Życie Podkarpackie nr 49/2019 Życie Podkarpackie nr 49/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2019, Sobota 7 grudnia 2019 r., Marcina i Ambrożego
Opublikowano
Jarosław, Szówsko
Wypadek z udziałem motocyklisty
Dziś tuż przed jedenastą na wysokości stacji paliw i betoniarni doszło do kolizji z udziałem osobowego opla i motocykla marki suzuki. W wyniku zdarzenia ucierpiał młody kierowca jednośladu – został przewieziony do szpitala.
fot. Bartłomiej Pacek

- Ze wstępnych ustaleń  funkcjonariuszy wynika, że kierująca oplem corsą 35-letnia kobieta, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia - informuje asp. sztab. Anna Długosz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał młody kierowca jednośladu. Został on przewieziony do szpitala, świadkowie zdarzenia twierdzą, że jego obrażenia nie są zbyt poważne.

26 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Xxx 31.128.21.162 13.07.2019

O i juz sie zaczynają wypadki jakby jechał powoli to by nic nie było oczywiście motocykliści nie winni tylko my kierowcy im wszystko wolno

user
Motocyklista 5.173.84.49 17:40:49 13-07-2019

Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież samochód nie ustapil pierwszeństwa. Niestety wielu kierowcom samochodow powinno sie odebrac prawo jazdy, bo umiejetnosci sa zadne. 

user
Ravka 46.134.81.210 10:26:42 14-07-2019

Xxx problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Wyraźnie jest napisane co było przyczną wypadku i kto zawinił.

Motocyklista jest niewinny.

user
R6 195.117.172.238 18:45:39 14-07-2019

Dla buraka z cebulandii zawsze winny będzie ten, który nie postępuje tak jak burak. Nawet jak matocyklista nie jest winny, to i tak jest winny xD przecież każdy normalny człowiek musi całe życie przeleżeć przed tv ????

user
KTOŚ 188.147.37.23 22:49:39 15-07-2019

Problem z czytaniem widzę:) to że motocyklista to nie znaczy zaraz że jechał za szybko;) jest napisane że kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa.. 

Ale jak widać Cebula się szerzy .. Nie pozdrawiam 

user
soia 94.40.75.201 13.07.2019

YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETARIAŃSTWA.

(od 1:20)


YOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICS


YOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!


O WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFO

user
Xxx 31.128.21.162 13.07.2019

No tak to chyba ty czytasz ze zrozumieniem nawt jeżeli jadąca oplem nie ustaliła pierwszeństwa to powinien jakiś wyhamowac  a nie wjechać w nią  jezdzcie jak warianty i zajezdzacie drogi gdzie ta policja

user
zenek 83.31.182.192 20:38:44 13-07-2019

motocykl nie hamuje i nie skręca tak jak samochód.  A to, że ludzie nie potrafią oszacować odległości i prędkości nadjeżdżającego pojazdu to się pchaja z myśla "może zdążę". Dodam jeszcze totalny brak wyobraźni u kierowców samochodów, brak używania kierunkowskazów bo kierunek włącza się przed manerwrem a nie w trakcie jego wykonywania.  Generalnie większości wyłącza się mózg jak wsiadaja za kierownicę 

user
Ravka 46.134.81.210 10:30:44 14-07-2019
Kolejny niereformowalny konserwiarz ????.
user
Xxx 31.128.21.162 13.07.2019

90% motocyklistom powinno się odebrać prawka nie znacie wogole regol jezdzicie jak chcecie i nie orzestrzegacie przepisow 

user
Coco 5.51.209.190 21:44:57 13-07-2019
Panie Xxx czep slownika jezyka polskiego,zamiast pisac te swoje bzdurne wypociny!
user
Bb 94.254.155.214 13.07.2019

Panie Xxx jeździsz I pier...... farmazony szerokości na drodze 

user
Bo 217.97.167.1 20:44:58 13-07-2019

Wypadek spowodowany przez samochód a pan Xxx i tak będzie żył w przekonaniu że winny jest ten na motorze bo "zapier...." Człowieku użyj wyobraźni.

user
Malysz 90.246.253.215 13.07.2019

Tak wszystko wina motocyklistów a kierowców aut nie   jeżdżą  autami a lusterek to używają tylko do cofania  niektórzy to nawet nie widzą że jedzie jakiś pojazd uprzywilejowanych na sygnale dopiero go widzi jak jest parę metrów zanim.

Jak ktoś nie jeździł motorem to niech się nie wypowiada że wina zawsze jest moczyklisty tyle co mam do powiedzenia.

A moczykliscie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 

user
Gg 37.47.126.196 13.07.2019

Znaków się nie "ostrzega "

user
Staszek 5.51.209.190 13.07.2019

Xxx  ty  mozgu internetowy na poczatek naucz sie pisowni jezyka polskiego a potem cos tu pisz.. a tak na marginesie w dupie byles i gowno widziales.. 

user
gość 31.128.17.218 13.07.2019

jakby motocyklista jechał z przepisową prędkością to by się nic nie stało

user
Jprdl 185.12.21.71 08:20:09 14-07-2019
Jakby kierowca samochodu respektował pierwszeństwo przejazdu motocykla to też nic by się nie stało ;) 
user
pato 176.110.150.208 11:13:48 14-07-2019

motocyklista i może jechał przepisowo może i nie ale tam pod sklepem często jest problem z wyjazdem bo zastawiają samochodami wyjazd i nie widać drogi i wyjeżdza sie na czuja 

user
Mrs.Papa 5.172.235.66 14.07.2019
Ah te wymuszenia pierwszeństwa .. ludzie gdzie wasza wyobraźnia ? Przecież logiczne że jak wymusisz motocykliście to ma o wiele większe obrażenia niż ktoś kto walnie autem. Tak najezdzacie na motocyklistów a pewnie nawet nie jezdziliscie nigdy..
user
Tom 31.128.22.166 14.07.2019

Stawiam na to że młody kierowca nie jechał zgodnie z przepisami.  Brak wyobraźni u młodych kierowców jeszcze na jednosladach O dużych pojemnościach!!! 

user
maly73 89.230.68.58 14.07.2019

Sorry ale suzi wyglada na 600 pojemnosci mozna zrobic A w wieku 18 lat ??

user
R6 195.117.172.238 18:48:28 14-07-2019
A mi to wygląda na GS500 ;) 
user
Bfubctubc 5.173.75.162 20:50:00 14-07-2019

A1 w wieku 16 lat na 125 

A2 jest w wieku 18 lat na  600

A jest w wieku 24(lub 21-jeśli ma się wcześniejsza kategoroe) na 1000 

user
Miite 185.175.106.220 14.07.2019

Wypadek a kolizja to dwie inne rzeczy..... Zatrudnijcie  lepszych dziennikarzy, albo chociaż weryfikujcie teksty 

user