Życie Podkarpackie nr 42/2019 Życie Podkarpackie nr 42/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2019, Wtorek 22 października 2019 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Naturalny makijaż permanentny
Pragniemy, aby nasze Klientki otrzymały usługę makijażu permanentnego zgodną z obecnymi trendami.

Wykonywane zabiegi w Centrum Urody Ulanavisage w Przemyślu podkreślają piękno, w sposób subtelny oraz nierzucający się w oczy. Dewizą naszego salonu jest naturalność, połączona z trwałością oraz możliwe najwyższą jakością. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby każda z naszych Klientek poczuła się pięknie!

Rodzaje makijażu permanentnego oraz usuwanie

W naszym gabinecie mamy możliwość przeprowadzenia zabiegów z zakresu makijażu permanentnego ust, brwi oraz oczu. Istnieje również możliwość laserowego usunięcia lub odbarwienia starego, nieudanego makijażu po wcześniejszej konsultacji z naszym kosmetologiem.

Zabiegi wykonywane są przez licencjonowanego kosmetologa z czteroletnim doświadczeniem.. Nasze Klientki mogą czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Opis makijażu permanentnego

Obecnie, trwałość makijażu permanentnego szacuje się pomiędzy 9. a 15. miesięcy. Ma to związek z naturalnym wyłuszczeniem się skóry, które jest kwestią indywidualną.

Efekt stosowany w zabiegach jest delikatny. Pozwala to na zachowanie estetycznego wyglądu makijażu, po dłuższym czasie. Często zbyt głęboka i niewłaściwa pigmentacja, powoduje wybarwianie się koloru do ciemnego granatu. Jedyną metodą, w takiej sytuacje, jest laserowanie usuwanie makijażu, które również wykonujemy w naszym salonie.

Zabieg jest dwuetapowy. Pierwszy etap polega na stworzeniu dopasowanego do potrzeb Klientki, obrysu ust/oczu/brwi. Po zatwierdzeniu, kosmetolog przystępuje do pigmentowania skóry.

Druga wizyta odbywa się po 4-8 tygodniach. Czas ten pozwala to na odpowiednie rozmieszczenie się pigmentu na skórze oraz ewentualnie poprawki w odcieniach.

Odczucia podczas makijażu permanentnego

Dementujemy wszelkie głosy na temat bólu podczas wykonywania makijażu permanentnego! Dzięki najnowocześniejszym możliwościom, każdy z zabiegów jest wykonywany w sposób praktycznie bezbolesny! Samopoczucie naszych Klientek to dla nas priorytet. Stosujemy najlepsze znieczulenia oraz techniki mikropigmentacji, pozwalające na zminimalizowanie nieprzyjemnych odczuć w trakcie trwania sesji.

Niewymuszone piękno, czyli kilka słów o makijażu permanentnym brwi

Brwi są oprawą dla oczu. Podkreślają ich głębię, kolor, pozwalają im się wybić.
W
Centrum Urody ULANAVISAGE w Przemyślu, pragniemy nieść idee piękna. Makijaż permanentny brwi pozwala osiągnąć efekt wybrany przez Klientkę - od wyrazistości spojrzenia po zachowanie niewymuszonej delikatności.


Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi

Aby klientka czuła się spokojna, zapraszamy na konsultacje przed zabiegiem, kiedy możemy określić oczekiwania i wspólnie zaplanować metodę makijażu.

Rodzaje makijażu permanentnego brwi

Śledząc obecne trendy, wciąż staramy się poszerzać techniki wykonywania makijażu permanentnego brwi. Obecne możliwości dają szansę na różność wykończenia oraz dobranie idealnego sposobu do indywidualnych potrzeb Klientki.

Metoda pudrowa jest działaniem pozwalającym uzyskać miękki obrys łuku brwiowego bez konieczności tworzenia dodatkowych włosków. Osiągnięty efekt jest lekki i bardzo naturalny.

Technika ombre brows charakteryzuje się wykonaniem rysunku brwi, gdzie pigment rozłożony jest warstwowo. Nasada brwi jest jaśniejsza od ich końca, co pozwala uzyskać bardzo naturalny i świeży wygląd spojrzenia.

Metoda microblading /włosowa jest ręcznym sposobem uzupełnienia brakujących włosków. Na skórze odtwarza się brakujące elementy brwi, który imitują, w sposób niezwykle subtelny, naturalne włoski.

Metoda mieszana (hybrydowa) to połączenie dwóch uzupełniających się metod - pudrowej oraz microblandig'u. Efekt osiągany dzięki tej technice jest trójwymiarowy - brwi wydają się pełne i stworzone w sposób bardzo dokładny, nie tracąc przy tym na naturalności.

Sama mikropigmentacja przebiega dwuetapowo. Podczas pierwszej wizyty wykonywany jest idealny rysunek brwi/kresek/ust, zatwierdzany przez klientkę. Następnie przystępujemy do pigmentowania skóry. Odpowiednie techniki mikropigmentacji i specjalistyczne znieczulenia zapewniają iż zabieg jest praktycznie BEZBOLESNY I BEZKRWAWY!!! Druga wizyta jest kolejnym ważnym etapem w procesie skutecznej mikropigmentacji skóry i odbywa się po 4-6 tygodniach. Jest to odpowiedni okres potrzebny by barwnik właściwie rozmieścił się w naskórku, oraz możliwość ewentualnej korekty odcienia.

Skupmy się na wargach, czyli makijaż permanentny ust

Odpowiednie podkreślenie ust jest niezwykle ważnym elementem makijażu. Na naturalne piękno, każdej kobiety, składają się również pełne i soczyście wyglądające usta. W salonie Ulana Visage, istnieje możliwość wykonania makijażu permanentnego ust, który pozwoli każdej z naszych Klientek na podkreślenie ich w sposób subtelny i dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Metody pigmentacji w makijażu permanentnym ust

W Centrum Urody stawiamy na naturalne wykończenia. Zależy nam, aby nasze Klientki spełniły swoje marzenia o pięknych ustach, od których nie można oderwać wzroku! Mamy kilka możliwości pigmentacji z różnymi efektami końcowymi.

Pierwszą z nich jest konturowanie z cieniowaniem. Metodę polecamy Klientkom, które posiadają większe jak i mniejsza wargi. Technika skupia się na wyrównaniu konturu ust oraz kierowaniu pigmentu ku środkowi, dzięki czemu wargi, wydają się pełniejsze.

Druga technika opiera się na tak zwanym "efekcie szminki". Bardziej niż o uwypuklenie warg zależy nam na nadaniu im wybranego przez Klientkę koloru. Daje to możliwość cieszenia się ulubioną barwą szminki, bez konieczności poprawek.

Kolejną metodą, którą wykonujemy, są baby dolls lip. Technika makijażu permanentnego ust, skupia się na stworzeniu delikatnego efektu pełnych warg bez nadmiernego ich konturowania. Równie istotne jest odpowiednie dobranie pigmentu do karnacji oraz naturalnego koloru ust.

Ostatnią techniką jest efekt 3D. Taki rodzaj makijażu permanentnego, pozwala na optyczne powiększenie warg przy zachowaniu ich naturalności.

Wyraziste oko

Jeżeli masz problem z codziennym makijażem oka, brakuje ci na to czasu lub masz słaby wzrok aby namalować perfekcyjną kreskę na powiece- ta usługa jest dla Ciebie!
Linię rzęs możemy podkreślić na różne sposoby: od naturalnego efektu
zagęszczenia linii rzęs przez stały makijaż kreski dekoracyjnej do cieniowanej kreski pudrowej. Warto skorzystać z doświadczenia linergistki wykonującej zabieg, która pomoże dopasować odpowiednią technikę do indywdualnej fizjonomii oka.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego

Wiele Pań pyta nas o przeszkody do wykonywania makijażu permanentnego ust.

Głównymi przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegi makijażu permanentnego ust jest: trwająca infekcja wirusowa, cukrzyca, łuszczyca, ciąża, okres karmienia piersią, stałe przyjmowanie leków sterydowych, występowanie opryszczki w aktywnej fazie.

Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to ingerencja w ciało! Dbając o dobro naszych Klientek proponujemy im bezpłatne konsultacje, na których omówimy wszystkie "za i przeciw" takiego zabiegu i odpowiemy na wszystkie nurtujące je pytania.

Po zabiegu makijażu permanentnego

Po zabiegu barwa pigmentu jest niezwykle intensywna.. Nie należy się tym przejmować, ponieważ już po 4- 7 dniach pojaśnieje ona ok 30%. W wypadku ust może wystąpić również niewielki obrzęk, który schodzi do 12 godzin. Warto zwrócić szczególną uwagę na obszar poddany zabiegowi - nie można moczyć go, pocierać czy korzystać z sauny i solarium. Wszystkie szczegółowe informacje zostaną dokładnie omówione podczas konsultacji, aby zapewnić naszym Klientkom stuprocentową opiekę.

Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii na stronie na Facebooku - https://www.facebook.com/ulanavisage/, gdzie można odnaleźć efekty naszej pracy.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi.

nr 42/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium