Życie Podkarpackie nr 42/2019 Życie Podkarpackie nr 42/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2019, Wtorek 22 października 2019 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Przemyśl
Regia Civitas poskarżyła się na prezydenta Bakuna
Radni skarżą się na opieszałość prezydenta miasta Wojciecha Bakuna w sprawie odpowiedzi na ich interpelacje. Oficjalną skargę złożył Klub Radnych Regia Civitas.
fot. Jacek Szwic
– Nie jesteśmy złośliwi. Rozumiemy, że czasami, aby odpowiedzieć rzetelnie, potrzeba więcej czasu – stwierdził przewodniczący Klubu Radnych Robert Bal.

Zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym prezydent, burmistrz miasta czy wójt gminy ma obowiązek udzielić odpowiedzi na interpelację w ciągu 14 dni. 6 maja br. trzeci co do wielkości Klub Radnych Regia Civitas złożył skargę na działalność prezydenta Przemyśla w związku z nieprzestrzeganiem przez niego wspomnianego, ustawowego terminu odpowiedzi na interpelację i zapytania radnych (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
37 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
s. 31.183.248.168 17.06.2019

No zobaczymy czy prezydent Bakun tym razem przeczyta cały artykuł ;)

user
Tylko pytam 81.161.203.96 17.06.2019

A firmie "ACER" wypłacono już należność za wykonaną pracę na oczyszczalni? Czy nadal jakiś "dendrolog" ma słaby wzrok? 

user
Tadeusz 79.191.47.210 17.06.2019

I bardzo dobrze,ze radni mają prawo zapytać.

Za dietę należy się to jak psu buda.

Ale radni mają też obowiązek pracować dla dobra miasta a nie tylko pytać.

Ostatni koncert w pytaniach dał radny pan Dryniak na ostatniej sesji RM.

Teraz przygotowywany jest koncert pytań w wydaniu radnych PiS.

To mwłaśnie PIS rzucił Przemyśl na kolana nie tylko ekonomicznie i widoki na podniesienie marne skoro radni umieja tylko zadawac pytania często bezsensowne.

user
222 79.191.75.7 21:13:10 17-06-2019

Panie Tadeuszu łamie mnie w kosciach , że to nie radni PIS tylko z innej opcji po wyborach jesiennych bedą wnioskowac o podniesienie dla siebie diet. Tylko takie moje przepuszczenia.

user
ytre 37.47.111.81 17.06.2019

Panie prezidą czas sianokosy zacząć nad Sanem bo trawa i pokrzywy mają już 3 metry . Wstyd .Łap się pan za kosę .

user
ASASASAS 83.31.141.200 18:32:51 17-06-2019

oj tam oj tam. Takie tam trawsko. 

user
kapus 5.173.65.68 18:48:23 17-06-2019

kiedy p***** mieli kosic  jak padało i woda wysoko była, a i tak  frajernia z miasta jezdzi srac na wioche do jozkow huwnik i koziego miasteczka dajcie mu oddychac

user
ATWA 94.40.75.201 18:59:37 17-06-2019

"Im mniej ingerujemy w Naturę... tym większą dajemy szansę na  przetrwanie nie tylko rozmaitym gatunkom roślin i zwierząt, ale i sobie...Trawa to jeden z największych producentów tlenu i pochłaniaczy dwutlenku węgla''


JEST CI GORĄCO ? NIE KOŚ TRAWNIKA. POMOŻESZ SOBIE I PLANECIE - WYSOKIEOBCASY.PL

user
Ggg 77.113.36.156 07:38:53 18-06-2019

Pojmij że to nie teren miasta tylko wód polskich.. Gdyby to był o miejskie to już dawno był by teren wykorzystany np. Pod parking na koronie wałów.. 

user
M 89.64.62.139 17.06.2019

Nic dziwnego, że pisiory nie lubią Prezydenta, pies ich drapał :D

user
romek 31.128.12.45 20:49:34 17-06-2019

Co ma PiS do tego cyrku co się dzieje ?? Jeśli myślisz że tylko wyborcy PiS się wkurzają na to co się dzieje to jesteś w błędzie. Znajomi dość często mnie odwiedzają i widzą syf, zarośla i tą całą patologię jak Przemyśl staje się totalnym zakrzaczonym miastem. Kiedyś mówiłem im żartując że tu już bociany zawracają a teraz zaczynam mówić że już nawet nie dolatują, tylko te w lecznicy jeszcze tu muszą tkwić

user
Piotr 31.183.178.55 17.06.2019

Dobrze, że Regia Civitas rządząc miastem odpowiadała błyskawicznie. Jako przedsiębiorca zwracałem się do Prezydenta z Regii Civitas, na odpowiedź sobie poczekałem. Teraz to Wy możecie poczekać bo wyborcy Was ocenili!

user
uytr 37.47.111.81 17.06.2019

Do kapus . Prywatne dało się wykosić a miejskie nie ?????

user
Olo 37.248.253.171 17.06.2019

A ja nie widziałem jeszcze zamiatarki na ulicach ... zbierajta sami śmieci !

user
asdf 37.47.107.89 21:35:18 17-06-2019

ani zmiatarki ani polewaczki ani czyszczenia kanalizacji z piachu po zime .

user
uytre 37.47.107.89 17.06.2019
Oooo , widzę ,że ŻP promuje nam nowego kandydata na prezia Przemyśla też na B. ale jajaca .
user
Jgs s.c. b gg 185.38.225.3 17.06.2019

Niech pijaki co tam pija skosza trawe 

user
uytrew 37.47.107.89 22:57:43 17-06-2019

To nie pijaki to kwiat młodzieży przemyskiej ze wszystkich przemyskich szkół .

user
Ggg 77.113.36.156 17.06.2019

Radni niech najpierw zapoznają się z definicja interpelacji bo jest ich blisko 300,jaki wpływ ich durne pytania mają na rozwuj miasta.. A i chyba żp też nie lubi prezydenta bo na skinienie PiS regia{ktoś jak się orjenuje to to samo wystarczy na radnych popatrzeć komu dupe liżą}pisza co popadnie.. PAN BAL chce zabłysnąc na zlecenie czerepety.. Niech się najpierw sam wykaże a może zabolało że spółki miejskie pod stołem ich nie finansują,, niby na sport''.. Śmiesznie jesteście i bezradni.. 

user
gość 157.25.191.61 13:29:37 18-06-2019

do Ggg

człowieku, zabierając głos w dyskusji przejrzyj SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY -  rozwój pisze się przez ó, pisze się orientuje, przez i i na pewno nie pisze się "czerepety".

W serialu Ranczo" był Czerepach - chyba o to ch0dziło.

ZGROZA , ŻENADA I WSTYD




user
Jaś 195.136.178.229 17.06.2019
"Bicie piany" to do niczego nie prowadzi, ważne żeby było foto i artykuł.
user
Ewa 5.173.56.1 17.06.2019

Przecież w Urzędzie ciągle pracują ludzie zatrudnieni przez Prezydenta Regii, więc sabotaż jest oczywisty. 


user
jhg 37.47.107.89 00:30:00 18-06-2019

W U. to pracują rodziny wszystkich zarządzających od 1944 niezależnie od opcji tak więc po co się pluć pani Ewo .

user
DOC 188.147.104.96 18.06.2019

Kiedyś szanowałem Roberta Bala bo uważałem go za fajnego gościa, który chce coś dla miasta zrobić. Niestety Bal to zwyķły karierowicz taki przylizany  Misiewicz wdupowłaz któremu tylko stołek w głowie. 

Sterowany pajac za pomocą Grzesia H i pisiorów.  Tyle.

Co do trawy spokojnie jutro kosy pójdą w ruch

user
Ha ha 37.47.99.32 15:13:12 18-06-2019

Aha ha ha ha

user
Bylyuczen 91.246.67.71 18:25:22 18-06-2019
Chyba jeden z najbardziej trafnych komentarzy. 
user
DOC 188.147.104.96 18.06.2019

A i jeszcze jedno aby co niektórym rozjaśnić czym była i jest regia

1. Choma prezydent

2. Hayder vice

3. Niklewicz prezes parr 

4. Karszyn dyrektor mdk 

5. Kazimir B. Dyrektor posir 

6. Zamirski dyrektor II lo

7. Kuźmiek vice dyrektor I lo

8. Komorowski naczelnik w UM

9. Pichur biznesmen 

10. Grochowicz biznesmen 

11. Kozłowski dyrektor sp

12. Stec prezes MPEC 

13. Bal dyrektor pseudo szkoły

14. Dryniak strażak sam zpca komendanta

I ot cała regia tzw pyski do gazet 

Panie Godos masz materiał do pisania

user
... 185.25.123.200 05:51:50 18-06-2019

Odważnie

user
Arek 91.246.67.71 18:26:12 18-06-2019
Brawo!!!
user
Mieszkaniec zatroskany 5.173.48.44 18.06.2019

Panie Prezydencie Bakun mam do Pana pytanko ponieważ Pan zamiast zapieprzać w tej robocie bardziej woli odpisywać ludziom na FB czy innych portalach ponieważ tylko tutaj można sie jako tako wykazać bo po miastowych inwestycjach to prosze wybaczyć ale jak tak dalej pojdzie to nie wiem czy Pan przekroczy 3 % poparcia w mieście  w następnych wyborach...

Ale chce zadać inne pytanie i licze na Pańską odpowiedź jakie Pan posiada wykształcenie ? Czy ukończył Pan jakieś kursy, szkolenia ?

Licze na odpowiedź z góry dziękuję. 

user
otto 145.237.2.214 11:50:19 18-06-2019

A jakie szkolenia i wykształcenie w zakresie energii ma były prezydent Choma zostając Prezesem PGE??? Ten stołek to chyba w nagrodę od Prezesa za zadłużenie Przemysla:(

user
Wujek 31.0.21.189 18.06.2019

To wyjątkowa bezczelność tej revii. Zapuścili miasto z tym ich prezydentem, a teraz mają czelność mruczeć pod nosem?!

user
gorszy sort 46.174.214.4 18.06.2019

Panie Wojtku nie przejmuj się pan,pogonil pan pislamistow i za to już należy się panu medal!! Będą się pana czepiac za wszystko nawet za to ze jest goraco! odcięci od koryta kwicza!

user
brat PIT 185.38.225.7 18.06.2019

Jak może wuefista zostać dyrektorem ośrodka kształcenia kadr Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu? Profesjonalizm? czy  raczej partyjne lizusostwo akolitów jedynie słusznej partii. NEOKOMUNA.

user
Bienia 31.183.255.36 18.06.2019