenta mijają się z rzeczywistością – stwierdził.

 

Jak to długo jeszcze potrwa?

W. Bakun odpowiedział, że „aby być w zgodzie z prawem” (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
hasler 157.25.108.96 10.09.2019

Koryciarze  oderwani od koryta skamlą.

Mieliśmy świetnie zarządzane i rozwijającą się metropolię, kompetentnych i uczciwych PISoBOLSZEWIKÓW u żłobu a suweren pokazał aut he he.

user
hfg 31.0.23.98 10.09.2019

czy obwodnica do Pikulic była niezbędna?

user
hfg 31.0.22.241 21:13:47 10-09-2019

a jeszcze bunkier na stoku, po którym hula wiatr :(

user
abc 81.161.203.106 21:40:39 10-09-2019

Może i nie była, ale biorąc pod uwagę, że \"inwestycja uzyskała aż 85 proc. dofinansowanie z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej\", to głupotą byłoby tego nie wykorzystać, https://now..... [link usunięty przez moderatora] .

Miasto zyskało kolejną drogę (solidną zresztą), a chodniki i ścieżki rowerowe są nawet całkiem intensywnie użytkowane.

user
Lesio 31.182.56.194 14:58:03 12-09-2019

Aha czyli skoro UE dofinansowuje to należy brać kasę i marnować...

user
TSA 94.40.75.201 10.09.2019

''Gdzie zostały źle wydane pieniądze w poprzednich kadencjach? Jakie inwestycje nie powinny być poczynione?''


Odpowiadam na pytanie, to będzie na ten przykład:


1) Narto-strata !!!


BĘDZIE REMONT KOLEJKI LINOWEJ NA STOKU NARCIARSKIM - ZYCIE.PL


W PRZEMYŚLU LIKWIDUJĄ OSUWISKO NA STOKU NARCIARSKIM - NOWINY24.PL


2) Zabetonowanie Kopca i okolic !!!


3) Zdewastowanie, zdemolowanie i profanacja Rynku Starego Miasta wraz z eksterminacją zieleni !!!


ŻAR NIESIE ŚMIERĆ. TAK URZĘDNICY ZGOTOWALI PIEKŁO POLAKOM! - FAKT.PL


I jeszcze na pewno coś więcej by się znalazło!?!?



user
nick 81.161.203.114 22:56:55 10-09-2019

Ja dziś dokonałem eksterminacji sałaty masłowej, pomidorów i ogórków. I bardzo dobrze się z tego powodu czuję. 

user
Gvvgv 37.47.72.34 00:23:53 11-09-2019

Zdemolowanie Czuwaju

user
Gvfgh 37.47.72.34 11.09.2019

Do ABC a t będziesz utrzymywsł tę obwodnucę z nikąd do nikąd przez następne 40 lat.

user
abc 81.161.203.106 09:23:49 11-09-2019

A Ty przez następne 40 lat będziesz lamentował,  że Rzeszów, Krosno, albo Stalowa Wola się rozwijają, mają drogi, itd., a Przemyśl to.... Taka lokalna mentalność, nie ma to źle, a jak już jest to też nie dobrze.

user
Vbvvv 37.47.72.34 11.09.2019
Nieuzasadniony remont generalny basenu , który nadaje się do wyburzenia.
user
Roch 5.173.49.91 17:54:48 11-09-2019

A to był jakiś generalny remobt basenu?

user
Bułka z masłem 31.0.23.145 11.09.2019

Ten piekarz z Bolestraszyc od tego głosowania LGBT niech się lepiej nie odzywa. Populista.

user
Ja 185.25.123.142 17:53:36 11-09-2019

Jaki piekarz błaźnie ?

user
M.kk 31.183.234.94 11.09.2019

Przyjechałem do Przemyśla po 10 latach nieobecności.Przemysl bardzo się zmienił.Na korzyść. Piękna starówka, dużo turystów,widać zmiany.Kopiec tatarski,alejki amfiteatr  jedno się nie zmieniło - Mentalnosc- zawiść  i narzekanieWstyd. Obudzcie się może wtedy ten Przemysl stanie na nogi.Nie narzekanie tylko bierzcie się do rządzenia i rozliczanie rządzących  

user
Ap 31.183.188.131 17:45:31 12-09-2019

Masz rację, najgorsze zło tego miasta to ludzie. Wszystko źle, obwodnica źle, rewitalizacja kopca źle, wyciąg zle. Nie docenia niczego. Trzeba dopiero kogoś z zewnątrz by docenił to co się w naszym mieście zmieniło.

user
Cvbggbvb 37.47.65.111 13.09.2019

Do ABC : 

  

   Wylanie asfaltu w polu bi były pieniądze to rozwój??????

user
abc 81.161.192.187 21:39:51 14-09-2019

Tak! W taki sposób np. Rzeszów wyrósł na stolicę Podkarpacia i kiedy on rósł w siłę, to Przemyśl cofał się w rozwoju, m.in. przez ludzi o Twoim sposobie myślenia.

ps. na kolejne Twoje żenujące pytanie już nie odpowiem.

user
Azot 31.183.128.211 13.09.2019

Hej panie Bal, niech pan zapamięta - nigdy nie pouczaj następców, że według ciebie robią źle! Przyjrzyj się sobie (wam). Pospaceruj, może przejdzie....

nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium