Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 116/2018, Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Marii i Marcelego
Opublikowano
Region
Dwa wypadki i aż 8 osób rannych w ciągu kilku godzin [zdjęcia]
W Jaśle doszło do zderzenia 3 samochodów, ucierpiało pięć osób. W Osieku Jasielskim auto uderzyło w przydrożny mostek, 3 osoby trafiły do szpitala.
fot. KPP Jasło
Wypadek w Osieku Jasielskim.
20 maja, ok. godz. 13.30,  kierowca fiata cinquecento, jadący w kierunku centrum miasta, na ul. św. Jana z Dukli w Jaśle nie zachował ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go nissana. Potrącony nissan z kolei najechał na tył  volkswagena passata. W wyniku zderzenia do szpitala trafiło aż pięć osób, ucierpieli kierowca i trzech pasażerów fiata oraz kierowca nissana. Tylko kierowca passata wyszedł z wypadku bez szwanku. Wszyscy byli trzeźwi.
fot. KPP Jasło
Zderzenie 3 pojazdów w Jaśle.
Ok. godz. 18.30 18-letni kierowca audi a4, który jechał od strony Mytarki, w miejscowości Osiek Jasielski na łuku drogi stracił panowanie nad autem, w wyniku czego wpadł do przydrożnego rowu, gdzie audi zderzyło się z betonowym przepustem. Obrażenia odniosły trzy osoby, karetkami pogotowia przewieziono je do szpitala. Tamtejsi lekarze zdecydowali o tym, że kierowca i 42-letnia pasażerka mogą wrócić do domu. Natomiast obrażenia drugiej pasażerki, 65-letniej kobiety, okazały się na tyle poważne, że musiała pozostać w szpitalu na dalszym leczeniu. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. 
fot. KPP Jasło
Wypadek w Osieku Jasielskim.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium