Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 195/2020, Poniedziałek 13 lipca 2020 r., Ernesta i Małgorzaty
Opublikowano
Przemyśl
Zbliża się Bike Town. Znamy program
W tym roku Festiwal Rowerowy Bike Town odbędzie się 17 i 18 sierpnia. W trasy wyścigów i tory przeszkód zamienią się okoliczne lasy oraz zabytkowe ulice miasta.
Zbliża się Bike Town. Znamy program
fot. Przemysław Kita

Historia Bike Townu sięga 2007 r., kiedy w Przemyślu odbył się pierwszy w Polsce ekstremalny wyścig po mieście – Downtown. Impreza okazała się dużym sukcesem i postanowiono ją kontynuować. Jej program był wzbogacany o kolejne równie widowiskowe dyscypliny rowerowe.

Festiwal tak wpisał się w krajobraz miasta, że kiedy w marcu (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Ł 185.25.123.168 30.07.2019

Czy radni łącznie z prezydentem mogliby w końcu zająć się tym co dla mieszkańców jest bardzo ważne czyli rynek pracy. Oni na razie nie potrzebuja ale jest setki ludzi w mieście, ktorzy nie mają jak utrzymać się z miesiąca na miesiąc. W UM dupa bryzga z dostatku a ludzie martwią się jak rodzinę utrzymać. Cała Polska z nas się śmieje i myśli, że jesteśmy Ukrainą. Przykre ale strasznie dużo szczególnie młodych ludzi wyjechało z tego przepięknego i nie wykorzystanego potencjalnie miasta. To władza robi wszystko źle. Za nie długo wybory i znów zaczą się przed nami wyborcami składać i obiecywać. Dlaczego ci ludzie w niczym nie lepsi od zwykłego szarego Przemyślanina mają decydować o naszym życiu?! Przez złe decyzje typu np. Pan Choma złamał na pewno wielu ludziom lepsze jutro na życie w naszym mieście. Wielu juz wyjechało a on sam nie odpowiedział za niegospodarność. Mało tego ma stołek prezesa PGE w Rzeszowie i śmieje się. Żal po prostu żal, że takie coś jest na szczycie władzy a wielu bardzo wartościowych ludzi cierpi przez władzę. Obecny prezydent chwile też już rządzi i wiadomo zostało wiele zlego po poprzedniku do posprzatania ale jak ma razie nie zrobił dla mnie nic czym mógłby zasłużyć na kolejny mój głos. Robienie jakiś pikników pod UM to za mało. Miasto potrzebuje rozwoju i napływu inwestorów i właśnie po to został wybrany pan Bakun ze swoją bandą żeby ruszyli szanowne dupy w Polskę i świat i ściągnęli kapitał. Za coś do cholery mają placone a nie za słodkie pierdzenie w stołek przez 5 lat. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że za Jarosławiem może powstać produkcja aut Hyundai. Kiedyś Przemyśl był miastem wojewódzkim, przeganiał cały region rozwojem, dziś w regionie Jarosław jest liderem połowę mniejsze miasto, bo ma dobrego gospodaża i całym sercem robi wszystko by mieszkańcom lepiej się żyło. Znam burmistrza Jarosławia i wiem o kim piszę. Ok na koniec wspomnę tylko, że nie rozumiem ludzi którzy sami przeżyli kilka dlugich lat na emigracji, znają tego smak a teraz sami swoich rodaków dosłownie wysyłają ( każdy powinien wiedzieć o kim mowa) . Proszę sprawdzić oferty pracy na stronach typu Urząd pracy, OXL, Praca za rogiem, Przemyslak itp. - ręce opadają niech towarzysze z UM wczuja się w życie wyborców i powiedzą -"JAK ŻYĆ", bo w Przemyślu to tylko: kościoły, apteki, lekarze, zaklady pogrzebowe mają się dobrze i tylko to u nas widać.

user
Wania 37.248.253.222 31.07.2019

Ulic nie ma kto dzisiaj sprzątać ,chodniki zarośnięte trawą a kto posprząta ten piach po imprezie ..?

user
Kadrowy???? 81.161.203.138 04.08.2019

Miasto prubuje się promować filmikami z miasta info itd to co poprzednicy zrobili to wykorzystują bo za rok to już nic tu nie zostanie. Niech pan panie prezydencie nie szaleje wyborcy nie na pana głosowali tylko na przekur pańskiemu kandydatowi.i tylko dlatego piastuje pan to stanowisko.Pis mogło wystawić kogokolwiek i w pierwszej turze został by prezydentem a nie byłego zastępcę. Brak wiedzy, doświadczenua pogrąży to miasto do reszty,i co powiecie wtedy przepraszam nie udało mi się bo tak będzie tego jesyeśmy pewni. Kamienice do sprzedania kiedyś się skończą i co w tedy ? Szkoda słów

user
-plus 185.25.123.153 08.08.2019

(przed wyborami) Najbardziej podobała mi się ta nadzieja w ludziach ,że coś się zmieni... teraz już wiemy wszyscy ,że nie! 

nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium