Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Najlepsi kaskaderzy i monstrualne maszyny. 10 BILETÓW DO WYGRANIA!
Mrożące krew w żyłach sceny i megaemocje! Taką kombinację szykują dla widzów kaskaderzy, którzy wezmą udział w programie z Extreme Cascaders Team 2019. Dla naszych Czytelników mamy 10 biletów na dzisiejszy (4.09) pokaz przy ul. Spółdzielczej w Jarosławiu.
fot. materiały organizatora

W dniu ukazania się tego numeru ŻP, na parkingu Bricomarche przy ul. Spółdzielczej w Jarosławiu, o g. 18 widowiskowy pokaz kaskaderskich umiejętności dadzą śmiałkowie z brygady Extreme Cascaders Team.

Wydarzenie z udziałem najlepszych europejskich kaskaderów będzie połączeniem elementów pirotechnicznych, świetlnych i muzycznych w wyjątkowej oprawie. Nie zabraknie więc atrakcji dla fanów motoryzacji i amatorów ryzyka.

Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, palenie gumy, widowiskowe drifty, kontrolowane wypadki, jazda na 2 kołach to tylko niektóre elementy programu. A zakończą go ogromne monster trucki. Chętni będą mieli okazję do przejażdżki tymi monstrualnymi maszynami.

Wygraj bilet

Jeśli nie stronisz od mocnych wrażeń, masz okazję wygrać u nas darmowy bilet na środowy show. Wystarczy, że zadzwonisz do naszej redakcji w dniu ukazania się tego numeru (4 bm.), o g 12 (nr tel. 16 6702200 w. 10).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium