Życie Podkarpackie nr 8/2018 Życie Podkarpackie nr 8/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 52/2018, Środa 21 lutego 2018 r., Eleonory i Feliksa
Opublikowano
W Lubaczowie chcą powołać radę seniorów
„Lubaczów – miasto wsłuchane w głos seniorów” to projekt, którego celem jest przygotowanie seniorów do utworzenia i pracy w Lubaczowskiej Radzie Seniorów. Organizuje go Fundacja Światłoczułość działająca we współpracy z Urzędem Miejskim w Lubaczowie. Skierowany jest do osób powyżej 60. roku życia, mieszkających w Lubaczowie.
fot. archiwum organizatora
W ramach projektu uczestnicy będą mogli wziąć udział spotkaniach i pracach w ramach powołanych 3 zespołów doradczych zajmujących się kulturą, aktywnością fizyczną, miejską przestrzenią publiczną dla seniorów, przygotowaniu i realizacji 3 inicjatyw na rzecz seniorów, 3 dniowej, wyjazdowej Szkole Liderów (ośrodek w Bieszczadach) oraz jednodniowej wizycie studyjnej w Społecznej Radzie Seniorów w Lublinie.
Spotkanie informacyjne odbędzie się 11 maja 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie (sala obrad) o godz. 9:00. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 8 maja 2015 r. pod numerem tel. 16 632 80 10 wew. 44. Zgłoszenia do projektu oraz informacje na jego temat można uzyskać również pod w/w numerem.
Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 8/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Oglądasz Eurowizję?
  • Tak, zawsze
  • Nie i nie zamierzam
  • Dotąd nie, ale jeśli dostaną się przemyślanie, obejrzę