Życie Podkarpackie nr 16/2019 Życie Podkarpackie nr 16/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 110/2019, Sobota 20 kwietnia 2019 r., Czesława i Agnieszki
Opublikowano
Region, Rzeszów
Śmierć w trakcie libacji
W trakcie alkoholowej libacji doszło do bójki. W szarpaninie brało udział 3 mężczyzn. Najstarszy z nich zmarł. Jego kompani od kieliszka zostali zatrzymani, a okoliczności śmierci 78-letniego mężczyzny bada policja pod nadzorem prokuratury.
fot. arch. KMP Rzeszów

W czwartkowy wieczór rzeszowscy policjanci zostali wezwani do interwencji jakich wiele - nie spodziewali się jednak, że sprawa zakończy się tragicznie. Oto w jednym z bloków przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie trzech mężczyzn w wieku 78, 52 i 39 lat spożywało alkohol. Według ustaleń policjantów w pewnym monecie doszło miedzy nimi do awantury. Biesiadnicy zaczęli się szarpać, a obrażenia odniósł najstarszy uczestnik libacji. Na miejsce przybyła, wezwana najpewniej przez sąsiadów policja. Podczas udzielania mu pierwszej pomocy mężczyzna stracił przytomność i mimo podjęcia reanimacji zmarł.

Współbiesiadnicy 78-latka zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Obaj byli pijani. Grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny mieszkania, a ciało zmarłego, decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium