Życie Podkarpackie nr 34/2019 Życie Podkarpackie nr 34/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 238/2019, Poniedziałek 26 sierpnia 2019 r., Marii i Zefiryny
Opublikowano
Przemyśl
Zaniedbane alejki na cmentarzu w Przemyślu
Nie tylko niektóre trawniki, skwery czy place długo były (lub są) zaniedbane w nadsańskim mieście. Zwłaszcza jeśli chodzi o zbyt bujną roślinność. Podobny problem występuje na Cmentarzu Głównym przy ulicy Słowackiego w Przemyślu.
fot. Mariusz Godos
Zbyt bujna roślinność to także problem, występujący na Cmentarzu Głównym przy ulicy Słowackiego w Przemyślu.

– Od kilku miesięcy obserwuję, że w niektórych miejscach na cmentarzu głównym w Przemyślu nikt nie sprząta. Pełno jest śmieci, alejki są niepozamiatane, trawa czy chwasty częstokroć sięgają kolan. Już dawno nie było tam takiego bałaganu (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.70.113 14.08.2019

Smutne to jest.Może nawet zbyt smutne.

Ale po cmentarzach poznajemy kim jesteśmy.

Pamięć o przodkach to nasza nie tylko historia ale też ocena jak daleko jesteśmy  w człowieczeństwie i szacunkiem do człowieka  w bycie i niebycie.

user
ATWA 94.40.75.201 23:04:30 14-08-2019
Smutne i przykre to dopiero może być to,  jeśli dojdzie tam do eksterminacji zieleni, zarówno tej niskiej jak i wysokiej !!!
user
KUTWA 81.161.203.138 03:39:21 15-08-2019

Panie ATWA, czy to tak trudno zrozumieć, że pojęcie "eksterminacja" dotyczy człowieka, a nie roślin?  Powtarzasz pan tę bzdurę od dłuższego czasu. Ganisz jedzenie mięsa zwierząt i jak piszesz o eksterminacji roślin, którym przypisujesz rolę człowieka, to powiedz, czym ty się żywisz? Jak zjadasz kalafiora, to nie jest to jego eksterminacja? 

user
posiadacz piły łańcuchowej 185.25.123.239 13:20:16 15-08-2019

Przykuj się do jednego z tych cmentarnych drzew wszak są już okropkowane i tym samym niedługo "polegną". Tylko butów nie zapomnij założyć panie A.G.

user
Git 5.173.72.179 14.08.2019

Chcieliście Bakuna to macie ! Jakoś sobie nikt nie przypomina żeby za poprzedniej władzy takie "przyziemne problemy" jak wysokość trawy czy czyste chodniki stanowiły problem takiej rangi. Ale coż jak sie nie ma doświadczenia w zarządzaniu to nawet nad trawą nie potrafi sie zapanować. Teraz już nie mógłby tej swojej koleji kampanijnej wynająć bo przez ten syf w miescie ktory Panuje za rządów tego Pana na ulicach nie dałaby rady przejechać ! 

user
ATWA 94.40.75.201 22:50:42 14-08-2019
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
user
Wicia 5.173.91.226 00:30:43 15-08-2019

Grzesiu daj se spokój, weekend jest idź z kolegami na piwo. 

user
ATWA 94.40.75.201 14.08.2019

W sumie źle robicie publikując tego typu teksty. No bo co można mieć w sumie do bujnej roślinności itp. No a potem oprócz tego problemem staną się drzewa, które zaśmiecają liśćmi alejki i wasze piękne grobowce....Tak więc po co prowokować i z braku poważniejszych tematów wypisywać głupoty i inne tego typu farmazony ?!?

user
ATWA 94.40.75.201 22:50:11 14-08-2019
KOSIĆ CZY NIE KOSIĆ? OTO JEST PYTANIE! - ZYCIE.PL
user
abcd 37.248.253.98 14.08.2019
we wcześniejszych latach było tak samo ale im nie przeszkadzało bo był ich prezydent, a teraz  co chwilę szukają dziury w całym by pomiędzy wierszami skrytykować obecnego prezydenta. Tylko coraz mniej ludzi daje się zmanipulować.
user
Gosc 81.161.192.179 06:11:16 16-08-2019

To prawda za tamtego Prezydenta nikomu nic nie przeszkadzało bo PIS miał władze a teraz wszystko widzą  chcą żeby nowy Prezydent wszystko zrobił tak w krótkim czasie Pan Prezydent Bakun to dużo już zrobił szacunek dla niego że robi porządek najpierw na stanowiskach tak trzymać Panie Prezydencie 

user
o.tadeusz 185.38.225.5 15.08.2019

Należy dodać bałagan (wprowadzanie w błąd) w numeracji pól i kwater na CGł. Co innego na cmentarzu (jedna numeracja), a co innego w księgach Zarządu C Gl.

Poza tym PAN PREZES Zarządu czuje się dobrze

user
kubuś 79.191.72.121 15.08.2019

Czy za komuny czy za Pisu czy teraz biorę nożyce ,rękawice  i przystrzygam trawkę  raz w miesiącu a w maju 2 x. Zobaczcie jak wyglądają grobowce niektóre nie sprzątane od 1 listopada-zacznijcie wpierw od siebie.

user
Jan 37.248.253.134 18.08.2019

A ja proponuje się przyjrzeć miejskim chodnikom... zielsko miejscami tak zarosło ,że trzeba będzie kosić kosiarkami ..

nr 34/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium