Życie Podkarpackie nr 21/2019 Życie Podkarpackie nr 21/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2019, Środa 22 maja 2019 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przeworsk, Region, Przemyśl
Jak uzyskać bonus bez depozytu u bukmachera?
Na polskim rynku organizowania zakładów wzajemnych funkcjonuje kilka firm, mających podobną ofertę. Potencjalni gracze kuszeni są różnymi promocjami u bukmacherów, które mają skłonić ich do otwarcia konta w serwisie bukmacherskim i do wpłaty pierwszego depozytu zabezpieczającego, pozwalającego na prowadzenie zakładów. Jednym z powodów, dla których warto zainteresować się ofertą konkretnego dewelopera, jest bonus na „dzień dobry”. Zdarza się, że bukmacher oferuje go nawet bez konieczności wpłaty depozytu.

Czym jest bonus bez depozytu?

Bonusy w zakładach bukmacherskich to nic innego, jak gratisowe środki finansowe, które można wykorzystać na kolejne zakłady. Nie ma możliwości ich wypłaty po tym, jak bukmacher dopisał klientowi bonus do jego konta w serwisie. Konieczne jest wykonanie za ich pośrednictwem obrotu, czyli zawarcia zakładów wzajemnych. Jeśli zakłady „Wejdą”, gracz na tym zarobi i będzie mógł zrealizować zysk, poprzez przelew środków na konto bankowe.

Depozyty z reguły są oferowane na powitanie nowych klientów w danej firmie bukmacherskiej. Jednak niektórzy bukmacherzy doceniają już sam fakt, że dana osoba zechciała zainteresować się ich ofertą i otworzyć konto gracza. Taką ofertę bonusu bez konieczności wpłaty na konto depozytu zabezpieczającego ma między innymi  bukmacher LV Bet.

Przykładowe warunki korzystania z bonusu bez depozytu

Bonus bez depozytu najłatwiej zrozumieć i poznać na przykładzie bukmachera, który go oferuje. Taki bonus to szansa na to, aby zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 zł. Najczęściej bonus bez depozytu nie jest zbyt wysoki - właśnie około 20-30 zł. Aby go uzyskać, należy wejść na stronę internetową zakładów bukmacherskich i zarejestrować swoje konto klienta. Po jego założeniu trzeba jeszcze wysłać na adres promocyjny bukmachera e-maila z tytułem „Bonus bez depozytu”. Wówczas bukmacher dopisuje do konta nowego klienta bonus o równowartości 20 zł.

W opisywanym przypadku bonus bez depozytu to tylko jedna z dwóch części oferty powitalnej. Jeszcze bardziej atrakcyjna jest jej druga część. Otóż klient, który zdecyduje się złożyć pierwszy depozyt na swoim koncie gracza w serwisie bukmacherskim, będzie mógł odebrać bonus powitalny, który może opiewać nawet na kwotę stanowiącą równowartość 1000 zł.

Takie zachęty ze strony bukmacherów skutecznie nakłaniają niezdecydowanych graczy do tego, aby wybrać właśnie ich ofertę spośród wszystkich innych, jakie dostępne są na rynku. Trzeba przy tym pamiętać, aby zakłady zawierać wyłącznie u legalnie działających bukmacherów. Legalny bukmacher Polska musi mieć odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie takiej działalności.

nr 21/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium