Życie Podkarpackie nr 27/2020 Życie Podkarpackie nr 27/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 195/2020, Poniedziałek 13 lipca 2020 r., Ernesta i Małgorzaty
Opublikowano
Przemyśl
„Lista pasażerów”. Kto lata z marszałkiem Kuchcińskim?
Centrum Informacyjne Sejmu zabrało głos w sprawie doniesień medialnych odnoszących się do przelotów Marka Kuchcińskiego, marszałka Sejmu RP, rządowym samolotem. Wynika z nich, że pochodzącemu z Przemyśla parlamentarzyście mieli towarzyszyć członkowie najbliższej rodziny, podróżujący na trasie Warszawa – Rzeszów – Warszawa. Polityk zadeklarował, że za nich zapłaci przekazując pieniądze na cele charytatywne.
W związku ze sprawą Klub Parlamentarny PO-KO złożył wniosek o odwołanie Marka Kuchcińskiego z funkcji marszałka Sejmu.
fot. zbiory własne
W związku ze sprawą Klub Parlamentarny PO-KO złożył wniosek o odwołanie Marka Kuchcińskiego z funkcji marszałka Sejmu.

„Marszałek Sejmu Marek Kuchciński lata z rodziną rządowym samolotem. Chodzi co najmniej o 6 lotów w tym roku. Dwa razy lot odbywał się najnowszym, zakupionym przez rząd samolotem - Gulfstream G550. Nie wiadomo czy rodzina zapłaciła za te loty?” – pytał (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
38 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.61.160 31.07.2019

Jak się okazuje jest nie tylko miłośnikiem lokalnych burdeli  i specyficznego w nich życia towarzyskiego.

Ale jak się okazuje jest także zwolennikiem lotów "na krzywy ryj" czyli za nasze podatników kasę mając szeroki gest szczególnie lotów dla rodziny.

Złapany jak szczeniak na oszustwie suwerena łaskawie godzi się pokryć koszty ale nie do kasy suwerena ale organizacji charytatywnej gdzie na mieście ludzie  mówią,ze jest to fundusz emerytalny ścisłego kierownictwa partii do której należy.

Udał się nam wybraniec.

Jeszcze nikomu nie udało się z naszego miasta przynieść tyle wstydu dla miasta.

Ale jak widać są tacy co im się to z powodzeniem udaje.

Ciekawe jaki następny numer nam wywinie.

user
do jesieni 185.18.135.7 20:39:41 31-07-2019

A twój prezydent Bul Komorowski to za...ł nawet żyrandol z Pałacu Prezydenckiego,suwenerski Pomiocie.

user
Theo 94.40.75.201 23:06:09 31-07-2019

Nie tyle co dla miasta, ale też dla całego rodu hiPISowskiego w Polszy !!!

user
mk 91.193.208.66 13:34:00 01-08-2019
Takie samo pytanie należy postawić her Thuskowi . ON RÓWNIEŻ LATAŁ - I TO PRZEZ 8 LAT ZE SWOIMI  BLISKIMI . 8 lat   , każdy rok ma 52 tygodnie  razy 8, daje 416 lotów  . Zaokrąglijmy do 400 lotów CZY THUSK ZAPŁACIŁ? . NIE , NIE ZAPŁACIŁ . DLACZEGO ??????. Były marszałek  za jego  nierządów   jak podaje tv latał wiele razy tylko do Gdańska ,ażeby wyprowadzić swego psa, tak ,tak  to nie pomyłka  czy pomówienie ,TYLKO WYPROWADZIĆ SWEGO PSA
user
mk 91.193.208.66 13:35:36 01-08-2019
Takie samo pytanie należy postawić her Thuskowi . ON RÓWNIEŻ LATAŁ - I TO PRZEZ 8 LAT ZE SWOIMI  BLISKIMI . 8 lat   , każdy rok ma 52 tygodnie  razy 8, daje 416 lotów  . Zaokrąglijmy do 400 lotów CZY THUSK ZAPŁACIŁ? . NIE , NIE ZAPŁACIŁ . DLACZEGO ??????. Były marszałek  za jego  nierządów   jak podaje tv latał wiele razy tylko do Gdańska ,ażeby wyprowadzić swego psa, tak ,tak  to nie pomyłka  czy pomówienie ,TYLKO WYPROWADZIĆ SWEGO PSA
user
mk 91.193.208.66 16:24:46 08-08-2019

jak podają przeróżne tzw. media , właśnie zapłacił i zrezygnował z pełnienia funkcji marszałka sejmu . PYTANIE czy her Thusk / wnuczek  , który miał dziadka w Wermachcie / zapłacił za swoje loty prze  długie 8 lat ? Czy były marszałek BORUSEWICZA KTÓRY LATAŁ WYPROWADZIĆ , TYLKO WYPROWADZIĆ PSA, zapłacił? NIE . thusk i Borusewicz  ZAPŁAĆCIE , ZAPŁAĆCIE . JEŻELI TEGO NIE ZROBICIE , TO JESTEŚCIE DWULICOWYMI HIENAMI , ZŁODZIEJAMI .JEDNYCH POUCZACIE MA SAMI JESTEŚCIE JESZCZE GORSI . ZAPŁAĆCIE , ZŁODZIEJE

user
Lesio 94.254.148.208 20:03:12 12-08-2019

Tusk latal ale nie vipowskim odrzutowcem a liniami rejsowymi xe wspolpasażerami zwyklymi obywatelami...  Wiec porownanie bez sensu.  Kuchcinski mial czelnosc wojskowym helukopterem latac sobie na dzialke a Szydlo wojskowa Casa... 

user
kaczka 88.156.141.19 31.07.2019

oj ogrodnik sobie nagrabił

user
XXcc 37.248.253.222 31.07.2019

,, Podziwiam ,, hojność..

user
gorszy sort 46.174.214.4 31.07.2019

A mial być umiar i pokora!! Ile jeszcze to będzie trwalo?!

user
stewardesa 89.68.175.84 31.07.2019

Jak to trzeba mieć nabałaganione pod sufitem żeby takie głupoty wygadywać!
To łykają tylko tacy jak "do jesieni" itp. pisobolszewicy.
Za jazdę na gapę płaci się pełną cenę biletu plus karę, drugie tyle temu kogo się okradło a nie kumplom spod budki p. Marszałku - tyle to powinien pan wiedzieć chyba ?!

user
brat PIT 185.38.225.7 31.07.2019

Władza niestety deprawuje. Miała być pokora, praca i umiar, a jest hipokryzja,obłuda i poświadczanie nieprawdy. Neokomuna rządzi i współcześni towarzysze "szmaciaki" pokroju Nikodema Dyzmy wiodą prym. Szkoda tylko Polski i nas lojalnych obywateli, bo ci "z dojnej zmiany" własną matkę by sprzedali, aby podlizać się "małemu dyktatorkowi" dzięki któremu mają dobrze płatne synekury. Amen.

user
Przemyślanin 88.156.141.19 31.07.2019

Nasz przemyski narciarz przyleciał via Rzeszów i dalej samochodzikiem ku Bieszczadom.  Ale on niesie chwałę swojemu miastu. Prawdziwy marsrałek.

user
hasler 157.25.108.96 31.07.2019
Normalny obywatel na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje.
user
brat PIT 185.38.225.7 31.07.2019

Dygnitarze partyjni z PZPR byli skromniejsi, niż obecni partyjniacy z "dojnej"zmiany. O tym wiedzą doskonale neofici z PiS- TW, komunistyczni prokuratorzy, i inni PZPR-owcy- dziś twarze PiS, a także lokalni oportuniści, którym PZPR "rodzinnie" jest i była bliska. Państwo Polskie jest dla nich obszarem do "rabowania" rodzinnego i zawłaszczania w administracji rządowej oraz w spółkach skarbu państwa. Lokalni kacykowie partyjni z Przemyśla odpowiedzialni za porażkę w wyborach samorządowych do tej pory nawet nie ponieśli konsekwencji ze strony partyjnej "wierchuszki". Nie zostali rozliczeni. "Grzywka" "Lucy" i inni dalej "brylują" na egzekutywach partyjnych oraz piastują "dojne" funkcje publiczne. Gdzie są dzisiaj ich wyborcze hasła o walce z korupcją, nepotyzmem i kolesiostwem? No, gdzie? Czyli była to wielka wyrachowana "ściema" bo "ciemny lud "- jak powiedział, niejaki "klasyk" kurski, to  niestety kupił. Amen.

user
Tadeusz 79.191.61.160 07:45:52 01-08-2019

Mój dziadek mówi,ze komuniści przez 50 lat nie wywinęli tle numerów co funkcjonariusze PiS w ciągu 3 lat.

Ci są wyjątkowo zdolni,szybko wracają do swoich korzeni i staja się coraz bardziej obrzydliwi w swoim postępowaniu.

Wystarczy popatrzeć na wybrańców z naszego miasta.

user
mk 91.193.208.66 13:35:36 01-08-2019
Takie samo pytanie należy postawić her Thuskowi . ON RÓWNIEŻ LATAŁ - I TO PRZEZ 8 LAT ZE SWOIMI  BLISKIMI . 8 lat   , każdy rok ma 52 tygodnie  razy 8, daje 416 lotów  . Zaokrąglijmy do 400 lotów CZY THUSK ZAPŁACIŁ? . NIE , NIE ZAPŁACIŁ . DLACZEGO ??????. Były marszałek  za jego  nierządów   jak podaje tv latał wiele razy tylko do Gdańska ,ażeby wyprowadzić swego psa, tak ,tak  to nie pomyłka  czy pomówienie ,TYLKO WYPROWADZIĆ SWEGO PSA
user
hasler 157.25.108.96 23:23:24 01-08-2019

Tak , tak masz rację PISoBOLSZEWICKIE złodzieje nie cierpią konkurencji he he.

user
Theo 94.40.75.201 01.08.2019

Kij tam w te ''kilka'' samolotowych przejażdżek na koszt podatnika, bo chyba jest dużo bardziej poważny i eminentny problem na który trzeba zwrócić szczególną uwagę:


23 TONY MIĘSA DLA POSŁÓW! MAREK KUCHCIŃSKI KUPUJE SMALEC I GOLONKĘ - SE.PL


W kraju mięsojadów pod rządami mięsoholików, nie może być dobrze !!!


Może kilka przykładów:


BIEGAŁ PO MIEŚCIE Z SIEKIERĄ. POLICJANCI MUSIELI UŻYĆ BRONI PALNEJ - WOLNOSC24.PL


FLORYNKA: ZABIŁ MATKĘ A SĄSIADCE WYDŁUBAŁ OCZY NOŻYCZKAMI - MIASTONS.PL


HORROR NAD WŁODAWĄ TO CO MU ZROBILI PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE - FAKT.PL


I tak niemal dzień w dzień !!!

user
Theo 94.40.75.201 01:47:34 01-08-2019
WEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOZERCY - POLKI.PL
user
Ja 37.30.35.99 01.08.2019

Ciekawe jak wyjdzie, że były kursy samolotu bez marszałka na pokładzie. Jak to wtedy suwerenowi wytłumaczyć że poprzednik był gorszy. Bo wszyscy poprzednicy musieli być gorsi skoro jasne jest 

że ten jest najlepszy z najlepszych. 

user
scd 185.18.133.88 01.08.2019

Rasa PANÓW

user
Jarosław 83.12.140.14 01.08.2019

Czyż to nie fantastyczne. Latał sobie za nasze pieniądze, ale pieniądze rzekomo przekaże na cele charytatywne.... Zakłamanie, obłuda i fałsz... TKM zamienił na TKJ. 

user
gorszy sort 46.174.214.4 01.08.2019

Jakos cicho o podbojach burdelowych! miał skierować sprawę do sadu i przysiadł czyli ma cos za uszami! tak skompromitowany zostaje jedynka w P RZEMYSLU ! To jest już chyba lekkie przegięcie ale Podkarpacie to bastion pislamistow!!!

user
mk 91.193.208.66 01.08.2019

Takie samo pytanie należy postawić her Thuskowi . ON RÓWNIEŻ LATAŁ - I TO PRZEZ 8 LAT ZE SWOIMI  BLISKIMI . 8 lat   , każdy rok ma 52 tygodnie  razy 8, daje 416 lotów  . Zaokrąglijmy do 400 lotów . CZY THUSK ZAPŁACIŁ? . NIE , NIE ZAPŁACIŁ . DLACZEGO ??????. Były marszałek  za jego  nierządów   jak podaje tv latał wiele razy tylko do Gdańska ,ażeby wyprowadzić swego psa, tak ,tak  to nie pomyłka  czy pomówienie ,TYLKO WYPROWADZIĆ SWEGO PSA

user
gorszy sort 46.174.214.4 15:42:38 01-08-2019

Już się pisowski trollu uaktywniles?!!!

user
mk 91.193.208.66 16:44:29 06-08-2019

"Gorszy sort ' na usługach  dekadentów PO 

user
elephant 24.2.183.62 00:42:49 29-08-2019

Bredzisz pisowski scierwojadzie

user
Ja 37.30.25.94 01.08.2019

Ktoś obiecywał że będzie inaczej, suweren myślał że lepiej dla niego a tu zonk, bo lepiej dla tych pasażerów. 

Gwoli wyjaśnienia, poprzedni marszałek ten od psa latał rejsowym. Tusk chyba całą pierwszą kadencję też. 

Prawda jest brutalna i prawie zawsze boli. 

I nic nie dadzą wielkie i pogrubione litery. 


user
Ja 37.30.25.94 01.08.2019
I jeszcze jedno, wstaw sobie to H do swojego nazwiska.Będzie Ci do twarzy
user
Jaś 195.75.235.1 01.08.2019
Przemyśl nic z niego nie ma, poza wstydem.
user
brat PIT 185.38.225.7 01.08.2019

Tak to jest jak dać władzę i przywileje "burakom". Przez "8 lat Polki i Polacy" itd.itp...  i. A miało być lepiej i skromniej bez arogancji i z pokorą. Ale, im się to po prostu należało- rzekła becia -europejka. Na sztandarach miało się  "walkę z nepotyzmem, kumoterstwem i kolesiostwem" I co ? i Dupa!!!! Do perfekcji doprowadzili "dojenie" państwa", a przedsmakiem tego były rządy PiS z Samoobroną i LPR w latach 2005-2007. Jeszcze raz przypomnę o  towarzyszach -Piotrowiczu, Kujdzie, Jasińskim innych TW,  zasłużonych partyjniakach i neofitach. Lokalnie to "lucy" i "grzywka". Panie Prezesie wypada za porażkę wyborczą w Przemyślu wyciągnąć w końcu konsekwencje. Nieprawdaż? Wy...ać klakierów i wazeliniarzy, którzy bez obecnych posad za "cichą zgodą" pana Prezesa  byliby zwykłymi "śmiertelnikami" borykającymi się z problemami dnia codziennego. Niestety "wożąc" tyłek codziennie z Przemyśla do Rzeszowa i z powrotem ma się inne "parytety"  Tzw. komuniści z PZPR byli o wiele skromniejsi, w tym co wasza neokomuna czyni obecnie. Wstyd? Żenada? to tylko delikatne zapytania. 

user
Aha 37.30.32.156 05.08.2019

Jak tam wyborcy? Zaczyna wychodzić, że w samolocie Head brakowało marszałka. 

Może spóźnił się na lot i samolot odleciał bez niego. 

user
brat PIT 185.38.225.7 05.08.2019

NEOBOLSZEWIA

user
stradivarius 89.68.175.84 07.08.2019

Do "mk" - przestań oszukiwać pisobolszewiku !!!
Pan Tusk tak sam jak i z rodziną latał na trasie Gdańsk - Warszawa cywilnymi samolotami liniowymi i za bilety płacił ! 

Oszust i krętacz Marek K. z rodziną, kumplami i innymi - latał samolotami i helikopterami wojskowymi i każdy lot był o statusie HEAD - sic!!!

Oczywiście na krzywy ryj latał nic nie płacąc ani za siebie ani za "pasażerów na gapę".

Mało tego, oszukał nas wszystkich bo w tym samym czasie co drugi dzień jeździł swoim autem z Przemyśla do Szczecina i z powrotem jak wynika z wyłudzonych kilometrówek (70 tys. zł) przez tego złodzieja naszych pieniędzy.
Poza tym głównym hasłem jakim pis oszukało Polaków było: my będziemy uczciwi, nie będziemy kraść ośmiorniczek. Jak i co kradną ci oszuści to każdy rozsądny widzi gołym okiem.

user
MK 91.193.208.66 16:30:54 08-08-2019
 Do stradivariusa,  sam jesteś neobolszewikiem POsiarzem , wrogiem Polski  na usługach kanalii  antypolskich .jak podają przeróżne tzw. media , właśnie zapłacil i zrezygnował z pełnienia funkcji marszałka sejmu . PYTANIE czy her Thusk / wnuczek  , który miał dziadka w Wermachcie / zapłacił za swoje loty prze  długie 8 lat ? Czy były marszałek BORUSEWICZA KTÓRY LATAŁ WYPROWADZIĆ , TYLKO WYPROWADZIĆ PSA, zapłacił? NIE . thusk i Borusewicz  ZAPŁAĆCIE , ZAPŁAĆCIE . JEŻELI TEGO NIE ZROBICIE , TO JESTEŚCIE DWULICOWYMI HIENAMI , ZŁODZIEJAMI .JEDNYCH POUCZACIE MA SAMI JESTEŚCIE JESZCZE GORSI . ZAPŁAĆCIE , ZŁODZIEJE
user
hasler 157.25.108.96 23:09:25 10-08-2019

Porównywać premiera do PISoBOLSZEWICKIEGO sługusa może tylko pisi kundelek  he he.


user
Witek 46.68.8.52 12.08.2019

Pan Kuchcinski juz dzis wiadomo byly marszalek przyniosł naszemu miastu  jak zwykle tylko wstyd... Poprzedni prezydent Przemysla nadał mu tytuł honorowego obywatela czy jakiegos tam zasluzonego...niech ktos mi powie co ten gosc zrobił dla przemysla??? On nawet nie kandyduje jako jedynka pisu na podkarpaciu z Przemysla tylko z Krosna????No coz chyba wie ze w swoim rodzinnym miescie kazdy wie co to za typ

nr 27/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium