Życie Podkarpackie nr 12/2019 Życie Podkarpackie nr 12/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 79/2019, Środa 20 marca 2019 r., Eufemii i Klaudii
Opublikowano
Przemyśl
Prezes PWiK w Przemyślu zawieszony przez radę nadzorczą
Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu Ryszard Lewandowski został zawieszony na dwa miesiące przez radę nadzorczą tej miejskiej spółki. Związane jest to z nieprawidłowościami, które zostały stwierdzone przez członków tego gremium.
fot. Mariusz Godos
Prezes spółki Ryszard Lewandowski zawieszony w wykonywaniu obowiązków.

Tę informację potwierdził rzecznik przemyskiego magistratu Witold Wołczyk. – Na posiedzeniu 4 marca Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji podjęła uchwałę o (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz 79.191.69.94 08.03.2019

Ryszek wymodlony od pierdla i innych atrakcji na tym poziomie  znowu ma kłopoty.

 Niewiedza przerosła możliwości niezależnie od znajomości.

A szkoda.Był taki ładny amerkański w rozwoju.

user
miejscowy 94.40.75.203 08.03.2019

 czas juz  kiedy zielen miejska zacznie byc WIDOCZNA w koncu po latach niszczenia i nic robienia!!! drzewa w okolicach przystani wodnej ,jagielonskiej skwer sa obwieszone pasozytami jemioly i czekaja na ratunek i co? NIC .... rwa mac, CZAS NA ZMIANY URZEDOWE W PRZEMYSLU na dobre dla lokalnego spoleczenstwa!!!!

user
kasander 89.68.175.84 08.03.2019

Mianowanie go na to stanowisko było mega przekrętem byłego prezydenta (TW SB)!
Wszystkim było wiadomo kim zacz jest a mimo to.... .

O miano największego ...... w Przemyślu pan Ryszard L. rywalizować może chyba tylko z Adamem L. Urzędniczy układ polsko-ukraiński pod parasolem wiadomych urzędów ma się w Przemyślu dalej dobrze.

user
dolo 83.28.65.228 08.03.2019

No to teraz czas na "ogrodnika Miejskiego",który nawet kosci potrafi ogolic za odpowiednia kase.

user
Plus 88.156.141.96 08.03.2019

Na zdjęciu wygląda na młodego energicznego menadżera, który w każdej chwili może przykręcić mieszkańcom wodę w kranie.

user
rr 83.31.166.143 08.03.2019

Kolesie na pewno nie zostawia go na lodzie

user
Kit Wciskacz 46.134.132.221 09.03.2019

Największy obciach mężczyzny to wąsy

user
Fakus 37.248.253.109 10.03.2019

Jedna wielka kli...

user
scd 31.183.200.62 11.03.2019

Rysiek Ryśkiem a co Rada Nadzorcza bez winy?czyż nie powinni nadzorować jak sama nazwa mówi?też rozgonić pasożytów

user
obiektywny 94.254.213.74 11.03.2019

Witam wszystkich. Na samym początku prosił bym pana redaktora o sprostowanie że była pani prezes nigdy nie pracowała w wodach polskich w Warszawie. Może i by chciała ale za krótka jest. A jeżeli chodzi o Rysia to nie ma. Zamiaru wylewać kolejnego kubka zimniej wody na jego głowę. Wszystcy w mieście wiedzą jak to wszystko było. Ale interesuje mnie postawa rady nadzorczej. Przez blisko rok czasu wszystko było ok aż tu nagle w ciągu jednego tygodnia tyle niegospodarności. Druga sprawa jak przewodniczący rady nadzorczej powolana przez byłego prezydenta może stać się pracownikiem spółki którą nadzoruję czy tym nie powinno się zająć towarzystwo z ul. Wajgarta. Mam nadzieję że prezydent rozliczy rade nadzorczą tak samo skrupulatnie jak teraz rada rozlicza prezesa. Bo czuję że finał tej opowieści będzie dość ciekawy i nie jedno osobowy

user
DOC 94.40.33.161 14:39:22 11-03-2019

Chodzi o to, że nastąpiła zmiana w radzie nadzorczej i nagle pozostali (starzy członkowie rady) dostali olśnienia, nagle zaczęło szambo wypływać jak ktoś nowy popatrzył w dokumentację.

Czekam osobiście na wyniki dochodzenia nowej-starej rady nadzorczej.

Z tego co ludzie mówią na mieście to p. Ryszard emeryturę to miło może spędzić ale na Rokitniańskiej.


user
Dur 83.24.153.9 11.03.2019

To bedzie krutki spacer po Rokitnianskiej z lewej na prawa nawet bez konwoju.

user
RYŚ 31.183.242.153 23:47:24 11-03-2019

Kolega - co do dupy przylega.  A mówiłem mu - nie bądź taki ważniak bo i tak skończysz marnie.  Ja jak wróż, wiedziałem że to śmierdzi taki cwaniak. No i gitara do schowka go z innymi kolesiami ####

user
juki 83.24.153.9 11.03.2019

A kiedy trafią zarzuty przeciwko Zamirskiemu i Osiadaczowi?

user
Nie rozumiem tego 185.25.123.172 11.03.2019

Ja natomiast nie rozumiem jak to mozliwe, ze osobnik skazany prawomocnym wyrokiem za przestepstwo popelnione umyslnie nie zostal usuniety przez odpowiedni urzad stojacy wyzej w hierarhii od Urzedu Miejskiego, ze ten czlowiek mogl oficjalnie przejac wladze w spolce miejskiej.  Czy prawo nie blokuje, niejako z automatu, pelnienia funkcji kierowniczych przestepcom? 

user
GOSC 83.31.180.201 13.03.2019

JA TEZ TEGO NIE ROZUMIEM ,CZLOWIEK KTORY MA WYROK I JEST SKAZANY PRAWOMOCNIE PIASTUJE TAKIE STANOWISKO WYSOKIE COS TU NIE GRA !!!!!!GDZIE TO PRAWO CZY W OGOLE JEST ???KTO SKIEROWAL TEGO CZLOWIEKA NA TAKIE STANOWISKO WSTYD I HANBA!!!!!

user
obiektywny 94.254.218.4 10:52:28 15-03-2019

Skierowany został przez byłego prezydenta Robercika. A zaakceptowała tą nominację przewodnicząca rady nadzorczej. Tylko moje pytanie jest takie czy aby czasem nie musiał być rozpisany konkurs na to stanowisko? A w sumie jak by rozpisali konkurs to Pan ze zdjecia nie załapał by się nawet na ciecia ale to tak na marginesie. Także mam nadzieję że przychodzi dzień rozliczenia dla wszystkich którzy są uwikłani w taki stan rzeczy jaki jest teraz w Pwiku

nr 12/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium