Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2018, Niedziela 24 czerwca 2018 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Przeworsk
Chciał się targnąć na życie. Policjanci go znaleźli
Wyszedł z domu, mówiąc żonie, że chce ze sobą skończyć. Policjanci z Przeworska rozpoczęli poszukiwania zaraz po zgłoszeniu o zaginięciu mężczyzny.
fot. archiwum
Policjanci z Przeworska rozpoczęli poszukiwania zaraz po zgłoszeniu o zaginięciu mężczyzny. 70-latka udało się odnaleźć po niespełna 2 godzinach.

W niedzielę, 10 maja, kilka minut po g. 22, kiedy dyżurny przeworskiej komendy odebrał telefon od kobiety, zaniepokojonej faktem zniknięcia męża. Martwiła się o jego los, gdyż – jak relacjonowała – wychodząc z domu, powiedział, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. O próbie samobójczej mówił przez cały dzień, a kiedy kobieta zdecydowała się wezwać pogotowie, tuż przed jej przybyciem 70-latek opuścił mieszkanie. Najpierw szukała męża na własną rękę, a kiedy to nic nie dało, zaalarmowała policję. Przeworscy policjanci, wspomagani przez tutejszych strażaków i psa tropiącego z Komendy Powiatowej Policji z Jarosławia rozpoczęli poszukiwania. Po dwóch godzinach akcja przyniosła zamierzony skutek. Zaginionego udało się odnaleźć. Trafił do szpitala.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium