Życie Podkarpackie nr 20/2019 Życie Podkarpackie nr 20/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 140/2019, Poniedziałek 20 maja 2019 r., Bernarda i Bazylego
Opublikowano
Przeworsk
Kopali i uderzali 50-latka po całym ciele
Do policyjnego aresztu trafili podejrzani o pobicie 50-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego dwaj mężczyźni w wieku 37 i 62 lat.
fot. archiwum policji
Sprawcy pobicia usłyszeli już zarzuty. Odpowiedzą za pobicie, a jeden z nich dodatkowo za naruszenie nietykalności funkcjonariusza.

Zgłoszenie o pobiciu dyżurny przeworskiej policji odebrał w sobotę, 23 lutego, po g. 13. Z przekazanych informacji wynikało, że na ul. Krzywej w Przeworsku doszło do sprzeczki między 50-latkiem i dwójką znanych mu mężczyzn. Policjanci ustalili, że ci zaczęli go kopać i uderzać po całym ciele. Obaj to mieszkańcy powiatu przeworskiego. Podejrzani o pobicie po interwencji policji trafili do aresztu. W momencie zatrzymania nie potrafili się pohamować i okazali agresję w stosunku do stróżów prawa. Obydwóm postawiono w poniedziałek zarzuty. Będą odpowiadać za pobicie, a 62-latek usłyszał dodatkowo zarzut naruszenia nietykalności funkcjonariusza, za co grozi do 5 lat więzienia. Agresorzy przyznali się do zarzucanych im czynów. Tłumaczyli się tym, że mężczyzna, którego zaatakowali, nie chciał  opuścić terenu ich posesji.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium