Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa

Opublikowano
Przeworsk
Rada powiatu wybroniła przewodniczącego biblijnym cytatem
Tadeusz K. został zatrzymany 5 lipca br. za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Na tej podstawie opozycyjni radni na ostatniej sesji rady powiatu chcieli pozbawić go stanowiska przewodniczącego rady. Nie dopuścili do tego radni z rządzącej w powiecie frakcji.
fot. Bartłomiej Pacek

Dyskusja nad kontrowersyjnym tematem podczas sesji trwała dosłownie parę minut. Radny Józef Więcław usiłował wprowadzić do porządku obrad punkt, w którym pochylono by się nad wnioskiem o odwołanie sprawującego funkcję przewodniczącego Tadeusza K. Przypomnijmy, że ciąży nad nim widmo poważnych problemów z prawem, po tym jak podczas rutynowej kontroli „wydmuchał” (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Lac 109.10.143.245 05.09.2019

To moze by tak od razu wybierac radnych wsrod kryminalistow bo i tak wiekszosc bezkarnie lamie prawo.

user
xx 31.183.243.29 21:51:31 05-09-2019

a cóż się dziwić rozpasanie ,bezkarność i krętactwa kopiują od rządzących z ul.Wiejskiej

user
kasander 89.68.175.84 05.09.2019

A ten alkoholik Tadeusz K. - potencjalny zabójca - to co, za grosz rozumu i honoru nie ma? Sam nie potrafi zrezygnować?

Ci co go popierają to też tacy sami potencjalni przestępcy!

Co za zacofanie na tym podkarpaciu. Aż się wierzyć nie chce, że w XXI wieku tylu głupich ludzi może być i to "przy władzy"! Pisobolszewickie gnojstwo!

user
karma 185.18.135.7 07:31:17 06-09-2019

Kwaśniewski to POdczas oficjalnych wystąpień zagranicznych nachlany był w 3 doopy,i co urząd Prezydenta sprawował przez dwie kadencje.

user
kasander 89.68.175.84 08:14:05 06-09-2019

I co? To ma niby usprawiedliwić tego alkoholika i potencjalnego zabójcę? Masz taki sam móżdżek jak ten pijak.

user
Pocałuj mnie 37.47.109.43 14:52:46 06-09-2019

Jak ci się nie podoba zacofane podkarpacie to wypad na Kaszuby do rudego tyfuska.On także nienawidzi swojego kraju,tak jak ty swojego regionu,albo do Gdańka do pijaczki Dulkiewicz,POubecki gnoju oderwany od koryta ,stąd twój skowyt łachudro jedna.





user
kasander 89.68.175.84 18:04:53 06-09-2019

Wypad do swojej baby możesz mówić jeśli ją masz.

Żeś trafił z tym ubeckim gnojem jak kulą w płot.

To, że twój stary był ubeckim gównem to nie oznacza jeszcze, że wszyscy muszą śmierdzieć tak jak ty chamie!

user
karma 185.18.135.7 10:02:43 07-09-2019

Jeśli nie zrozumiałeś przekazu o Kwaśniewskim to chcę ci POwiedzieć,że na każdym szczeblu władzy czy to PiS czy PO bronią  swoich w różny sposób . Kwaśniewski zaraził się jak nie chorobą filipińską,to dostawał niestrawności.Syn OTUA za spowodowanie wypadku za jazdę PO pijaku nie został skazany, bo dostał POmroczności jasnej. To chciałem ci przekazać PÓłmóżdżku z zacofanego Pokarpacia.

user
stary jary 5.173.48.12 19:24:48 07-09-2019

Kasanderze zato twoje zacofane podkarpacie i pisopolszewickie gnojostwo to nalerzałobyci wylać na ten twój pusty łep wiadro  pomyii

user
mk 91.193.208.66 23:13:18 10-09-2019

Aż się wierzyć nie chce ,że w XXI można być takim zatwardziałym AntyPOlakiem

user
Sławoj 79.187.195.101 06.09.2019

Kwaśniewskiego to Sławoj Głódź rozpijał. Szczera to prawda, a nie atak na Kościół.

user
Kropka 81.161.203.126 06.09.2019

Jak sądzę, tym wersetem był wypowiedź ap. Pawła z 1 listu do Koryntian 6:9 "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego."

user
Kamil 88.220.121.76 06.09.2019

W takim wypadku wszyscy możemy pic i wybroni nas cytat biblijny a sprawę pana T.K. Podać jako przykład paranoja 

user
kasander 89.68.175.84 07.09.2019

Szanowna Redakcjo!
Brak reakcji na chamstwo frustrata - niejakiego "pocałuj mnie"- powoduje, że schodzicie na poziom rynsztoka!!!

user
Pocałuj mnie 185.18.135.7 10:53:52 07-09-2019

Frustratem to jesteś ty Po upadku twojej złodziejskiej władzy,dlatego na myśl o Pisobolszewii toczysz pianę z pyska.Myślisz że Życie Podkarpackie gazeta z zacofanego Podkarpacia stanie w twojej obronie.Przestań skamleć.

user
kasander 89.68.175.84 17:54:33 07-09-2019

Jesteś po prostu idiotą!

user
Pocłuj mnie 185.18.135.7 18:22:53 07-09-2019

Buda! Wredny zakłamany ryju niemyty.

user
Kit Wciskacz 46.134.50.236 08.09.2019

Pocałuj mnie - dlaczego nienawidzisz ludzi??? Takie wypowiedzi, psychopatyczne, poniżające innych nadają się do prokuratury. Jesteś trollem od Zbyszka czy samorodkiem?

user
Pocałuj mnie 37.47.77.165 12:16:21 09-09-2019

Według Ciebie  poniżającym  nie jest stwierdzenie-zacofane podkarpacie z Pisobolszewią -bo dla mnie urodzonego i mieszkającego na Podkarpaciu jest.Tobie widocznie można pluć w twarz.Dlaczego za POprzedniego rządu, Podkarpacia nikt nie nazywał zacofanym z Poje....ami ,bo była szanowana wola wyborców.zPrzegrani godzili się z tym,że Po wygrała większością głosow,nikt wtedy nie KOdował nie świecił świeczek nie krzyczał Konstytucja.Aż naraz zacofane Podkarpacie z Pisobolszewią co jest obrazą dla mnie i śmiem twierdzić,że tysięcy ludzi z Podkarpacia.

nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium