Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa

Opublikowano
Jarosław
Galeria Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu już otwarta! [ZDJĘCIA]
Nowa galeria handlowa w Jarosławiu otworzyła swoje podwoje dziś o godzinie 10. Na pachnącym świeżością obiekcie trwa zakupowy szał. Mamy zdjęcia z wydarzenia.
fot. Bartłomiej Pacek

Stara Ujeżdżalnia z całą pewnością nie rozczarowała. Na pierwszym poziomie znajduje się część handlowa. Znane marki, sieciówki, kilka mniej rozpoznawalnych szyldów, no i oczywiście wielkopowierzchniowy spożywczak. Wszystkie sklepy przestronne, doskonale zatowarowane – a więc zakupy można robić bardzo komfortowo i obficie. Do tego promocje, konkursy i piękne hostessy. Sporą cześć tego poziomu zajmuje też browar i restauracja. Piętro zdominowała rekreacja, rozrywka i kulinaria. Jest też kino, a gratką mogą być sale premium, gdzie na skórzanych fotelach kinowy seans można obejrzeć wyciągniętym w ulubionej pozycji na regulowanym fotelu. Warto też podkreślić, że przestrzeń galerii zaaranżowana jest ze smakiem, industrialne żebrowania znane ze wszystkich praktycznie współczesnych obiektów handlowych wpasowane zostały do charakterystycznych dekorów z cegły klinkierowej. Co chwila w przestrzeni pojawiają się motywy związane z historią miejsca, a więc konie. Do gustu najmłodszej części odwiedzających najbardziej przypadł naturalnych rozmiarów koń na biegunach. Pewne jest to, że klienci dopisali, sporo było ciekawskich zwiedzających, ale też sporo wychodzących z galerii obciążonych pokażnymi zakupami. Czas pokaże, czy Stara Ujeżdżalnia skradnie serca okolicznych mieszkańców, na razie festiwal konsumpcji trwa.

21 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
m37 31.183.235.133 30.08.2019

Chleba i igrzysk.

user
i 37.30.49.188 15:38:32 30-08-2019

lata młodości już minęły stąd apatia połączona z utraconymi igrzyskami........

user
Mesi 193.19.166.98 30.08.2019

Pięknie, porażka w nazwie i pewnie porażka z zyskami, miasto 35000 + kilka wiosek na pewno tego molocha nie utrzyma, a do tego jakieś śmieszne kino.

user
Julka 31.183.170.27 23:15:59 30-08-2019

W Przemyślu nie ma wspaniałej galerii ;) dlatego ludzie jeżdżą do Rzeszowa na zakupy teraz już nie będą jezlkc do Rzeszowa tylko do Jarosławia, bo bliżej ;) no, ale nazwa jest śmieszna 

user
Daniel 83.24.34.182 08:57:41 31-08-2019

Kino jest kozak o co ci chodzi gdzie w przemysłu masz rozkładane fotele w kinie 

user
Olo 80.94.25.87 21:46:08 02-09-2019

Twój matka miała na drugie Porażka....

user
XYZ 79.189.215.98 12:01:00 04-09-2019

Bzdury piszesz. Powiat Jarosław to 100 tys mieszkańców, do tego trzeba doliczyć klientów z powiatu lubaczowskiego i przeworskiego. A co do kina to Kino na Biegunach jest nowoczesnym 5 salowym kinem  niczym nie różniącym się od kin sieci Helios (wiem bo byłem już w Kinie na Biegunach). 

Dlaczego nie zwrócisz uwagi że podkarpacka "metropolia" tj. Rzeszów ma raptem 160 tys mieszkańców + przyłączone w ostatnim czasie wsie i na to przypada kilka galerii handlowych (Millenium, Galeria Rzeszów, Nowy Świat, Plaza + kilka mniejszych)? 

Czyżby zazdrość ?

user
Gg 77.112.91.4 31.08.2019

Co to za sensacja, sklepy te same co w Sanowej, 

user
Daniel 83.24.34.182 08:58:25 31-08-2019
W Przemyślu nie ma tych wszystkich
user
gość 31.128.17.218 31.08.2019

80% firm w galerii to firmy Niemieckie i Francuskie 

user
. 5.173.93.112 10:36:56 31-08-2019

I bardzo dobrze.

user
xd 89.75.191.81 31.08.2019

zobaczymy ile tych sklepów zostanie za rok :))

user
Peq 94.254.154.232 01.09.2019

Więcej oglądających niż kupujących chociaż galerianki będą nowe ????

user
Johny 185.25.120.235 01.09.2019

Znakomite kino 5 salowe. Hit 

user
Red 5.173.68.144 01.09.2019

Byłem w sobotę na małych zakupach przelotem powrotnym do Krakowa...Ludzie,czy wy nie potraficie się normalnie zachowywać???Nigdy nie byliście w galerii???odniosłem wrazenie że cale te dzikie tłumy pierwszy raz weszly do wiekszego sklepu typu galeria.....szkoda że zostawiłem tel w samochodzie bo film byłby przedni...

user
tońcio 176.110.146.61 01.09.2019

Z artykułu redaktora wynika    że Jarosław już nie musi czekać na Mesjasza....ma galerię.

user
Kit Wciskacz 5.184.194.255 03.09.2019
Tłuszcza sie nasyci, śmierdziuchy do szkoły i będzie spokój.  Lepsze galerie są w Przemyślu i Rzeszowie
user
AFA 78.11.224.149 05.09.2019

NAZWA POCHODZI OD UJEŻDŻALNI KONI W TYM MIEJSCU...NIC ZDROŻNEGO.!!  !....  JAK SIĘ TO MÓWI LUDZIE  MAJĄ ZWYKLE TYLKO BŁĘDNE WIZJE WG POWIEDZENIA GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI ..ETC  INFORMACJE ZNAJDZIESZ W INTERNECIE ...

user
Bolo 217.97.74.172 07.09.2019
Ciekawa sprawa... "Zarząd kina to banda oszustów. Pracownicy zwolnieni z zamkniętych już kin w Oławie i Mysłowicach, w czerwcu tego roku do tej pory nie otrzymali należnych im wynagrodzeń. Pan prezes Paweł Trojan zamiast uregulować długi postanowił bawić się dalej i założył sobie nowe kino - Kino na Biegunach. Na stronie nowego kina jak i starego OHKino zamieściłem podobną informację jak tutaj, lecz wszystkie starają się ukryć wyłączając możliwość oceniania stron i ukrywając moje komentarze."
user
asia 185.175.106.165 07.09.2019

brak sklepie c&a i him 

user
Fgvvvv 37.47.72.34 11.09.2019

Ujeżdżalnia została bezprawnie zdemolowana.

nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium