Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Przemyśl
Marihuana w paczce po papierosach
Policjanci z przemyskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej 20-letniego mężczyznę. Okazało się, że miał przy sobie 4 gramy marihuany.
fot. KMP Rzeszów

W piątek, 1 maja policjanci na drodze wylotowej z Przemyśla zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego osobowym oplem. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli przy 20-latku woreczek foliowy z zawartością zielonego suszu, który ukryty był w paczce po papierosach.

Po przeprowadzeniu badania  narkotesterem okazało się, że substancja, którą posiada kierowca to marihuana. Mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany, a posiadane przez niego narkotyki zabezpieczone. Aktualnie toczy się postępowanie karne w związku z naruszeniem przez niego przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.
2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
pl 83.24.68.65 06.05.2015

O MATKO!! 4 GRAMY!! TOŻ TO BARON NARKOTYKOWY!!

I teraz wsadzą takiego młodego do paki i nie dość, że chłopak straci 3 lata z życia to MY jako podatnicy będziemy na niego płacić ponad 2000zł miesięcznie na utrzymanie go w więzieniu bo miał AŻ 4 GRAMY. Debilizm!!

Nie jestem jakimś jaraczem, ale to już przesada, żeby za posiadanie marihuany wsadzać kogoś do więzienia. To jego zdrowie.. chce to niech sobie pali, jak chce ktoś od kogoś kupić to jego wybór. Dlaczego zawsze PAN(państwo) nade mną stoi i mówi mi co dla mnie wolno, a czego nie, jeśli niczym nie godze w drugiego człowieka?!!

Jak tak się boicie to wprowadźmy zakaz sprzedaży "kreta" środka do udrażniania rur - bo przecież możemy umrzeć po jego spożyciu.

Gorzej!! zakażmy 1-50 pięter bo ktoś chce sobie skoczyć na główkę.

Ludzie jak nie zaczniecie myśleć wolnościowo to przepadniemy już z Polski wyjechało z 5mln ludzi nie tylko dla pieniędzy, ale dlatego, że u nas wszystko zależy od urzędnika, że policja nie jest od łapania bandytów i pilnowania tylko od nabijania statystyk i łatania dziury budżetowej... itd.

Więc ruszcie te dupy z przed monitora i przestańcie narzekać choć w tym jednym dniu 10 maja i idźcie zagłosować na ludzi którzy nie są z pisu, po,  psl, sld, rp. I proszę Was nie sugerujcie się sondażami bo są one robione przez rządzących żeby Wami zmanipulowali. Dość mam już wyjeżdżania i rozbijania rodzin przez tych złodziei.

user
asddsa 78.9.157.40 10.05.2015

http://www.JakaFaza.pl Prawdziwe informacje o marihuanie i jej odmianach.

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium