Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 140/2018, Niedziela 20 maja 2018 r., Bernarda i Bazylego
Opublikowano
Przemyśl
Najlepsza odzież używana już niedługo w Przemyślu
W najbliższą sobotę 9 maja o godz. 9.00, w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 17a (wjazd od Media Markt) nastąpi otwarcie szesnastego sklepu sieci VIVE Profit. VIVE Profit to wielkopowierzchniowe sklepy z markową odzieżą używaną, które powstają w kolejnych miastach południowej i wschodniej Polski, ciesząc się wyjątkowym zainteresowaniem klientów. Przemyśl to już druga na mapie lokalizacja VIVE Profit na Podkarpaciu. Pierwszy sklep funkcjonuje od ubiegłego roku w Rzeszowie.

Łowcy okazji na start!

Sklepy VIVE Profit już od dnia otwarcia przyciągają tłumy klientów. Okazje rozchodzą się bardzo szybko. Dodatkowo ceny spadają wraz z biegiem tygodnia. Oznacza to, że w ostatnim dniu cyklu sprzedaży, czyli przed dniem całkowitej wymiany asortymentu, klient może kupić towar w najniższej cenie. Można jednocześnie skorzystać z wyprzedaży na torby, organizowanej pod hasłem „Torbę kupujesz, ile chcesz pakujesz”. W punkcie w Przemyślu wyprzedaż na torby (dostępne w rozmiarach L, XL i XXL) przypada na czwartek.

W używanej odzieży zawsze coś nowego

Charakterystyczną cechą sklepów VIVE Profit jest ich duża powierzchnia i szeroki wybór. Bogaty asortyment podlega cotygodniowej, całkowitej wymianie,  dzięki czemu klienci podczas kolejnej wizyty mają do dyspozycji zupełnie nową kolekcję oryginalnej odzieży i dodatków. W zależności od rodzaju towar eksponowany jest w różny sposób – na wieszakach, półkach oraz w koszach.

„Oczekiwania naszych Klientów stale rosną. Wychodzimy im naprzeciw” - mówi Mariusz Pniewski, Prezes Zarządu VIVE Profit Center – „Jasny i czytelny system sprzedaży oraz atrakcyjne ceny z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.” – dodaje Pniewski.

Informacje organizacyjne:

Nowy sklep VIVE Profit zlokalizowany w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 17a (wjazd od Media Markt), będzie otwarty dla klientów z Przemyśla i okolic przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele, w godzinach:

Poniedziałek      8:00 – 18:00

Wtorek                          8:00 – 18:00

Środa                 8:00 – 18:00

Czwartek           8:00 – 18:00

Piątek                8:00 – 19:00

Sobota                  9:00 – 18:00

Niedziela            10:00 – 18:00

VIVE Profit Center

Spółka wchodząca w skład Grupy VIVE, zajmująca się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z markową odzieżą używaną VIVE Profit. Firma otworzyła już kilkanaście sklepów detalicznych w Polsce południowo-wschodniej. Do końca 2015 roku planowane jest utworzenie kolejnych punktów handlowych na terenie całego kraju.

Grupa VIVE

Lider w dziedzinie recyklingu tekstyliów (zbiórki, import, sortowanie, eksport i sprzedaż detaliczna odzieży sortowanej oraz przerób niesprzedawalnego produktu na czyściwo przemysłowe i poszukiwanie innowacyjnych możliwości przetwarzania surowca). W skład grupy wchodzą: VIVE Textile Recycling, VIVE Transport, VIVE Profit Center, VIVE Properties, VIVE Biznes, VIVE Innovation, Dimatex, Eco-Collections, VIVE Properties, VIVE Creation, a także podmioty zależne: Klub Sportowy VIVE Tauron Kielce i Fundacja VIVE Serce Dzieciom.

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
szogun z bulem w D 104.11.93.179 06.05.2015

Drugiej klasy odziez dla drugiej klasy Obywateli........jestem dumny,o bardzo dumnym obywatelem POlski.

user
qasanek 79.186.246.251 31.05.2015

jeśli chodzi o odzież używana to chyba najlepszą opcja jest hurtownia Werona http://werona.biz

user
mirek 31.130.106.244 05.06.2015

bardzo słabe zaopatrzenie w porównaniu  z początkiem na otwarciu ,sklepów.

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium