Życie Podkarpackie nr 34/2019 Życie Podkarpackie nr 34/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 238/2019, Poniedziałek 26 sierpnia 2019 r., Marii i Zefiryny
Opublikowano
Przemyśl
Niebezpieczne miejsce: skrzyżowanie ulic Okrzei i Paderewskiego
We wtorek, 6 sierpnia, późnym popołudniem na skrzyżowaniu ulic Okrzei i Paderewskiego doszło do groźnie wyglądającej kolizji.
fot. Jacek Szwic
Wtorkowa kolizja na skrzyżowaniu ulic Okrzei i Paderewskiego.

64-letni mieszkaniec Przemyśla kierujący skodą, wyjeżdżając z ulicy Okrzei, zignorował znak „stop” i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volvo, który (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
XYZ 46.215.33.157 14.08.2019

To nie niebezpieczne skrzyżowanie, tylko nierozważny kierowca ;) 

Wystarcy tam zwolnić i się rozglądnąć ;)

user
Tlen 31.183.133.222 16:43:29 14-08-2019

Gdzie chcesz się rozglądać? Skręcając w lewo słabo widać zjeżdżające auta, a już np. rowerów wcale! Ot geniusze kierownicy. Spróbujecie kilka razy tak dla samych sobie.


user
wasyl 31.183.208.43 23:18:49 15-08-2019

gdzie sie chcesz rozgladać ?? przecież na wprost masz lustro które pieknie pokazuje wszystko co nadjezdza z lewej strony :) :) :)

user
scd 31.183.172.14 14.08.2019

Jakie niebezpieczne?trzeba przestrzegać znaków

user
Witek 185.25.123.182 14.08.2019

Niezatrzymywanie się na STOPIE to plaga wsród kierowców . Około 90% sie nie zatrzymuje, a tylko lekko zwalnia. 

Apel do policji: Pieniądze (mandaty) jezdzą po ulicach.

user
85.89.174.196 14.08.2019

Jprdle - Serio!? Niebezpieczne skrzyżowanie?
Niebezpieczny to jest: "...64-letni mieszkaniec Przemyśla kierujący skodą..."


"...Tutaj doszło już do dziewięciu wypadków i chyba należałoby ustawić jakieś lepsze lustro – tak zdarzenie komentowali gromadzący się tam ludzie..."


Kim są Ci ludzie? Mieszkają blisko tego skrzyżowania? Ile mają lat?

Jakie DOKŁADNIE zdarzenia widzieli?

user
Niedźwiadek 5.173.75.249 14.08.2019

I na Bogaaaaaa jak mogl wyjezdzac z ul. Okrzei i nie zatrzymac sie na stopie???????

user
Niedzwiadek 5.173.75.249 18:36:01 14-08-2019
Ktos kto to pisze ma jakas wiedze o ulicach w Przemyślu?
user
Mieszkaniec 79.191.59.217 14.08.2019

Jest to bardzo niebezpieczne skrzyżowanie....codziennie tam włączam się do ruchu i modlę się żeby jadacy z góry mnie zobaczył bo niestety ja go nie widzę a on ma pierwszeństwo....  Może progi zwalniajace dla jadacych od paderewskiego dałby nam szansę na bezpieczny wyjazd ..a malkontentów ze tam jest stop i kto ma ile lat zapraszam do próby .... Pozdrawiam 





user
fuj 185.18.133.88 20:37:35 14-08-2019

Mieszkaniec-POPATRZ w LUSTRO[takie okrągłe i duże]modlitwe zostaw na inne okazje

user
Wojtek 31.183.208.43 23:22:38 15-08-2019
jak zaczniesz korzystac z lustra powieszonego dla kierowców na wprost wyjazdu do od razu zaczniesz "widziec" czy cos z lewej nadjedza - odrobiną rozsadku wystarczy a na głupote zaden znak ani próg nie pomoże.
user
Ja 83.31.70.198 15.08.2019

Mi się zdarza tam skręciać w lewo na Paderewskiego i stwierdzam kategorycznie, że w obecnych warunkach powinien być zakaz skrętu w lewo w stronę Kazanowa. Ciężko wykonać szybki manewr bo jest pod górkę, blisko ten mur oporowy a samochód jadący z góry zbliża się bardzo szybko. Tematu braku widoczności nie podnoszę bo jest ogólnie znany. 

user
1234 5.173.43.228 15.08.2019

Do Pana FUJ , chyba nigdy Pan tamtędy nie przyjeżdżał i nie wie o czym mowi. Po pierwsze mieszkam przy skrzyżowaniu i kilkanaście razy dziennie slysze pisk hamujacych opon i klaksony...Po drugie tam nie ma okraglego lustra . tam jest PROSTOKĄTNE ;) PZDR


user