Życie Podkarpackie nr 26/2019 Życie Podkarpackie nr 26/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 177/2019, Środa 26 czerwca 2019 r., Jana i Pawła
Orlen zdrapka
Opublikowano
Jarosław
Prawnicy doradzą za darmo
Wczoraj, 9 stycznia, w Jarosławiu ruszyła kolejna edycja akcji „Prawo dla każdego”. W jej ramach prawnicy dyżurujący w ratuszu bezpłatnie doradzać będą w zagadnieniach związanych z: prawem rodzinnym, karnym, a także dotyczącym: prawa cywilnego, spraw lokalowych, finansowych czy prawa pracy.
fot. ze zbiorów własnych
Prawo rodzinne, karne, zagadnienia dotyczące prawa cywilnego, spraw lokalowych, finansowych czy prawa pracy - to sprawy, z którymi najczęściej mieszkańcy Jarosławia przychodzili do prawników w minionych latach.

Wcześniejsze akcje pod hasłem „Prawo dla każdego” pokazały, że w Jarosławiu nie brakuje osób potrzebujących poradnictwa w zakresie prawnym. Jak informuje Urząd Miasta Jarosławia, co roku z realizowanego od kilkunastu lat programu korzysta kilkaset osób. Co ważne potrzebujący skorzystania z fachowych porad prawników, adwokatów czy radców prawnych nie płacą za usługę ani grosza. Specjaliści w zakresie prawa dyżurować będą w każdą środę, w godzinach 15.30-17.30, na parterze Ratusza, w pokoju nr 1.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
hasler 157.25.108.96 10.01.2019

Taka Dudapomoc 2

nr 26/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium