Życie Podkarpackie nr 28/2019 Życie Podkarpackie nr 28/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 198/2019, Środa 17 lipca 2019 r., Bogdana i Aleksego
Opublikowano
Przemyśl
CBA w miejskiej spółce
Wizyta funkcjonariuszy warszawskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu najprawdopodobniej wiąże się z zamówieniami publicznymi i dotyczy firm z Warszawy i Śląska. Nikt w tej sprawie nie został jednak zatrzymany, ani nikt nie usłyszał zarzutów.
fot. Mariusz Godos
Funkcjonariusze warszawskiej delegatury CBA weszli do siedziby Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu, gdzie zabezpieczyli dokumenty, kopie binarne i nośniki danych.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
10 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
eella 37.109.33.226 08.07.2019

Kto mógł to prysnął z tamtąd wcześniej.

user
parl 79.191.52.182 08.07.2019

kolejna wodna afera ? bo były juz afera lekowa, afery papierosowe,afery alkoholowe, afera stawów hodowlanych, nie było tylko hazardowej.

user
X 37.30.5.133 09.07.2019

A mi się skojarzyło z jakimś pustostanem do rozbiórki z uwagi na zły stan techniczny. W sensie to zdjęcie. 

user
Lesio 31.182.56.196 07:28:34 09-07-2019

A dlaczego jest taki zły stan techniczny? Bo kradną...

user
... 5.173.65.29 08:13:20 09-07-2019
W Gliwicach CBA zatrzymało kogos z PWiK w tej sprawie. Na tamtym forum lokalnym ludzi pisali że patrząc na budynki to się nie dziwią, że CBA wkroczyło. (Maja piękny wyremontowany budynek) w sumie zabawne, co by nie zrobić i tak lipa.  Jak ruina to kradną.... Jak na bogato to złodzieje :) uwielbiam to społeczeństwo :) 
user
olo 155.133.92.98 09.07.2019

oj Rysiu. Niczego się nie nauczyłeś

heh

user
hasler 157.25.108.96 09.07.2019

Wzięli sobie do serca dosłownie wrzask Beci że to im się po prostu należało he he.


user
Ryx 193.242.142.128 09.07.2019

Przezes, zarząd, glowny ksiegowy, rada nadzorcza powinni za to zostac pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Panu L. konkretne osoby zatwierdzały i podpisywały dokumenty, nie robił tego sam

user
Pracownik 94.254.202.29 07:10:05 10-07-2019

Droga Komisjo Rewizyjna kiedy zamknięcie temat Pwiku bo na razie wygląda to tak że przyszła do was pewna Pani nawtykała wam pierdół jak to w Pwiku jest źle pomogła prezydentowi pozbyć się prezesa i tyle. A na to wygląda że każdy z podstawionych zarzutów przez panią było przewodnicząca rady był wyssany z palca. Teraz pytanie na podstawie jakiego artykułu ustawy o komercjalizacji spółek pan Lewandowski został zwolniony. Panie prezydencie nie widzi pan jak pani była przewodnicząca wepchał pana na minę. I co dostała w zamian szansę na start w wyborach na prezesa lub pewną posadkę w Pwiku i dalej nic nie będzie robić i brać kasę tak wygląda oszczędność według pana prezydenta. Może nowy prezes przejrzy na oczy i pogoni tą panią. Czy że pan prezydent nie pozwoli

user
asdf 37.47.161.119 09.07.2019

Kiedy CBA wróci do tzw przejmowania przemyskich kamienic przez tzw właścicieli , czy handlarzy roszczeniami ?????

nr 28/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium