Życie Podkarpackie nr 46/2018 Życie Podkarpackie nr 46/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 323/2018, Poniedziałek 19 listopada 2018 r., Elżbiety i Seweryna
Opublikowano
Przemyśl
Zwolennicy i przeciwnicy PiS-u starli się w centrum miasta [WIDEO]
W Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbyło się dziś spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Przed budynkiem zgromadzili się przeciwnicy tej partii, którzy skandowali antyrządowe hasła. W sukurs przyszli im zwolennicy PiS-u.
74 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Obywatel 88.156.141.63 27.10.2018

Wypierd... kaczorze z naszego miasta i zabierz ze sobą na Żoliborz tego Hawryszcaka

user
zorro 83.28.251.124 19:10:03 27-10-2018

UBywatel  nie denerwuj się, za 2 tys.da się żyć.

user
Dom 79.191.58.197 19:57:48 27-10-2018

Obywatel sam wyp.... Nie bądź taki wulgarny jak wyrażasz się publicznie

user
Aaa 188.146.40.44 20:22:10 27-10-2018
Naucz się pisać nazwisko
user
twójcień 37.47.68.129 21:39:14 27-10-2018

Pierogi lepić a nie tu z tymi hasełkami 

user
Tom 188.147.103.168 22:33:10 27-10-2018
Mów za siebie sflustrowany ...... i sam spier
user
prezez 155.133.92.19 27.10.2018

precz z kaczorem dyktatorem


user
Tadeusz 79.191.62.50 27.10.2018

Pan Hamryszczak pokazał Przemyślakom obwożonego po kraju Kaczyńskiego.

Nic ciekawego.

Wystraszony człowieczek  w podwójnym kordonie ochroniarzy.

Czego się tak boi,skoro wszyscy Go tak lubią.


user
Zwykly czlowiek 94.40.74.201 27.10.2018

Jedyne co przychodzi mi do glowy ogladajac ten filmik to XD

user
Tylko Bakun! 79.191.71.57 27.10.2018

PO nie umie przegrywać. Ehh :)

user
Gol 79.191.58.197 19:58:26 27-10-2018
To prawda zdrajcy nie mogą się z tym pogodzić
user
asdf 37.47.73.58 20:15:01 27-10-2018

Na razie to PiS przegrało w każdej dziedzinie .Za 5 lat nie będzie śladu .

user
Andi 185.25.123.159 27.10.2018

Spotkanie było kapitalne. Na sali było kilkaset osób.

user
kamil 80.80.183.202 00:12:38 28-10-2018

W sali gdzie mieści się maksymalnie 150-180??!! Leżeli na sobie jak rozumiem :) 

user
Lesio 5.173.32.160 10:28:57 28-10-2018
Jak mozna nazwac wiec polityczny w dodatku taki nmw ktorym uczestniczy prokurator piotrowicz kapitalnym?  Problem polakow polega na tym, ze zamiast kibicowac madrym decyzjom podzielili sie na klany i kibicują partiom...    szanuję ludzi, ktorzy najpierw glosowak8 na pis bo byli zmeczeni 8 latami rzadow PO ale jako patrioci potrafia przeciwstawic sie zlym decyzjom partii, na ktora glosowali. Natomiast barany co niektore  wierzą w partię jak w religie... jak tw kobieta agresywna pod muzeum... staje i krzyczy do ludzi, ktorzy trzymaja baner z napisem "konstytucja" i jeszcze wyzywa ich od zdrajcow... czy konstutucja jest zdradziecka??? Polacy ją ustanowili w referendum konstutucyjnym...
user
lopi 185.25.123.159 27.10.2018
Hamryszczak na głowę bije Bakuna - WE WSZYSTKIM!!!!
user
asdf 37.47.73.58 20:15:23 27-10-2018
Czyli w czym ?
user
rozliczyc ich za te 16 lat 82.30.242.142 20:22:15 27-10-2018

chyba w skoku na glowe do wody ha ha jestes zalosny mistrzuniu , 

Hamryszczak z stolka na stolek jak nie tu to tam cale zycie nie skalany praca glupa rznie a ciemniaki za nim wyp.. z baru Bakun teraz i niech powypierd... z stolkow albo radny albo praca wystarczy ze siedza w paru komisjach i kasa leci wypad z regia przybudowka pisu 

user
PATRIOTA 46.134.180.20 20:28:04 27-10-2018
Już pokazał jako dyrektor szpitala.Temu panu podziękujemyBAKUN i ZAPAŁOWSKI ZROBIĄ PORZĄDEK.
user
Mieszkaniec 185.25.123.144 20:38:52 27-10-2018

Po adresie IP widać że to troll andi i lopi 

user
Lesio 5.173.32.160 10:30:49 28-10-2018
W destrukcji miasta. Bakunowi jeszcze nie udalo się zrujnowac szpitala i byc wspolodpowiedzialnym za stagnacje w miescie.... 
user
.... 185.25.123.166 11:53:02 28-10-2018

W biciu piany!!!

user
jug 89.79.250.47 17:36:35 28-10-2018

pełna zgoda 

user
Giga 185.128.22.113 18:39:00 28-10-2018

A co? Zamiast dyskusji merytorycznej to bili się głowami??? 

user
kasander 89.68.175.84 27.10.2018

Stary, stetryczały - komuszy dziad idolem dla wielu Przemyślan.
Pisobolszewizm, czyli bezczelne okradanie budżetu i rozdawanie swoim rodzinom, misiewiczyzm, ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, horrendalne podwyżki cen zwłaszcza leków, powszechne łamanie prawa, łgarstwa, podsycanie ciągłej nienawiści w Narodzie, sprzyjanie "faszystom" itp. - znajduje jak widać w Przemyślu zwolenników którym to się podoba!
Śmierdząca, niechlujna baba tytułująca się profesorem, wzorem elegancji, komuszy prokurator niedojda najlepszym prawnikiem w kraju, oszust-biznesmen ubrany w sukienkę prawie papieżem, ćpun z wyglądem maszkarona przykładem elegancji, jego kolega miejscowy niepotrafiący jednego zdania poprawnie wydukać prawie bogiem...itd itd.
To jest Przemyśl XXI wieku - aż się wierzyć nie chce!

user
asdf 37.47.73.58 27.10.2018

Ale jaka konstytucja ta pisana w Moskwie z dopiskami Kwacha a na wuj mi taka konstytucja .

user
Lesio 5.173.32.160 10:13:21 28-10-2018

Kwasniewski jest prezydentem za ktorego kadencji zrobiono najwiecej aby polska zaczela sid rozwijac. To on wprowadzil polske do Nato i to on otworzyl granice wprowadzajac polske do unii. Malo tego ze wszystkich prezydentow mial najwiecej klasy nawet wtedy, gdy od czasu do czasu napil sie kielicha... a Ty jestes zwyklym ignorantem zapatrzonym w karla jak ta nadzierajaca sie pod muzeum baba... konstytucja stoi ignorancie na strazy Twoich praw... to konstytucja zablokowala pomysly PO aby drugi kierunek studiow byl platny i to konstytucja blokowala mandaty z fotoradarow. 


Wiecej czytaj mniej krzycz... 

user
obiektywny 185.175.104.174 27.10.2018

Moi drodzy mieszkańcy Naszego Pięknego Miasta. Szkoda się tu wyzywać na forum bo to nic nie da szkoda nerwów. Sprawa wygląda tak że raczej karty będzie rozdawał Pan Bakun. Od jego osoby zależy kogo zaprosi do koalicji. Jeżeli zaprosi PiS i RC to napewno w mieście nic się nie zmieni a wydaje mi się że po pewnym czasie PiS z RC zaczną rządzić miastem bo będą mieli większość w tej koalicji. Jeżeli zaprosi KO to napewno nastąpią zmiany w spółkach i w Urzędzie. Oczywiście PiS może szantażować Pana Bakuna tym że jak nie będzie miał z nimi koalicji to marszałek województwa nie da żadnych pieniążków. Mojej pytanie jest takie jakie pieniądze dostaliśmy przez ostatnie 4 lata? Moim zdaniem ale to jest tylko moje zdanie że koalicja z KO jest lepszym wyborem gdyż siły są równe ale zawsze słowo decydujące zostało by dla prezydenta. Może też pyatnie do Pana Bakuna w jaką koalicję pójdzie bo my jako wyborcy powinniśmy o tym wiedzieć przed 4 listopada. Bo według słów Pana kandydata chciał zakończyć z układami w urzędzie i w spółkach ale koalicja PiS i RC nie gwarantuje tego a wprost przeciwnie pozwala na to

user
Nick-t 94.40.76.105 20:37:23 27-10-2018

Pan Bakun mówi, że zaprosi do koalicji każdego kto chce zmienić to miasto, bez względu z jakiego ugrupowania jest. Tak więc jeśli ktoś z PiSu czy RC się "nawróci" myśle, że nie będzie problemu. Co do pieniążków absolutnie się zgadzam. Koalicja z KO miałaby sens - skończyły by się pisowskie układy + byłaby szansa na jakieś pieniążki. W końcu prezydent Rzeszowa popierał kandydata KO. Co będzie i jak będzie - okaże się po 4 października. Zwolennikami PiSu są same starsze osoby, te którym jest dobrze, że nic się w mieście nie dzieje, cisza, spokój i byleby tak zostało żeby w spokoju umrzeć za te kilka lat.. 

user
obiektywny 185.175.104.174 06:36:01 28-10-2018

Do Nick-t. Czy ja wiem czy ktoś się nawróci z PiSu i RC. Jeżeli się tak stanie to tylko dlatego aby ratować swoje bądź znajomych posady. Dobrym przykładem jest prezydent Ferenc nigdy nie był w PiSie i nigdy nie dał się im złamać a kasę cały czas pozyskuje. Dlatego koalicja Kukiz 15 + KO udowodniła by RC i PiS że można dobrze zarządzać miastem i je rozwijać a nie dbać tylko o siebie lub swoich znajomych

user
nt 188.146.164.198 18:17:34 29-10-2018

Od zawsze Przemyśl szantażowany, jak rządzili  PO to h...d... i kamieni kupa ,a teraz pisiory jak nie wygra Hamr. to zakręcimy kurek z kasą .Sytuacja bez wyjścia  

user
Aaaaaa 188.146.40.44 27.10.2018

A moherowe berety i mamusie 500 plus nie będą się wydzierac jak dostaną do rączki kasę od Kaczyńskiego nie wstyd wam to oddajcie kasę i wtedy wydzierajcie sie

user
Bbbbbbbn 31.0.124.235 20:43:03 27-10-2018

Głupia pizd@ Kaczyński mamusiom z kieszeni własnej kasy nie daje widać że Pani bezdzietna ale jak byś miała dzieci pierwszy w kolejce byś stała po to 500 plus

user
243 89.64.31.239 27.10.2018
Pytam Państwa, którzy stoją z transparentem "konstytucja", co mają na myśli? Jaki macie w tym cel? 
user
kasander 89.68.175.84 20:37:38 27-10-2018

No, kochany jeżeli ty tak prostego przekazu nie rozumiesz to po co ci wiedzieć dlaczego. Zajmij się czymś innym!

user
243 89.64.31.239 20:50:02 27-10-2018

Pytanie moje dotyczy  przesłanek na to iż  rzekomo Konstytucja  RP "jest łamana". Pytam tych Państwa, który dokładnie artykuł Naszej Konsytucji "jest łamany"?  Na czym Państwo opierają tezę?  Proponuje najpierw zaznajomić się z nawjyższym aktem prawnym naszego Państwa, a nie utożsamiać się  z informacjami pozyskanymi między innymi z mediów.  

user
kasander 89.68.175.84 21:41:03 27-10-2018

Chcąc dyskutować przynajmniej podstawową wiedzę trzeba mieć a nie wklejać przekazy dnia.

"...Podczas dokonywania zmian w Trybunale Konstytucyjnym, Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa, a także podczas prac nad ustawą o ustroju sądów powszechnych PiS i Andrzej Duda złamali co najmniej 13 artykułów Konstytucji, niektóre wielokrotnie – twierdzi senacki zespół ds. monitorowania praworządności..."

https://www.newsweek.pl/13-artykulow-konstytucji-ktore-zlamali-pis-i-andrzej-duda/m3l6823

user
twójcień 37.47.68.129 21:41:20 27-10-2018
to znaczy że sbecja oderwana od koryta :D i kwiczy bydło 
user
kasander 89.68.175.84 22:13:03 27-10-2018

Do wstydzącego się swojego nazwiska (twójcień).
A tak normalnie, po polsku nie potrafisz sklecić jednego zdania tylko po chamsku jak prymityw jakiś typu krycha.

user
Lesio 5.173.32.160 10:17:50 28-10-2018
Ohoho to tych zlamanych aktow konstytucji jest multum... juz pierwszym tygodniu rzadow zlamali ulaskawiajac kaminskiego w czasie trwania procesu. W swietle konst. Mozna uaskawic kogos dopiero gdy jest skazany prawomocnym wyrokiem. Nie mozna ulaskawic kogos na zas czyli doprzodu nie wiedzac jeszcze jakich czynow sie dopuscil.   Potem bylo juz tylko gorzej z ta konstutucja....
user
kliko 185.25.123.159 27.10.2018
HAMRYSZCZAK!!! HAMRYSZCZAK!!! HAMRYSZCZAK!!!
user
uczciwa obywatelka 31.183.172.75 04:56:50 28-10-2018

Najwięcej szumu w Przemyślu ,że jest łamana  konstytucja robi radna PO ,żona UBEKA ,któremu  słusznie emeryturę obcięto.Biega po ulicach z transparentem KONSTYTUCJA, w nadziei,że  banda z PO dojdzie do władzy i UBEKOM cofną przywileje. Niech się nauczą żyć za 2 tysiące. Ja po 42 latach ciężkiej pracy mam o wiele mniej.

user
kasander 89.68.175.84 07:55:55 28-10-2018

Z transparentem "Konstytucja" biegała jeszcze zanim mu emeryturę obcięli więc ten argument jest nietrafiony,
Widocznie ty jako "uczciwa obywatelka" gdy cię okradają, gwałcą lub leją - siedzisz cicho i nic nikomu nie mówisz bo bóg tak chciał pewnie. Jak widzisz nie wszyscy tak mają i tak chcą być poniewierani jak ty.

user
kicikici 185.25.123.159 27.10.2018
Jak mówił Jarosław Kaczyński, Przemyśl, choć jest jednym z niezwykłych miejsc na mapie Polski, potrzebuje wsparcia i przekonania, że druga tura wyborów samorządowych i jej wynik może mieć wielkie znaczenie dla przyszłości miasta. Kandydat PiS na prezydenta wskazał co już ze wsparciem rządu udało się w Przemyślu zrobić. Mówił m.in. o stacji pogotowia ratunkowego, rejonie energetycznym i Cargo - spółkach, które po likwidacji udało się reaktywować. Hamryszczak podkreślał, że od decyzji podjętej 4 listopada może zależeć dalsze tempo rozwoju Przemyśla. Również Jarosław Kaczyński podkreślił, że współpraca samorządów i władz państwowych to szansa na utrwalenie i przyśpieszenie gospodarczego i społecznego rozwoju kraju.
user
Mieszkaniec 185.25.123.144 20:40:51 27-10-2018
Znów ten sam adres IP a inny nick, widać pisiory boją się że trolli wysyłają w internet lokalny 
user
obiektywny 185.175.104.174 21:01:09 27-10-2018

Czyli tak jak wyżej już pisałem zaczyna się szantaż emocjonalny ze strony PiSu. Zobaczymy co wybierze Pan Bakun czy stanie się zakładnikiem ukadu PiS RC czy też pójdzie w KO i będzie starał się odbudować to co niszczyła RC przez 16 lat

user
Ela 195.136.176.190 22:32:36 27-10-2018

Pis ma poparcie od przemyślan od samego poczatku. I co w zamian za to ma??!NIC!!!  Nie ma nowych mieszkan, nie ma pracy dla mlodych.Totalna stagnacja. Teraz czas na mlodych!! Bierzcie sprawy w swoje ręce. Przemysl jest pieknym miastem. Warto w niego inwestowac. W mlodych ludziach jest potęcjał! A starzy na emeryture !dajcie szanse mlodym ludziom niech stworza normalne warunki do zycia sobie i swoim dzieciom. 

user
Przemyślak 79.191.62.50 27.10.2018

Wielka szkoda,ze prawie połowę zgromadzonych stanowili klakierzy przywiezieni z Rzeszowa,Jarosławia,Sanoka a nawet Jasła.

Stojący na tym spotkaniu  to rzeczywiście mieszkańcy Przemyśla.

Ogólnie spektakl udany.

Ci co mieli klaskać to  klaskali chociaż bez zbytniego entuzjazmu.

Dokładnie tak samo  już było za komuny.



user
niezadowolony 31.183.172.75 05:02:26 28-10-2018
Największa stagnacja w Przemyślu wystapiła za rządów PO .gdyż ich rząd wszystkie środki ładował na rozwój Rzeszowa,bo tam prezydentem był ich człowiek.
user
brat PIT 185.38.225.7 27.10.2018

Kaczor powinien personalnie rozliczyć winnych kampanii w Przemyślu. Zaś w pierwszych rzędach na spotkaniu zasiedli beneficjenci dojnej zmiany i programu KORYTO +

user
Peq 5.173.64.127 27.10.2018

Przemyślanie nie ma sensu się obrażać nawzajem poprzez komentarze to nic nie da trzeba nasze piękne miasto zmienić więc 4 Listopada glosujemy na Wojtka Bakuna pozdrawiam

user
siekiera 31.183.255.39 12:42:28 28-10-2018

Jest zle ale jak wybierzemy Bakuna będzie będzie jeszcze tylko gorzej to nawet nie partia a organizacja co w sejmie głosuje raz z oPOzycją raz z PiS to tak jak mówiłTW "bolek"jestem za a nawet przeciw albo mogę wstrzymać się od głosu  lada dzień się  rozleci K15 i będzie całkiem zatopiona jak totalna oPOzycja

GłOSUJ TYLKO NA  PiS  I PANA HAMRYSZCZAKA

user
XS 185.38.225.8 20:14:51 28-10-2018

Bo nie liczy się własne zdanie, trzeba głosować tak jak partia każe. Szkoda mi ciebie @siekiera. Jesteś żałosnym przykładem klakiera, pewnie synuś byłego vice albo któryś z geniuszy radnych pis :D tylko partia, tylko partia! Boże, ale bolszewizm :D 

user
Adc 78.131.239.62 27.10.2018

To miasto to czarna dziura w morzu ludzkich potrzeb i trzeba geniusza by to zmienić w krótkim czasie. A radni to musi być jedna zgrana drużyna a nie zlepek indywidualność.

user
Tom 188.147.103.168 27.10.2018
Tylko PIS ewentualnie Kukiz 15 resztę reszta żenada
user
Przemyślak 31.128.21.67 11:29:20 28-10-2018

PiS-HAHA 16 lat rządził w Przemyślu i jest super dobrobyt,jedne  z wyższych zarobków w Polsce a ile miejsc pracy powstało. W UM kasty rodzinne studia w trakcie podjęcia pracy w UM(bo w urzędzie pracy pewnie mało ludzi po studiach zarejestrowanych)ale po co układziki, w MOPS pracują żony strażników miejskich i zawodowych żołnierzy zbieg okoliczności co nie (A TAKIE TEMPE RACZEJ PO STUDIACH PŁATNYCH BO ZE SWOJĄ WIEDZĄ I ZASOBEM SŁÓW TO PO JEDNYM SEMESTRZE WYJAZD) itd.

user
Jks 89.200.15.208 27.10.2018

Przemyśl zawsze był Ukrainki a teraz PO

user
Tadeusz 79.191.54.220 28.10.2018

Jeszcze nie tak dawno jak padło słowo Przemyślak to było dumne słowo jak też dumny mieszkaniec naszego miasta.

Dzisiaj bardzo wiele się zmieniło.

Zbyt wielu mieszkańców naszego miasta zwyczajnie się skundliło i stanęło po różnego rodzaju zasiłki jak pies pod śmietnikiem.I nie powiem,że jest to młode pokolenie.

Ci zabrali d...w troki i zwyczajnie wyjechali zobaczyli jak ludzie żyją i już nie wrócą.

Został cały kwiat stołówek Caritasu i cierpliwie stoją w kolejkach po zasiłki.

Od czasu do czasu przyjedzie jakiś nawiedzony i obieca pieniądze dla bezrobotnych/dzisiaj dla Jarosławia/.

Ale ten sam nawiedzony  niedaleko dalej i obiecuje,że za nasze pieniądze /zapłacimy wzrostem cen energii'/utrzyma miejsca pracy w Autosanie ekonomicznym trupie.Tam 2000 miejsc pracy a nam wyższe opłaty za prąd.

A swoją drogą to ekipa  nieudaczników nawiedzonego doprowadziła nasze miasto do ruiny gdzie jeszcze prze dwa pokolenia będziemy spłacać długi bankowe ich działania.

I co gorsza proponuje nam by dalej trwonić dobro miasta głosują na jego kandydata.Owszem może liczyć na poparcie miłośników Caritasu ale Ci też żyją na nasz koszt i są zadowoleni.


user
andi 185.25.123.159 28.10.2018


user
Lesio 5.173.32.160 10:23:10 28-10-2018
Gosc w komentarzu ma racje.
user
andi 185.25.123.159 28.10.2018
 Zeby było jasne, jacy m.in. ludzie popierają WB - to pokazuje ten post z FB.
user
Lesio 5.173.32.160 10:21:34 28-10-2018
Zeby bylo jasne Przemysl nie chce juz układów. Chce oczyszczenia. 
user
Lessi 5.173.32.160 28.10.2018
Co za baba okropna tak sie nadziera pod tym muzeum. Zakochana w kaczorze... idz mu ob...nij
user
Adam 31.183.2.155 28.10.2018

No  i co , jesteś zbulwersowany  użytym przez  @ Głogowskiego  słowem wulgarnym?    A ile znasz osób co nie przeklinają?

Ostatnio wyszło że  premier też klnie jak szewc.     Pozostała treść  postu jest prawdziwa. W.B. nie ma z kim zrobić koalicji a żeby rządzić miastem  to musi się  dogadać.    Ja nie zagłosuję  na p.  W.B.  jeśli jasno  się nie określi z kim  chce współrządzić oraz w jaki sposób biorąc pod uwagę że miasto jest bankrutem. Żeby cokolwiek robić  potrzebne są pieniądze. Gdzie  widzi możliwość ich pozyskania? W mieście można je pozyskać  robiąc dość radykalne cięcia dot  administracji,  miejskich spółek czy zakładów budżetowych.  Innej drogi nie ma.


Co do p.Hamryszczaka to oczekiwałem   od  dr ekonomii  jasnego sformułowania  ;      "miasto jest zadłużone ale zrobię  wszystko co będzie możliwe   aby poprawić jego sytuację". Zamiast takich słów usłyszałem  obiecanki o oceanarium, centrum nauki "kosmos" itp.   Wstydził by się  pan, doktorze. Mojego głosu  Pan nie otrzyma.

user
tońcio 176.110.146.61 19:37:18 29-10-2018

Bez urazy.Ale po co Bakunowi jest potrzebny koalicjant?Jeśli to co słusznie piszesz ma zrobić,,dość radykalne cięcia...,,Czytaj audyt w UM , spółkach miejskich , spowodowanie aby administracja  zaczęła rozwiązywać problemy ludzi , a nie traktować ich z buta. To można zrobić i bez koalicjanta. Ba nawet koalicjant będzie przeszkadzał . Ten to jego człowiek to go nie rusz ,To to on widzi inaczej.Piłka jest krótka. Jesteś za zmianami , głosujesz na Bakuna. Jesteś za tym aby było jak jest ,siedzisz w domu.Pozdrawiam

user
Jotes 83.31.24.67 28.10.2018

Biorąc pod uwagę "popularność" Kaczora w społeczeństwie, to ta wizyta jest dla Hamryszczaka jak pocałunek śmierci

user
brat PIT 185.38.225.7 28.10.2018

Swoją "gospodarską" wizytą I sekretarz KC PiS "pogrzebał" ostatecznie szanse kandydata. PRL- bis.

user
Bazyli 62.87.150.1 28.10.2018

Nasz człowiek Hamryszczak przy korycie, Takie powinno być hasło.Ukraincy też za Hamryszczakiem, bo Bakun ich wróg.

user
KOPERNIK 185.25.123.166 28.10.2018

Zdziwiło mnie to że Kaczyński nic nie obiecał dla miasta?, no ale jak się dowiedział że  Ham....... chciałby oceanarium i kosmodrom to i on się załamał. Dlaczego na spotkanie zostali wpuszczeni tylko członkowie wspólnej adoracji, a nie mieszkańcy? obawiali się czegoś? POCIOTKOM  MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!

user
AntyZłodziej 83.31.133.254 28.10.2018

Ubeckie facjaty ktoś przygotował (transparent, megafon), zabrane emeryturki zmusiły do wypełznięcia na ulicę.

user
Tadeusz 79.191.54.220 28.10.2018

Pan Kaczyński zapowiedział bezwzględna walkę z patologią

I tutaj Go popieram.

Problem jest w tym,ze przez ostatnie 4 lata to nasz przemyski PiS  był patologią w naszym mieście  widoczną na każdym kroku.

Jako mieszkańcy powinniśmy patologie w naszym mieście wyrwać razem z korzeniami.

Tą szansę dają nam wybory.

Skorzystajmy z niej .Powinno się udać

user
siekiera 31.183.174.113 19:20:51 28-10-2018

Więc głosujemy na pana Hamryszczaka

user
alka 195.47.201.80 29.10.2018

Kartofel w Przemyślu?  Kiedy wreszcie wyczekiwane wykopki?

user
Tońcio 176.110.146.61 29.10.2018
Tyle co Wam Prezes obieca ....to nikt Wam nie da.   I jak to mówią ,, ludzie bierzta bo to reszta,,    
nr 46/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium