Życie Podkarpackie nr 42/2018 Życie Podkarpackie nr 42/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2018, Poniedziałek 22 października 2018 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Przemyśl
– To skandal – mówi poseł Mieczysław Kasprzak
Pochodzący z Przemyśla marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński (PiS) wyłączył jarosławskiemu posłowi Mieczysławowi Kasprzakowi (PSL Unia Europejskich Demokratów) mikrofon podczas obrad, kiedy ten chciał mówić o proteście głodowym pielęgniarek i położnych w Wojewódzkim Szpitalu im. św. o. Pio w Przemyślu. – To kolejny raz, kiedy pan marszałek posuwa się do takiego kroku. To skandal – powiedział M. Kasprzak.
fot. Mariusz Godos
Marszałek Sejmu RP, przemyślanin, Marek Kuchciński – zdaniem posła z Jarosławia Mieczysława Kasprzaka – nie chciał słuchać o sytuacji przemyskich pielęgniarek.

2 października br. trwały obrady sejmowe. Pół godziny przed południem na mównicę wszedł poseł PSL Unii Europejskich Demokratów Mieczysław Kasprzak w Jarosławia, który chciał przedstawić m.in. sytuację w szpitalu w Przemyślu w związku z trwającym od miesiąca protestem głodowym pielęgniarek (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
18 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
swojak 192.71.249.97 08.10.2018

Żałosny człowieczek , będziemy pamiętać przy urnach wyborczych

user
wojak 79.201.198.13 20:12:56 08-10-2018

swijak, to jest was kilku?

user
kit 185.25.120.242 08.10.2018

Kasprzak jak go znam to  nigdy nie miał nic istotnego do powiedzenia.

user
Emeryt 78.131.239.62 06:48:49 09-10-2018

A Kuchciński to twój wójek zapewne. Ten to ma dużo do powiedzenia. Kiedyś go za to rozliczą 

user
wis 83.31.22.2 08.10.2018

to PSL zmienił nazwę od kiedy?

user
JA 79.191.66.165 20:26:08 09-10-2018

WÓJKIEM -TO JEST KOGO INNEGO -ZGADNIJCIE KOGO  ??????????????



user
andrzej 217.99.250.236 08.10.2018

taki ma honor ten obatel

user
GOSC 83.31.126.135 08.10.2018

no jak mogl to zrobic HONOROWY OBYWATEL MIASTA PRZEMYSLA

user
kasander 89.68.175.84 08.10.2018

Czego znowu tam w niebiosach wypatruje Pan Marszałek?

Tam tego nie dają.

user
Gość 83.31.25.55 10:18:57 09-10-2018

Ratunku dla siebie...

user
Ola 37.109.33.5 09.10.2018

A ten p.marszałek nie pamięta jak mieszkał w Przemyślu ? Dlaczego nie stara się , aby nasze piękne miasto nie umierało?

user
xyzj 89.68.175.84 10:13:44 09-10-2018

To ten Kuchciński urodził się i mieszkał we wsi Wapowce czy w Przemyślu w końcu?

user
Tadeusz 79.191.61.227 09.10.2018

Całą rodzinkę odcięto od koryta wraz z listami w Przemyślu.

Totalne cięcie zaraz po wyborach z dobrych posad dla rodzinki.

Nerwy ponoszą to odcina mikrofon.

Doskonale wie,ze ma ciekawą przyszłość.


user
Jan 5.173.208.47 09.10.2018

wywalić pisowiczów na wyborach.  Nie potrafili listy utworzyć a co dopiero rządzić.

user
Asiabaj 81.161.203.118 09.10.2018

Wywieźmy go na taczkach

user
MK 91.193.208.124 10.10.2018

I znowu  "pan redaktorek "  judzi . Po prostu ogarnia go  , tak jak i jego  towarzyszy partyjnych  po prostu poLITYCZNA WCIEKLIZNA . ZACZYNACIE JUŻ CHODZIĆ PO ŚCIANACH , ALE ZBLIŻACIE SIĘ JUŻ POD SUFIT  / DALEJ JUŻ NIE MA  NICZEGO / 

user
Dżolisław 83.26.242.34 13.10.2018

Macie swoje prawo i sprawiedliwość! Głosujecie w podkarpackim na tych buców bez opamiętania, wierzycie we wszystkie kłamstwa żoliborskiego dziada, który opowiada wam bajki o potędze aż w końcu obudzicie się w czarnej dpie i bez kasy. Zachodnia i południowa Polska pełna jest ludzi energicznych, przedsiębiorczych, otwartych na Europę i świat, oczytanych i inteligentnych a tacy zawsze sobie poradzą, nawet w kryzysowych sytuacjach, a wy zostaniecie z tymi mrzonkami i bandą kieckowych, którzy dalej będą wam wciskać kit i dawać pierścień do ucałowania!

user
Jola 37.109.33.148 16.10.2018

A ja chcę ,  aby Przemyśl był u Ferenca .....

nr 42/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium