Życie Podkarpackie nr 7/2020 Życie Podkarpackie nr 7/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 54/2020, Niedziela 23 lutego 2020 r., Romany i Damiana
Opublikowano
Przeworsk
Śmiertelny wypadek na A4, kolizja na drugim pasie
Wczoraj w nocy doszło do dwóch zdarzeń na łańcuckim odcinku autostrady A4. W wypadku volkswagena zginał 34-letni pasażer. Gdy usuwano skutki tego zdarzenia na drugim pasie doszło do kolizji. Przez kilka godzin autostrada w tym miejscu była nieprzejezdna.
fot. KPP Przeworsk

Pierwsze, bardziej dramatyczne, ze zdarzeń rozegrało się około 19:30, w Woli Dalszej, na pasie w kierunku Rzeszowa. Tu z nieustalonych przyczyn, kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 34-letni pasażer osobówki.

Nieco ponad godzinę później, niemal w tym samym miejscu tylko na przeciwległym pasie policjanci i strażacy znów pracowali przy zdarzeniu drogowym. W tył dostawczego renault wjechał osobowy opel. Według wstępnych ustaleń, kierująca oplem 23-latka zapatrzyła się na na wypadek na drugiej jezdni A4 i nie zdążyła zareagować na manewry jadącego przed nią dostawczaka. W wyniku tego zdarzenia hospitalizowano dwie osoby: kierującą oplem i pasażera renault.

fot. KPP Przeworsk
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 7/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium