Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Region, HUTA KOMOROWSKA
W środku lasu zakopał żywe zwierzę. Policja szuka sprawcy bestialskiego czynu
Głębokość około pół metra miał dół w ziemi, który nieznany sprawca wykopał w lesie, a następnie umieścił w nim psa z łańcuchem i przysypał ziemią. Skomlenie zakopanego żywcem zwierzęcia usłyszał przypadkowy mężczyzna, który spacerował po lesie z wnukami.
Pies został zakopany wraz z łańcuchem w dole głębokości około 50 cm.
fot. KPP Kolbuszowa
Pies został zakopany wraz z łańcuchem w dole głębokości około 50 cm.

Koszmarnego odkrycia mieszkaniec Huty Komorowskiej dokonał wczoraj, 17 bm. Przechodząc z wnukami w pobliżu przystanku kolejowego w tej miejscowości usłyszał dziwne odgłosy. Początkowo myślał, że to płacz dziecka. Okazało się, że te odgłosy dochodzą spod ziemi. Mężczyzna poszedł po syna i wspólnie rozkopali podejrzane miejsce. Ku zdziwieniu obu okazało się, że niedaleko leśnej ścieżki, pod ziemią, ktoś żywcem zakopał psa. Informację o tym porannym odkryciu mężczyźni przekazali kolbuszowskiej policji. Z udostępnionych przez nią informacji wynika, że zwierzę przewieziono do przytuliska w Majdanie Królewskim. Zanim to się jednak stało, na miejsce wysłano technika kryminalistyki i ściągnięto lekarza weterynarii.
Policja dokonała szczegółowych oględzin i sporządziła dokumentację fotograficzną. Teraz pracuje nad ustaleniem sprawcy bestialskiego czynu. Pomocne mogą być w tym wszelkie informacje pozwalające na dotarcie do właściciela czworonoga ze zdjęcia. Stąd apel policji, skierowany szczególnie do mieszkańców Huty Komorowskiej i okolicznych miejscowości. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej, pod numerem tel. 17 22 75 310.  

Zwierzę zakopane było w lesie, niedaleko ścieżki.
fot. KPP Kolbuszowa
Zwierzę zakopane było w lesie, niedaleko ścieżki.
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Adc 5.173.40.54 18.07.2019

Wj...l bym mu tyle pal że na psa by juz nie spojrzał. 

user
soia 94.40.75.201 00:19:08 19-07-2019

No a Ty szanowny kolego i Tobie podobni żarliwcy i skrupulanci, zamiast wypisywać tego typu rzeczy, to wpierw zastanówcie się czy aby sami nie jesteście źródłem cierpienia dla bezbronnych stworzeń !!!


YOUTUBE.COM - GAGA - KALI YUGA

user
y 188.146.164.23 18.07.2019

podkarpacie nic dodać nic ująć i wszystko wiadomo... Kara więzienia lepiej 100000 tys. Na schronisko dla zwierząt nic lepiej nie robi jak kara pieniężna dla wieśniaka... I pijaka

user
soia 94.40.75.201 19.07.2019

Brawo i wyrazy uznania dla tych wszystkich wymienionych osób, które uratowały tego biednego pieska oraz dla technika kryminalistki, dla pana weterynarza, dla panów policjantów, którzy będą ścigać sprawcę tego koszmarnego i bestialskiego czynu etc. I którzy już zżarli tego dnia, a może dopiero zeżrą na obiad czy kolację jakieś zakatowane  zwierzę, następnie strawią i wysrają. A jeszcze można by zadać pytanie z iloma zwierzętami zakatowanymi w tak bestialski i okrutny sposób i przerobionymi na różne pomysłowe, zmyślne knyfy już tak postąpili i jeszcze postąpią ?!? No ale liczy się ten jeden ocalony piesek. W sumie dobre i to !!!


WŁOCHATY - PODŁOŚĆ - TEKSTOWO.PL


OKRUTNE METODY UBOJU - ZWIERZĄT - CDA.PL


YOUTUBE.COM - KRZYK ROZPACZY RAPORT VIVY

nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium