Życie Podkarpackie nr 28/2019 Życie Podkarpackie nr 28/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 198/2019, Środa 17 lipca 2019 r., Bogdana i Aleksego
Opublikowano
Przemyśl
Radosław Fedaczyński Weterynarzem Roku
To jak najbardziej zasłużona nagroda. Lekarz weterynarii Radosław Fedaczyński z Kliniki dla Zwierząt „Ada” w Przemyślu został Weterynarzem Roku 2019.
fot. ze zbiorów własnych
Lekarz weterynarii Radosław Fedaczyński z Kliniki dla Zwierząt „Ada” w Przemyślu został Weterynarzem Roku 2019.

Pierwsza Gala Charytatywna „Sfinksy’2019”, podczas której był finał I edycji najważniejszego w branży felinologicznej plebiscytu pod taką samą nazwą, odbyła się 20 marca br. w Concept Store Mysia 3 w Warszawie (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
20 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kasander 89.68.175.84 25.03.2019

Brawo i serdeczne gratulacje!

user
lol 188.147.36.90 25.03.2019

Gratulacje!

user
titawa2007 79.191.56.241 25.03.2019

Łapka! Gratulacje!!!

user
Bozena 5.173.93.199 25.03.2019

Nagroda za bycie najbardziej medialnym weterynarze bo do leczenia to im daleko. Szczeniaki, kotki, zdrowy zagubiony pies czy kot ich nie interesuje. Najważniejsze są te zwierzeta na których zrobią historie i kasa będzie od nas idiotow lecieć strumieniami. Piesek. Musi być bez ucha, ogona, nogi. Kotek bez łapki i po przejściach do tego bardzo smutny opis i zdjęcia wielkich oczu Pana F. ze zwierzakiem. Powiedzcie mi gdzie jest teraz Forest? Jak się ma? Hajs się zgadza więc po temacie. 

user
g 94.40.44.230 18:48:34 28-03-2019

takie to twoje prowincjonalne myślenie, pewnych granic to ty nigdy nie przeskoczysz, uratowali mi psa pitbulla , poziom obsługi wysoki a że kasa nikt za darmo nie robi,a dla mojego pieska kasa się nie liczy...

user
Dr R 46.134.169.239 15:56:41 31-03-2019

Forest ma się dobrze, ma dwie protezy i jest szczęśliwym psem doktora Jakuba.Zapraszam na Zamoyskiego w trakcie dyżuru doktora, gdyż Forest zawsze mu towarzyszy i gdy ten leczy forest na gorze w sali edukacyjnej wyleguje się i bawi z moja Tigra. Pozdrawiam serdecznie

user
Zwierzolub 80.55.78.122 26.03.2019
Pani Bożeno popieram, to nie Klinika, a słaba lecznica. Bardzo, bardzo, bardzo dobra medialnie, wielkie oczy, smutna mina i roześmiane wolontariuszki, a najlepsza była kura bez łapki. I jeszcze jedno lek. R. Fedaczyński to lekarz, a doktoratu to nigdy nie zrobi. Ludzie zacznijcie myśleć!!!
user
Dr R 46.134.169.239 15:58:40 31-03-2019
Podejmuję wyzwanie, póki co specjalista chorób psów i kotów, ale cóż na doktorat nigdy nie jest za póżno. Pozdrawiam z całego serca
user
Ana 86.169.140.222 26.03.2019

Jak najbardziej zasluzone!!!!!!!!!!!! Brawo! Gratulacje! 

user
miłośniczka psów 31.183.229.60 26.03.2019

Korzystałam z usług tej lecznicy, ale nigdy już moja noga, ani łapa moich psów tam nie postanie. 

user
Dr R 46.134.169.239 15:59:15 31-03-2019
user
ZOO 83.28.68.180 26.03.2019

Za medialność sie płaci i to bardzo słono.Ja juz przestałem leczyć tam psa,który wiecej kosztuje  niz moje leczenie.Zmieniłem lekarzea i leczenie skuteczne,i za mniejszą kase.Naiwni daja sie nabierac na te wszystkie bajery.

user
Zwierzolub 80.55.78.122 27.03.2019
Takie opinie warto pokazać, tam gdzie uznali, że to najlepsza lecznica w Polsce.
user
ZosiaSamosia 5.173.24.170 31.03.2019

Kiedyś prosiłam o pomoc dla psów w dramatycznej sytuacji. Poproszono mnie o zdjęcia psów w najgorszym stanie a dopiero potem miała zapaść decyzja o ewentualnej pomocy. W końcu mieli jechać sami i wybrać sobie psy i.. nie dojechali :) A potem sprawdziłam z kim miałam styczność. Dr Radek to raczej biznesmen roku a nie lekarz roku. Na jednego psa bierze kasę z 3 źródeł: od gminy gdzie ma umowę na odłów i opiekę nad bezdomnymi, ze swojej lecznicy która za darmo tego psa nie leczy i od naiwnych ludzi z sieci. Doktorze niech Pan przestanie dusić te psy do zdjęć, bo któryś wreszcie ugryzie!

user
Kirke 46.186.98.29 13.05.2019

Ja widzę, że niektórzy mają problem z medialnością innych! A cóż to przeszkadza? Gdyby nie właśnie ten przekaz, to niewiele byśmy  widzieli z ich pracy! Pokazują co robią? Bardzo dobrze.Nie widzę w tym nic złego. 

A kto powiedział, że ci co cicho siedzą, pomagają i usypiają (też w cichości zwierzęta, bo nie radzą sobie z trudnymi przypadkami) - są lepsi??? 

Gratulacje panie doktorze, Gratulacje ADO! Ratujecie, pomagacie i jesteście potrzebni! 

user
Kirke1 46.186.98.29 13.05.2019
I żółć się wylała....taka nasza polska mentalność :(
user
Zuza nycz 188.191.204.108 13.05.2019

Moi drodzy żadna żółć taka prawda osobiście znam lekarza który tam pracował więc wiem z pierwszej ręki co tam się dzieje cyrk na kółkach A dobro zwierząt napewno nie Na 1 miejscu. Są w Przemyślu bardziej kompetentmi lekarze 

user
Anna 188.191.204.108 13.05.2019

Nagroda za to że Pan R jest dobrym biznesmenem bo napewno nie lekarzem. Mojego psiaka by już nie było na świecie gdybym nie uciekła stamtąd do innego weta. Takie moje zdanie i opinia A każdy może mieć swój pogląd na sytuacje hmmm tylko zbieg okoliczności że jest aż tak dużo ludzi którzy jednak widzą że to jednak nie jest taki aniol

user
Sylwia 94.42.196.104 13.05.2019

Gratulacje :) !!!

user
PATRYCJA 5.173.120.217 13.05.2019

Wielkie brawa!

Gratulacje 

Należało się.! :)

CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU!!! ;)

nr 28/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium