Życie Podkarpackie nr 29/2019 Życie Podkarpackie nr 29/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 199/2019, Czwartek 18 lipca 2019 r., Kamila i Szymona
Opublikowano
Przemyśl
Czy na placu Niepodległości powstanie lodowisko?
Teren nie jest równy. Brakuje przyłącza energetycznego, sanitariatów i szatni. Mimo to członkowie Komisji Sportu Rady Miejskiej w Przemyślu przegłosowali wniosek o przygotowanie koncepcji usytuowania lodowiska mobilnego na placu Niepodległości.
fot. zbiory własne

Dziewięcioro radnych było „za”, jeden wstrzymał się od głosu, dwoje było nieobecnych. Członkowie komisji zawnioskowali o przedstawienie koncepcji usytuowania lodowiska na pl. Niepodległości, po wcześniejszym (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.64.15 14.05.2019

Brawo.

Jakość powietrza w tym miejscu najgorsza.

Niech dzieciaczki wdychają to pełna piersią,wszystkie pyłki do nich należą.

Przecież to nie są płuca naszych radnych ale tylko ich mózg mógł coś takiego kuriozalnego wyprodukować.

Aż strach się bać jakie to jeszcze pomysły maja nasi radni od sportu i wypoczynku.

Biedacy,tak się natrudzili,że od myślenia głowa ich rozbolała.


user
AS 91.193.208.83 13:53:59 15-05-2019

I co  znowu skamlasz jak przysłowiowa "nędza" CHŁOPIE , PRZECIEŻ TO WY  , PRZEMYŚLANIE WYBRALIŚCIE ICH WRAZ  Z PREZYDENCIKIEM , TO CZEGO TERAZ CHCESZ/ WIE, WIEM , CO POWIESZ ,ZE TO NIE TY . 

user
xxx 94.40.74.200 14.05.2019

Tych debili tylko do miotły zagonić niech sprzątają a nie głupoty wymyślają 

user
Kornel 31.183.143.195 15.05.2019

GENIUSZE, prawdziwi GENIUSZE!!! Wydaje mi się, że świadczy ten pomysł o jakimś schorzeniu....... ZDROWIA!

user
Czytelnik 155.133.92.120 15.05.2019

Ktoś tu chyba nie potrafi czytać. Co ma do waszych wywodów i narzekań odnośnie jakości powietrza mobilne lodowisko?

user
gość 83.31.135.192 15.05.2019

Jacy radni takie pomysły i decyzje :-)

user
Elmo 155.133.92.98 15.05.2019

Pomysł bardzo fajny.

Od lat takie rozwiązania są w innych miastach lecz zaścianek rządzi się swoimi prawami dlatego ciągłe narzekania

user
Walduś 31.183.239.230 16:33:43 15-05-2019

no i co na to qrwia biskupia, wszak święty pomnik w pobliżu stoi....

user
Ola 37.109.33.123 15.05.2019

Lodowisko tak ale nie w tym miejscu !

user
przemyski obserwator 83.31.137.108 15.05.2019

Gdzie tu miejsce na lodowisko. Ktoś upadł na głowę lub chce jednodniowo zaistnieć . Pytam jakie lodowisko? , czy kolejna lipa czyli ślizgawka   w zimie  jak zwykle w Przemyślu , czy całoroczne , kryte gdzie młodzi który cudem się w tym zadupiu ostali mogliby zagrać w hokeja czy pojeździć przez cały rok. A więc jako ponad 60 letni przemyski obserwator uważam że w tej upadłej mieścinie nic nigdy nie powstanie , nawet zwykły otwarty basen jakie mają w Polsce niemal wszystkie większe mieściny czy wioski . Na koniec zapytam  Bakuna , ile pieniędzy uzyskał przemyski sport ze 130 milionowej dotacji przeznaczonej na sport w 2019 roku  na podkarpaciu? oczywiście pytanie pozostanie bez odpowiedzi bo niemal nic jakieś marne grosze , bo większość  za karę  przez zmianę "wadzy" z PIS na Kukiz pozostała w Rzeszowie  reszta Mielec , Tarnobrzeg , Stalowa Wola , Krosno , Sanok , Jarosław a Przemyśl myślę że wielkie gówno przepraszam figę. Na resztę szkoda czasu i słów.

user
X 188.146.231.60 15.05.2019

Nic nie uzyskał bo mówili pisowcy, że jak nie wygrają wyborów samorządowych 

to kasy z Warszawy nie dadzą. To czemu zdziwiony? 

Wystarczy że polichromie i takie tam w kaplicach zrobią. 

user
Axel 81.161.205.99 16.05.2019

Lądowisko?  Dla helikopterów będzie? 

Wow, super 

user
Przemyślanka 83.12.140.14 17.05.2019

Głosowanie nad lodowiskiem w maju super pomysł. To nie ma teraz innych pilniejszych bieżących spraw?

user
ABC 37.248.253.64 18.05.2019

Naprzód trawy trzeba w mieście skosić lub kozy zakupić .

nr 29/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium