Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa
Opublikowano
Przemyśl
Kierowco, cierp! Estakady nie będzie. Innego rozwiązania też nie
Mimo wielu interwencji, prób, monitów ze strony kierowców, chęci ze strony władz gminy i powiatu, nie zapowiada się na rozładowanie korków na głównym skrzyżowaniu w Żurawicy. Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nie widzi takiej potrzeby.
fot. Mariusz Godos
Mimo wielu interwencji, prób, monitów ze strony kierowców, chęci ze strony władz gminy i powiatu, nie zapowiada się na rozładowanie korków na głównym skrzyżowaniu w Żurawicy.

Mijają dokładnie dwa lata od chwili, kiedy po raz pierwszy na naszych łamach poruszyliśmy problem dotyczący głównego skrzyżowania w Żurawicy. Pod koniec sierpnia 2017 r. napisaliśmy, że władze Żurawicy starają się o jego przebudowę , a jednym z pomysłów jest budowa estakady. I że ich starania nie są bez szans. Wszystko leżało bowiem w rękach ministra infrastruktury (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Ktoś tam taki co widzi błędy 31.183.251.155 03.09.2019

Zmienił się wójt gminy i dupa 

user
Arek 31.0.86.211 07:56:29 04-09-2019

Tu nie ma nic do gadania wójt gminy. Nie wiesz, to nie pieprz głupot tylko może poczytaj żebyś miał jakies pojęcie 

user
Taka Prawa 31.128.22.12 12:22:28 04-09-2019

dokładnie tak jak piszesz ... i wszystko co sie dzieje teraz w Gminie Żurawica to inicjatywa poprzedniego Wójta ..

user
Adc 185.239.43.164 03.09.2019

Na tym skrzyżowaniu wystarczy zlikwidować te chore wysepki..Po co stać w kolejce na prawym pasie skoro skrecamy w lewo i cały lewy pas jest wolny. Bardzo ciekawie wygląda też przejazd pojazdów uprzywilejowanych w czasie tych korków.  

user
guest 185.25.123.168 13:56:09 07-09-2019

Nie wiem czy ostatnio jechałeś w stronę Jarosławia z Orłów i tam jest dopiero kumulacja - wysepka na wysepce porobili. 

user
Adc 185.239.43.164 03.09.2019

Jechalem kilka dni temu po g15 . 45minut od lasu do Zurawicy.30 stopni i to ma być ekologia....

user
Jgrbhv 94.40.75.203 03.09.2019

Mega GOWNO to psychiczne wysepki bezmózgich co je zrobili przeciw kierowcom!!!!! 

user
qwe 83.31.68.227 03.09.2019

Szkoda że Pani wicewojewoda jest z Przemyśla. Nic nie potrafią zrobić dla naszego regionu.

user
uhfftg 37.248.138.230 22:16:37 03-09-2019

dlatego pis przegrał w Przemyślu bo przez wiele lat nic nie zrobili! No cóż teraz dalej nic nie robią, ale przynajmniej nikt nie ma już nadziei.

user
Max 195.136.176.8 22:32:08 03-09-2019
Tutaj liczy się klucz partyjny nie dobro miasta z którego się pochodzi...dzieki temu robi się karierę:)A potem zdziwienie ze my wam daliśmy aż dwa pomniki przyrody a wy nam nie zaufaliscie na kolejna kadencje heheh:)
user
Bbbbbh 37.47.101.146 04.09.2019

Czyli ciulnia po polsku i przemysku

user
B. 31.0.32.211 04.09.2019

Te przemyskie vice wojewody i marszalki pisowskie to o dupe obić, ja to się nie wstydzi po mieście chodzić.

user
Adek 94.254.213.17 04.09.2019

Wystarczy zasypać dziury po obu stronach drogi od strony Przemyśla i wylać asfalt, oczywiście zrobić rądo typu turbo.  Będzie po kosztach. A i jeszcze przystanki po obu stronach by ludzie nie musieli toczyć się z górki.

user
Lol 93.140.78.243 18:12:41 09-09-2019

Rondo

user
Rozczarowany Mieszkaniec 5.173.177.58 04.09.2019

Bezpośrednio od samorządowych władz lokalnych nie zależy przebudowa krajowej krzyżówki w Żurawicy.

Pośrednio zależy bardzo dużo !

Zwłaszcza w roku wyborczym do parlamentu.

Wszak do parlamentu kandyduje wojewoda i wicewojewoda oraz członkowie Zarządu Województwa.

Lepiej trzeba ?

Trochę wyobraźni i inicjatywy !!!

Jeśli nie teraz to długo, długo nic ...

user
Dojarz 37.248.250.29 05.09.2019

Rzadko jeżdżę tą drogą ale chętnie się przyłączę do obywatelskiego chodzenia po przejściu dla pieszych na początek wystarczy  np sobota 10-11  i wszystko stoi..Niech wszelkiej maści władze dojnej zmiany biorą się do roboty.

user
Ja 188.146.14.111 07.09.2019

Jaki ja jestem zdziwiony że estakady nie będzie. 


nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium