Życie Podkarpackie nr 42/2019 Życie Podkarpackie nr 42/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2019, Wtorek 22 października 2019 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Przemyśl, Reczpol
Śmiertelny wypadek. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn [ZDJĘCIA]
W Reczpolu zderzyło się osobowe audi i dostawczy renault. Droga wojewódzka nr 884 jest zablokowana w obie strony.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 12 w Reczpolu na drodze wojewódzkiej nr 884 relacji Przemyśl - Dynów. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi, jadąc w kierunku Przemyśla, na zakręcie najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego renaulta – informuje mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

 

Na miejscu śmierć ponieśli 21-letni kierowca i 19-letni pasażer audi. Obaj byli mieszkańcami powiatu przemyskiego. Do szpitala przewieziono 30-letniego kierowcę i 43-letniego pasażera renault z powiatu przeworskiego. Kierowca auta dostawczego był trzeźwy.

Policjanci  pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na miejscu prowadzone są oględziny.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy przez Krasiczyn i Chyrzynę. Według zapowiedzi policji, utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.
27 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Lol 5.173.50.96 17.06.2019

Jeżdżą jak idioci to giną.

user
Ww 37.72.122.163 08:35:04 18-06-2019

Sam jesteś idiota

user
gumiś 193.242.142.133 20:07:37 18-06-2019

Święte słowa, głupota niektórych przeraża. Dobrze, że nikogo nie pociągnęli za sobą na tamten świat...

user
czarna 77.200.29.142 17.06.2019
kondolencje dla rodzin zmarłych w wypadku.. :(
user
ziom 185.25.123.201 17.06.2019

Zderzenie boczne - najgorsze co się może przydarzyć kierującemu. Musiało Audi zarzucić na zakręcie, a dlaczego zarzuciło i postawiło bokiem do kierunku jazdy ...? Łatwo się domyślić.

user
mk 91.193.208.89 13:56:51 19-06-2019

Łatwo się domyśleć ,że sugerujesz  nadmierną prędkość . Może i tak było ,ale tez możliwe jest ,ze  kierujący Audi  nie zauważył / rozmawiał , telefonował itd ,/ nadjeżdżającego białego  dostawczaka . Czyli krótko mówiąc , zajechał  mu drogę . TAK TEŻ MOGŁO BYĆ 

user
ja 85.89.174.188 14:46:03 20-06-2019

Mój wczorajszy komentarz został usunięty, więc powtórzę: ten kierowca zabił się sam na co pracował od dawna. Szkoda tylko 19-letniego chłopaka

user
soia 94.40.75.201 17.06.2019

YOUTUBE.COM - GŁOBA NA TEMAT WEGETARIAŃSTWA.

(najważniejszy przekaz od 1:20)


YOUTUBE.COM - CIEMNA STRONA MIĘSA [DRASTYCZNE]


YOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICS


YOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!


O WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFO


WYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM


ZOSTANWEGE.PL


user
:) 87.239.222.20 17.06.2019
Strażacy pewnie piani siedzą cały dzień na przystanku i później jadą na akcje  i robią sztuczny tłum żeby zarobić na alkohol 
user
psychiatra 77.111.247.111 23:26:03 17-06-2019

Szybko zmień leki !!!

Znajdź w Krakowie dobrego lekarza, aktualny Cię oszukuje.

user
lol 213.146.55.108 07:48:07 18-06-2019

naucz się pisać poprawnie, to podstawa.

user
Strażak 46.134.50.245 13:32:50 19-06-2019

Widzę, że pojęcia nie masz o pracy strażaków...

I to zarówno OSP jak i PSP... 


user
ewa 185.25.123.212 17.06.2019

Może trochę empatii ??? Ciekawe jak by się wypowiadali ci najmądrzejsi, gdyby to z ich rodziny były osoby z wypadku. Wyrazy współczucia dla najbliższych ????

user
Kgm 109.197.170.241 17.06.2019

[*]

user
Janko 188.147.64.111 18.06.2019

zdjęcia do kitu. Gdzie jest jakaś fotka z perspektywy, z daleka. 

user
Stanisaw19871108@wp.pl 31.0.67.4 18.06.2019

Prawo jazdy nie dla gowniazy tylko dla ludzi którzy mają trochę rozumu. 

Wiek 18-24 glupi

Wiek 25-28 średnie myślenie 

Wiek 29-32 włącza sie rozum


Zwolnij, żyć będziesz. 


Zawodowy kierowca 

user
Lucyfer 31.0.35.80 13:22:16 18-06-2019

Sory ale mam 27lat i nigdy nie miałem wypadku. Wypadki zdarzają sie tez osoba 30+ wystarczy troche rozumu w głowie i odpowiedzialnosci. To ze sie mam plastik w ręce nie znaczy ze zaraz trzeba pokazywać jakim to sie 'rajdowca' jest.  

user
Patryk 109.149.38.137 17:04:11 20-06-2019

Zamknij się nie każdy młody jest głupi tak jak ty 

user
panna migotka 77.200.29.142 18.06.2019

Jesteście ludźmi bez uczuć i na dodatek bez współczucia.. Pier*** każdy umie takie głupoty. Jechałam z moim mężem 3 lata temu tą trasa i jesteśmy dawno po 30 i nie pokazywaliśmy wcale rajdowców. Mieliśmy może niecale 60 na liczniku i zwilgoconą jezdnie i zarzuciło nas na tym zakręcie.. Mieliśmy więcej szczęścia bo akurat rzadny pojazd z przeciwnego pasa nie nadjechał. Gdy w końcu wróciliśmy na swój pas to jechał tir.. I nie można osądzać ludzi młodych ani od razu skreślać..

user
ja 85.89.174.188 23:14:09 19-06-2019
To mało wiesz na temat kierowcy, który zginął. Był wielokrotnie przestrzegany za ryzykowną jazdę
user
lolo 83.128.109.253 19:51:19 20-06-2019

ciekawe kto go wielokrotnie przestrzegał ?

user
ja 85.89.174.188 00:17:36 22-06-2019

Koledzy w miejscu pracy oraz pracodawca, dla którego niedawno jeszcze pracował. Ktoś kto wozi ludzi na 2 kołach na zakrętach otrzymał stosowne opinie. 

user
Racjonalista 89.230.66.124 19.06.2019

Wiadomo stare audi lub stare bmw. Najchetniej kupowane bolidy wiejskich baranow ktorzy zarobia pierwsze grosze na zbiorach ogorkow w Niemczech . Przyjedzie do Polski kupi 25 letnie audi i wydaje mu sie ze jest Panem na drodze. 

user
erka 185.25.123.214 19.06.2019
to co sie dzieje na polskich drogach to bandyctwo barbarzynstwo i horror w jednym w terenie zabudowanym zamiast 50 to jedzie sie 100 na godzine zjezdzanie na zakretach na przeciwlegly pas to norma wyprzedzanie na podwojnej ciaglej to tez norma wyjezdzanie z pod porzadkowanej tez norma dobrze ze 80 % kirowcow jeszcze trzezwo mysli bo dziennie w polsce by bylo kilka tysiecy wypadkow policja powinna sie  zajac mlodzieza za kierownicami szybkich aut  powinno sie  zabierac dozywotnio prawo jazdy bandytom drogowym 
user
lyst 93.200.89.15 19.06.2019

dzieci do spania  nie głupoty pisać

user
kasia 85.89.174.205 19.06.2019

Oceniać i osądzać to każdy potrafi... Uszanujmy rodzine zmarlego i dajmy im w ciszy i spokoju przezywac zalobe.Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. 

user
Lukr 185.25.123.128 19.06.2019

Muszę stwierdzić ze dość często jeżdżę ta droga i faktycznie nawierzchnia jest śliska i jest zla przyczepność ale również zauważam jazdę osób które pochodzą z tamtych okolic jeżdżą jak rajdowcy bo myślą ze jak znają tamte tereny to mogą sobie na to  pozwolić ogólnie wzmocniła bym kontrole na tych terenach. Ostatnio na jednym z  najniebezpieczniejszych zakrętów  osoba kierująca wypszedzala mnie z telefonem w ręku. Kondolencje moje dla rodziny byli to młodzi ludzie przed którymi było całe życie. Nie oceniajmy ich bo nie wiemy jak było. 

nr 42/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium