Życie Podkarpackie nr 28/2019 Życie Podkarpackie nr 28/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 198/2019, Środa 17 lipca 2019 r., Bogdana i Aleksego
Opublikowano
Przemyśl
Urząd Miejski w Przemyślu się kurczy
O 23 etaty zmniejszyło się zatrudnienie w Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Zlikwidowane zostały stanowiska zastępców naczelników, doszło do połączenia kilku wydziałów, przeniesienia zadań z jednych wydziałów do innych oraz zmian na stanowiskach naczelników.
fot. zbiory własne
Z dniem 1 lipca br. w życie wszedł nowy regulamin organizacyjny w Urzędzie Miejskim w Przemyślu.

Z dniem 1 lipca br. w życie wszedł nowy regulamin organizacyjny w Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Zarządzenie w tej sprawie podpisał prezydent miasta Wojciech Bakun. Fakt zmian personalnych i „odchudzania” magistratu nie był żadną tajemnicą (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.70.102 09.07.2019

Dobry początek czyli kosmetyka

Mam nadzieje,ze to tylko początek radykalnych zmian.

Nie chodzi o zwolnienia tylko poczucie odpowiedzialności.


user
mk 91.193.208.66 15:17:41 11-07-2019

I ciebie zwolnią ,  nie martw się . To tylko kwestia czasu  , nawet gdy nie pracujesz w UM 

user
Theo Kogan 94.40.75.201 09.07.2019

No i o to w sumie chodzi, tak trzymać i nie popuszczać !!!


Ps. Extra fota, jeszcze sprzed dewastacji, profanacji i zdemolowania naszego pięknego Rynku Starego Miasta !!! Więcej takich !!!

user
Theo Kogan 94.40.75.201 23:21:46 09-07-2019
ŻAR NIESIE ŚMIERĆ. TAK URZĘDNICY ZGOTOWALI PIEKŁO POLAKOM - WSZYSTKO-O-WSZYSTKIM.LIFE
user
??? 31.183.239.230 22:07:17 10-07-2019

dewastacja, profanacja i zdemolowanie na raz. brałeś coś??? na zdjęciu są raptem trzy drzewa, których nie ma w realu! puknij się w cymbał i nie bierz żyletek do ręki...

user
??? 31.183.239.230 22:09:00 10-07-2019
... i nie używaj słów, których znaczenia nie znasz...
user
Greg 37.248.213.240 09.07.2019

To się Nazywa restruktyzacja.. A tak po zatym w  większości to starzysci i osoby z prawem do emerytury.. No i w końcu przydomek kawka papieros się skończy.. Pracownicy urzędu będą pracować na 100 %... I po co ten szum.. 

user
Tadeusz 83.31.118.159 10.07.2019

Tak , już jeden wójt zrobił reorganizacje urzędu , po czym  po roku zatrudnił swoich ludzi , tak ze zatrudnienie zwiększyło się  dwukrotnie 

user
Koko 37.47.27.138 07:01:24 10-07-2019

Niech zgadnę. Wiejska Gmina Przemyśl?

user
Ala 5.173.68.29 10.07.2019

Brawo dobra decyzja

user
Tadeusz 79.191.70.102 10.07.2019

Bardzo pożądana jest wymiana na ludzi nowych i młodych.

Karuzela stanowisk w tym samym grajdole  to tylko ściema.

Nic nie wnosi i nic nie zmieni.

Sposób myślenia i styl pracy jest taki sam.



user
Obserwatore premislensis 81.161.192.173 10.07.2019

Tak, to prawda skurczył się o ochronę środowiska, której praktycznie nie ma. Poprzednicy poprzez fatalną politykę kadrową doprowadzili do takiego stanu, że dziś nie ma kto pracować w tym dziale, a dziedzina ta odgrywa coraz większe znaczenie. A swoją drogą w regulaminie organizacyjnym urzędu, w zadaniach wydziału, do którego należy ochrona środowiska jest wiele błędów merytorycznych, o których nie będę pisał,  bo mi szkoda na to czasu. Współczuję jedynie nowemu naczelnikowi wydziału, który musi ogarnąć powstałe problemy. 

user
Ciekawy 37.248.253.86 10.07.2019

A gdzie się podziały dorodne lipy widniejące przed UM.  na  zał.  zdjęciu ..?

user
Agnieszka 185.38.225.8 12.07.2019

Byli i naczelnikami  a teraz po zmianie są  inspektorami  przecież to są kpiny z wyborców !!!!!

nr 28/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium