Życie Podkarpackie nr 24/2019 Życie Podkarpackie nr 24/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 168/2019, Poniedziałek 17 czerwca 2019 r., Laury i Adolfa
Opublikowano
Region, Nisko
Trzy weekendowe wypadki
Weekend na drogach powiatu niżańskiego zaowocował trzema zdarzeniami drogowymi. W ich wyniku hospitalizowano 3 osoby, jedną pod wpływem alkoholu, a uszkodzeniu uległo 6 pojazdów w tym, co ciekawe aż 3 mazdy.
fot. KPP Nisko

Wypadkowy weekend zaczął się  w sobotę wczesnym popołudniem. Wtedy to doszło do stłuczki z udziałem mazdy i skody. Kierowca tej pierwszej uderzył w bok skręcającej w lewo skody. Wyniku zderzenia kierująca skodą została przewieziona do szpitala.

Drugi wypadek miał miejsce już w niedzielę po 17 w miejscowości Kąty. Tu pijany w sztok mieszkaniec Jarocina (policyjne badanie wykazało 2,5 promila) posiadający trzyletni  zakaz kierowania pojazdem uznał, że niedzielne popołudnie to doskonały czas na motorowerową  przejażdżkę.  Ta skończyła się bardzo nieprzyjemnie. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia trafił do szpitala.

Wreszcie do trzeciego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Rzeszowskiej z Długą w Nisku. Tu kierujący mazdą nie zdołał zatrzymać w porę swojego pojazdu i uderzył w tył czekającego na skręt w lewo hyundaia. Siła uderzenie sprawiła, że hyundai uderzył w stojące przed nim auto, także mazdę. Kierujący pojazdem marki hyundai został przewieziony do szpitala. 

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium