Życie Podkarpackie nr 28/2019 Życie Podkarpackie nr 28/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 197/2019, Wtorek 16 lipca 2019 r., Marii i Benedykta
Opublikowano
Przemyśl
Metropolita przemyski poświęcił sztandar Prawa i Sprawiedliwości
Arcybiskup Adam Szal poświęcił sztandar Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Przemyskiej. Uroczystość odbyła się 30 marca br. w bazylice archikatedralnej w Przemyślu.

- Uroczystość poświęcenia sztandaru Prawa i Sprawiedliwości nawiązuje do (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
12 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
SiP 31.183.205.196 08.04.2019

a gdzie pomnik?

user
SiP 31.183.205.196 08.04.2019

a gdzie pomnik?

user
kasander 89.68.175.84 08.04.2019

Za rok po pisie nie będzie śladu już a oni sztandary święcą. Dobre.

user
y 94.40.44.230 16:54:08 08-04-2019

dlatego zagłosuję na PIS

user
brat PIT 185.38.225.7 08.04.2019

Niedługo trzeba go będzie wyprowadzić. Neokomuna skończy jak PZPR. Chichot historii. 

user
hasler 157.25.108.96 08.04.2019

Poświęcił łamanie konstytucji, koryto i program tucznik+ ?


user
Tadeusz 79.191.69.28 08.04.2019

Tego jeszcze nie grali.

Ale w Przemyślu wszystko jest możliwe.

To już dno tak tych co święcą jak i tych co zostali poświęceni.


user
gosc 46.174.214.4 08.04.2019

Za kase zrobia wszysto czuja ze suweren mimo plusow jest już wku,,,,wiony i koniec się bliski

user
brat PIT 185.38.225.7 08.04.2019

Kler też na siebie " kręci bat". Święcenie partyjnego sztandaru i wspieranie "Lukrowanej wiary", oportunistycznych towarzyszek i towarzyszy "jedynie słusznej" przesądzą o upadku zarówno jednych jak i drugich.

Dlaczego nie rozliczono winnych kampanii wyborczej w Przemyślu? Przede wszystkim zaś znanej z oportunizmu towarzyszki "rzuconej na odcinek rządowy szczebla wojewódzkiego" oraz towarzysza "rzuconego na odcinek parlamentarny", którego dobry "funfel" z komisji- komunistyczny prokurator- pląsał z różańcem u Rydzyka

user
chrześcijanin 155.133.93.6 09.04.2019

Pewnie wolelibyście aby rozdawał kebaby...

user
Asdf 91.196.10.26 09.04.2019

Sojusz ołtarza i tronu w wersji polskiej

user
Nick 83.31.175.151 14.04.2019

Ciekawa jestem gdzie oczy schowa ten , co święcił, gdy po owym "prawym" ugrupowaniu pozostanie wspomnienie?

nr 28/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium