Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 266/2019, Poniedziałek 23 września 2019 r., Tekli i Bogusława

Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Krasiczyn, Horyniec-Zdrój , Baranów Sandomierski, Krosno, Markowa, Rzeszów
Jarosławskie podziemia zwiedzisz za pół ceny. O połowę mniej zapłacisz też na sankostradzie
Nadchodzący weekend to wyśmienita okazja do odkrycia turystycznych perełek naszego regionu w korzystnych cenach. Od piątku do niedzieli jarosławskie podziemia będzie można zwiedzać za połowę obowiązującej stawki. To tylko jedna z ofert kolejnej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny.
fot. Małgorzata Młynarska UM Jarosław
W najbliższy weekend Podziemne Przejście Turystyczne zwiedzisz z 50-procentową zniżką.

Kampania organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, ma na celu skłonienie Polaków do skorzystania z oferty turystycznej poza sezonem wakacyjnym. Wśród partnerów akcji jest m.in. Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, które zaprasza w najbliższy weekend (15 – 17 marca) do zwiedzania Podziemnego Przejścia Turystycznego z 50-procentową zniżką oraz audioprzewodnikiem dostępnym co najmniej 25 proc. taniej. W tym okresie bilety do PPT kosztować nas zatem będą: 5 zł (normalny) i  3 zł (ulgowy). Dzieci do lat 4 korzystają ze zwiedzania bezpłatnie.

Inni też dołączyli

Jedynie połowę ceny obowiązującego biletu będzie trzeba zapłacić za korzystanie z przemyskiego toru saneczkowego, bowiem POSiR również włączył się do wspomnianej inicjatywy. Wśród obiektów oferujących w najbliższy weekend 50 proc. zniżki znalazły się także m.in.: Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie (noclegi), Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju (basen, odnowa biologiczna), Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim, Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, Zamek w Lesku i wiele innych. Szczegółowa lista na stronie www.polskazpbaczwiecej.pl

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium