Życie Podkarpackie nr 46/2018 Życie Podkarpackie nr 46/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 323/2018, Poniedziałek 19 listopada 2018 r., Elżbiety i Seweryna
Opublikowano
Przemyśl
Dymisja zarządu PiS w Przemyślu
Zarząd Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu, któremu przewodniczyła wicewojewoda Lucyna Podhalicz, podał się do dymisji.
fot. Jacek Szwic

Do dymisji doszło 7 listopada br. Oficjalna informacja o tym pojawiła się na... facebookowym profilu członka Prezydium Zarządu Okręgu nr 22 Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Nieradki. (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
hasler 157.25.108.96 09.11.2018
user
Tadeusz 79.191.54.202 09.11.2018

Narobili gnoju i poddali się  do dymisji.

A kto posprząta.Żadnej odpowiedzialności.

Miasto doprowadzone do totalnej zapaści

Sprzątanie kosztem Przemyślaków i ich dzieci w sporych wyrzeczeniach co najmniej na 20 lat by podnieść się ekonomicznie nie mówiąc o skłóceniu mieszkańców.

Powinniśmy zastanowić się i to na forum krajowym jak skutecznie sprzątać miasta po rządach PiS.

Zastanówmy sie nad kolejnym pomnikiem w centrum miasta poświęconego tym co zniszczyli nasze miasto.

A na pomniku tablice z pełnymi personaliami budowniczych zgliszcz.


user
gość 157.25.186.119 22:07:33 09-11-2018

Pośród tych skompromitowanych działaczy są dwaj " wielcy " synowie -.... już byli w ogródku, witali się z gąską..."

kariery miały poszybować górę, prestiż, stanowiska, synekury i...

zabiła ich królowa nauk - nie umieli policzyć do 150.

ŻAŁOSNE.


user
twój n 195.136.179.81 09.11.2018

Za dobrze im było, pensje 12 tys po przemyskiej uczelni -teraz będzie kołatanie u marszałka o robotę za 3 brutto ( i tak dużo ) A p. Bakun dobierając radnych wybierał takich , co prowadzili już jakikolwiek biznes na własną rękę i potrafią zarabiać i  liczyć ponad 150 

user
Realista 5.173.56.225 01:08:04 10-11-2018

Człowieku o czym Ty mówisz. Jak patrze na tych Radnych nowych to tak sie zastanawiam czym oni tak zabłysneli. Zobaczycie szybxiutko wam przejdzie ten zachwyt, a najśmieszniej bedzie jak dobiją targu z PiSem to będą jaja. Ale by wtedy wykiwali ludzi ! Sory jesli dobiją targu z PO to juz chce widziec tych dyrektorów fachowców z konkursów itd. Ojjj szybciutko zejda Państwo Radni na ziemie. A no i pytanko co podwyższą  ceny śmieci ? Bo ješli tak to sorry niczym sie nie beda różnic od swoich poprzedników, no ale za tacy młodzi wspaniali wykształceni napewno coś wymyślą wspaniałego żeby opłat za śmieci nie podwyższać. 

user
xx 31.183.226.250 07:53:20 10-11-2018

 do Realista - podwyżka śmieci o ile będzie to będzie zasługą ludzi poprzednich lat rządów/umowa podpisana na 30 lat/ o której już przed wyborami mówił P. Błażej Wilk z Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej. Rok temu, po nagłośnieniu tej sprawy, rada miejska miała powołać komisję do rozwiązania problemu. Mówiono też o reformie PGK.  Nie zrobiono nic .  Więc panie Realisto nie szczuj pan na nowo wybranych i zrozum że mieszkańcy nie wybierali partii na Radnych a ludzi ,którzy myślę że będą razem  ze sobą współpracować dla dobra miasta do czego się zobowiązali obiecując to mieszkańcom.

user
Tadeusz 79.191.67.166 10.11.2018

Pan Prezydent Bakun przeprowadzi audyt działalności Urzędu Miejskiego i spółek zależnych.Będzie wiedział na czym stoi.

Ale w takim audycie nie wymienia się winnych a jedynie błędy i szkody.

A co by było jakby mieszkańcy naszego miasta przeprowadzili audyt moralny rządzących co tak ochoczo poddali się do dymisji i osoby"zaprzyjaźnione" w niszczeniu naszego miasta na wszystkich płaszczyznach.

W średniowieczu był w miastach pręgierz który stał na rynku.

A dzisiaj w najbardziej reprezentacyjnej części Rynku wystarczy umieścić tablice z nazwiskami tych co miastu najbardziej zaszkodzili  

Osobna i prawdopodobnie największa tablica powinna być poświęcona jednemu z arcybiskupów,który to ma wyjątkowe zasługi Tam też 28 lutego powinniśmy składać kwiaty .

user
jolo 31.183.210.196 10.11.2018

A kto zapłaci imiennie za szkody wyrządzone miastu? Czas skończyć ten chocholi taniec!

user
Przemyślanin 185.38.225.3 10.11.2018

Głosowałem na pana Bakuna i prosze o jedno -Przemyśl miasto turystyczne a nie ma w tym mieście miejsca gdzie turyści swoje bagaże mogli by zostawić (podpowiedz dla debili dworzec główny PKP) ja wiem że Hamryszczak lubi sie z bagażami wozić jak zwiedza inne miasta ale nie każdy tak ma jak Hamryszczak proszed w imieniu turystów którzy przyjeżdzają do Przemyśla o miejsce na ich bagaże na dworcu głównym-może być płatne

user
t 188.147.99.140 18:16:13 10-11-2018

miasto turystyczne co ty piszesz, jakoś nie widzę wpływu gotówki z tego tytułu, a bagaży tu nikt zostawiać nie chce, nawet tych życiowych...

user
Przemyślanin 37.248.253.30 11.11.2018

STWORZYĆ STRONĘ INTERNETOWĄ  DLA MIESZKAŃCÓW PRZEMYŚLA ,GDZIE BĘDĄ MOGLI STAWIAĆ SWOJE WNIOSKI I UWAGI. Do tej pory nikt potrzeb mieszkańców Przemyśla nie dostrzegał...!!!

user
Ja 88.156.141.69 16:15:20 12-11-2018

Jakiś ty naiwny

user
bobofrut 83.31.74.199 21:49:47 13-11-2018

Proszę o pierwszy wpis na tej stronie!!

Pozbawić honorowego obywatelstwa Przemyśla Kuchcińskiego!!!! powód: za dużo worów z kasą przywiózł na rozwój miasta!!!!!!!!

a za mało dla kleru!!!!

user
tońcio 176.110.146.61 15.11.2018

Kasa miejska pusta, elita polityczna miasta niechętna nowemu prezydentowi,Przemyślanie skłóceni.    Szczere wyrazy współczucia panie Prezydencie Bakun.    Jest Pan inteligentnym człowiekiem to zapytam wprost....po jaką cholerę Panu ta prezydentura?

user
ja 83.31.17.215 16.11.2018

a co pani lucynka bedzie teraz robic jak podala sie do dymisji????????

nr 46/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium