Życie Podkarpackie nr 8/2020 Życie Podkarpackie nr 8/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 58/2020, Czwartek 27 lutego 2020 r., Gabriela i Anastazji
Opublikowano
Jarosław, Munina, Dąbrówka
Dwie tragedie z udziałem pieszych. Ratownicy zrobili wszystko, co mogli
Mimo sprawnej akcji ratowniczej nie udało się uratować życia 51-letniej pieszej i mężczyzny, którego tożsamość wciąż ustala policja. Nie mieli szans w kontakcie z samochodami osobowymi.
fot. archiwum policji
Okoliczności obu tragedii, pod nadzorem prokuratora, wyjaśnia policja.

Tragicznie zakończyły się 2 wypadki, do których doszło wczoraj, 21 bm., około g. 23. Pierwszy miał miejsce na krajowej 94 w Muninie, w powiecie jarosławskim. Jego ofiarą jest 51-letnia piesza, potrącona przez 21-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego kierującego audi. Mimo udzielonej jej pomocy, życia 51-latki nie udało się uratować.

Druga tragedia rozegrała się kilka minut później, tyle że w Dąbrówce, w powiecie niżańskim. Tym razem jej ofiarą padł idący jezdnią mężczyzna. Jak podają służby prasowe komendy wojewódzkiej policji, potrącił go 31-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego kierujący deawoo lanosem. Jechał on drogą powiatową w kierunku miejscowości Kurzyna. Reanimacja potrąconego nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł. Policja ustaliła, że zarówno kierowca audi, jak i lanosa byli trzeźwi. Okoliczności obu tragedii, pod nadzorem prokuratora, wyjaśnia policja.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 8/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium