Życie Podkarpackie nr 33/2019 Życie Podkarpackie nr 33/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 230/2019, Niedziela 18 sierpnia 2019 r., Heleny i Bronisławy
Opublikowano
Lubaczów
Dyrektor muzeum odwołany
Dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie Stanisław Makara został odwołany ze stanowiska. Rezygnację złożył sam. – Nie ma mowy o polowaniu na czarownice – zapewnia starosta lubaczowski Zenon Swatek.
fot. Paweł Bugira
Józef Michalik (z lewej) uznał za niepokojące odwołanie drugiego dyrektora. – Szanuję i doceniam zasługi Stanisława Makary, ale nie było innego wyjścia – mówi Zenon Swatek (z prawej).

Podejmując uchwałę o odwołaniu dyrektora, zarząd powiatu przychylił się do jego pisemnej prośby. Stanisław Makara uzasadnił ją względami osobistymi. To drugi podległy starostwu dyrektor, który został zwolniony (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
8 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
RobCio z Budomierza 62.93.41.73 11.06.2019

Odwołać to każdy potrafi, ale znaleźć lepszego to już trudniej.

user
Nika 5.173.80.82 01:15:54 13-06-2019

Jest masé młodych prężnie działającyzh,stere wyjadacze dbają tylko o swój intetes.

user
NIKA 83.31.120.211 11.06.2019

Wstydzilibyście się! Dyrektor, który doprowadził do tego, że cerkiew w Radrużu została wpisana na listę UNESCO i jest pomnikiem historii.! Tak nagradzacie ciężka pracę!? Wstyd!!!

user
Matii29 185.38.225.49 00:44:05 12-06-2019

Tak jest i stary park od lat w Lubaczowie leży odłogiem zarośnięty, zaniedbany, zapomniany, to wstyd dla byłego Starosty i Dyrektora Makary w czasie dotacji z wszelkich stron tak zniszczyć to piękne miejsce ...  A co do wpisania Cerkwii w Radrużu na listę UNESCO  to sam tego nie zrobił wiele osób mu pomogło śmietankę spił  sam Pan Dyrektor... 

user
Bolek 5.173.80.82 01:17:06 13-06-2019
Piknik się w czoło,każdy inny by to zrobił
user
wp 195.116.41.26 12.06.2019

Jak pan Michalik wsadzał swoich ludzi na dyrektorskie stołki,to było rozumiem dobrze?Czasem lepiej milczeć niż narażać się na kompromitację.

user
brat pita 5.173.49.205 13.06.2019

Lubaczów dziękuję Staroście za pozbycie się człowieka, który niszczył stary park i lokował w nim jakieś drewniane dziwadła. Całe szczęście, że nie zdążył dokończyć cholernego skansenu, nie wiadomo dla kogo przygotowywanego. PSL bardzo chciał zrobić w parku drewnianą wiochę. Teraz Panie Starosto pora zwrócić park miastu i jego mieszkańcom. My go naprawdę potrzebujemy, dla naszych dzieci i wnuków.

user
Gość 83.31.130.39 17:03:33 13-06-2019

Chyba miałeś zderzenie z cymbałem i ci zaszkodziło.


nr 33/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium