Życie Podkarpackie nr 8/2020 Życie Podkarpackie nr 8/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 58/2020, Czwartek 27 lutego 2020 r., Gabriela i Anastazji
Opublikowano
Przemyśl
Są wstępne propozycje do Budżetu Obywatelskiego 2020 w Przemyślu
14 propozycji inwestycji w pierwszej kategorii, 29 w drugiej i 15 w trzeciej – to efekt pierwszego etapu działań w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok.
fot. Mariusz Godos
Jednym z projektów związanych z modernizacją infrastruktury ogólnomiejskiej jest stworzenie Parku Aktywności na Lipowicy. Miałby powstać w zaniedbanym lipowickim parku, o którego zagospodarowanie mieszkańcy upominają się od wielu lat.

Przemyślanie mieli możliwość proponowania projektów do budżetu na przyszły rok w trzech kategoriach: budowa i modernizacja infrastruktury ogólnomiejskiej, budowa i modernizacja infrastruktury osiedlowej oraz działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ATWA 94.40.75.201 06.09.2019

''Jednym z projektów związanych z modernizacją infrastruktury ogólnomiejskiej jest stworzenie Parku Aktywności. Miałby powstać w zaniedbanym lipowickim parku"


No to już wszystko jasne !!! Wolałbym żeby ten Park był zaniedbany, dziki itp. niż zdewastowany, zniszczony, zmarniały itd. bo każde drzewo w obecnych czasach jest na wagę złota !!!

user
ATWA 94.40.75.201 20:05:21 06-09-2019
CO DAJĄ NAM DRZEWA? ROLA I ZNACZENIE DRZEW W ŻYCIU - EKOLOGIA.PL
user
Przemyski obserwator 5.184.229.76 15.09.2019

Jest tyle do zrobienia w centrum zadupia, a niektórym śni się park na Lipowicy. Przecież centrum totalnie zaniedbane  wszędzie brud, smród  i ubóstwo a tu niepotrzebny nikomu wydatek, w miejscu gdzie nikt nie przychodzi, pustka. Przecież pamiętam że w tym miejscu był już park im. XXX lecia PRL wybudowany w tzw czynie społecznym, były ławki i jakieś scieżki zdrowia, coś tam jeszcze a co z tego zostało to widać,  wszystko po kilku latach zdewastowane   zniszczone i rozkradzione, metalowe częsci na złom, reszta na opał. I tego chcą pomysłodawcy, wydać pieniądze po kilku latach stan jak obecny. Powtarzam w centrum tyle do zrobienia np poprawa stanu tych dziadowskich, paskudnych bazarów na Sportowej, że zabraknie wam pomysłów a ten park to raczej fantazja niż rzeczywistośc bo i tak z tego nic nie będzie, jak to w Przemyślu ale pomarzyć można. 


nr 8/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium