Życie Podkarpackie nr 37/2019 Życie Podkarpackie nr 37/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 259/2019, Poniedziałek 16 września 2019 r., Edyty i Kornela
Opublikowano
Przemyśl
Błachowicz kandydatem KO na prezydenta. Schetyna i Lubnauer w Przemyślu [ZDJĘCIA]
„Przemyśl potrzebuje pozytywnego KOP-a” – takie hasło przyświecać będzie kampanii wyborczej kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Przemyśla Wojciecha Błachowicza (Platforma Obywatelska). 28 sierpnia br. na przemyskim rynku został oficjalnie zaprezentowany na to stanowisko. To jego druga przymiarka na fotel włodarza nadsańskiego grodu.
fot. Mariusz Godos
W konferencji prasowej wzięli udział m.in. szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, prezentując Wojciecha Błachowicza (z lewej) jako kandydata na prezydenta Przemyśla.

W konferencji prasowej wzięli udział m.in. szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, posłowie RP (m.in. Jolanta Frydrych, Marek Rząsa, Zdzisław Gawlik), członkowie i sympatycy PO, mieszkańcy miasta.

– Nieprawdą jest, że na Podkarpaciu monopol na władzę ma PiS. Mamy dobrych kandydatów. Przemyśl cały czas jest miastem niewykorzystanych (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
37 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
phi 94.40.75.202 28.08.2018

Żadnych POkemonów ani śmiesznych na Podkarpaciu nam nie potrzeba. Precz z totalnymi opetanymi

user
MECEK 62.87.150.1 14:49:41 28-08-2018
POKEMON JEST Z SLD PAN.T.KKOLEJNY KTORY ZNISZCZY DOSZCZETNIE TO MIASTO 
user
wyborca 185.25.123.208 17:03:35 30-08-2018
Tylko na to cie stac?Pokaż co potrafisz!!!!
user
dd 31.183.198.225 28.08.2018

Niestety nic z tego nie bedzie-(

user
Wyborca 94.254.151.64 28.08.2018

Głosuję na Tomasza Kulawika z SLD w wyborach na Prezydenta Miasta  !!! 

user
mars 31.183.238.210 16:14:14 28-08-2018

a jaką ten pan ma wizję rozwoju miasta/program/chętnie się zapoznam!!!!!!!!!!!!

user
mars 31.183.238.210 16:16:26 28-08-2018
zaznaczam nie interesuje mnie przynależność partyjna tylko człowiek z pomysłem na przemyski marazm!
user
Znalezione 94.254.159.153 16:51:26 28-08-2018
Wczorajszy artykuł w SN co chce zrobić Pan Kulawik ! 

Jak podkreśla, w polityce najważniejszy jest dlań, jako dla lewicowca, człowiek. Dlatego identyfikuje się z programem SLD dla Przemyśla, który obejmuje m.in. darmową komunikację miejską dla dzieci i młodzieży, poprawę komunikacji miasta i ościennych gmin poprzez uruchomienie szynobusu, doradztwo zawodowe dla przemyskich uczniów, dostępność do miejskich przedszkoli i żłobków dla każdego dziecka, opiekę stomatologiczną i pielęgniarską w szkołach, utworzenie przemyskiego „Domu Seniora” i wiele innych ułatwień dla młodszych i starszych mieszkańców miasta.

Lewica chce postawić w mieście na turystykę, ale i poszukać inwestorów chętnych do łaskawszego spojrzenia w kierunku Przemyśla, który niestety cierpi na brak zainteresowania nim większych przedsiębiorców.

user
mars 31.183.238.210 17:22:38 28-08-2018

do Znalezione - cyt.....""'doradztwo zawodowe dla przemyskich uczniów""" - po co to doradztwo skoro nie ma zakładów w Przemyślu by ich zatrudnić.  Mamy my przemyscy podatnicy  doradzać młodzieży, by inne miasta miały gotowy wykształcony "Produkt""" do zatrudnienia u siebie. Nie tędy droga panie ,nie tędy

user
su-metal 94.40.75.201 22:23:58 28-08-2018

Tylko Asterix !!!

user
phi 77.252.178.111 09:35:47 29-08-2018

Lewicowiec T Kulawik - to żart mocium panie! Jeden lewicowiec J Zapotocki - składający łapki do bozi przy każdej okazji, a drugi TK phi! A obaj lewicowcy podpisali sie pod wnioskiem o przyznanie tytułu honorowego obatela Kuchcińskiemu. A jak sie wydało to stchórzyli i nie przyszli na głosowanie. Maja duży zapas wazeliny by włazić w ..... pis

user
Mieszkaniec 193.19.167.106 28.08.2018

Mój głos ma Pan Tomasz Kulawik! 

user
ZOCHA 62.87.150.1 28.08.2018
WOJTEK NA PEWNO DODTANIESZ MOJ GLOS :-) POZYTYWNY GLOS NA SUPER PREZYDENTA
aga
aga 92.9.48.152 28.08.2018

Już wiadomo ze PO-paprancy przegrają wybory w Przemyślu gorszego wprowadzenia ich kandydat nie mógł sobie wymarzyć . W  prezentacji  kandydata wzięli udział m.in. szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna . Ci skompromitowani politycy  robią wszystko żeby PIS wygrał wybory wszędzie i z każdym.

aga
aga 92.9.48.152 28.08.2018

Tylko nie Tomasz Kulawik na prezydenta ponieważ karierowiczów bez doświadczenia nam nie potrzeba .

user
Prawdomówny !!! 94.254.159.153 16:48:29 28-08-2018

A jaki on jest karierowicz ? Dzięki sobie doszedł do wszystkiego sam ? Jest Marynarzem - tu nie potrzeba układów partyjnych, ma biuro własne, kasy ma zapewne więcej niż na stanowisku Prezydenta. Właśnie to jest facet który może coś zrobić bo wie jak na chleb zarobić ! A reszta ? Hamryszczak - wiceprezydent żyje na naszym garnuszku, Bakun - Poseł to samo ! 

user
mars 31.183.238.210 17:32:48 28-08-2018
panie Prawdomówny  - ten pan Kulawik od 2006 roku to radny RM przewija się w strukturach samorządu przemyskiego od lat i czym zabłysnął piastując różne funkcje? oprócz brania kasy z kieszeni przemyskiego podatnika? Proszę o przykłady!!
user
Szwejk 217.99.250.236 20:56:06 28-08-2018

kazdy kto jest z Jankiem jest uwikłany w przemyska konfiturke ,ciekawe czy P .Kulawik też ?

user
szwejk 217.99.250.236 21:02:41 28-08-2018
byłbym zapomniał ...lewicowiec i podpisał się na uchwale aby Kuchcińskiego zrobić honorowym obywatelem ,pierwsza decyzja jako szefa komisji budżetowej jak został radnym ,,podniesienie podatków na maxa ,czyli za jego obietnice zapłacą wszyscy z których można coś zedrzeć w tym mieście
user
yyy 90.194.60.233 28.08.2018

I znow czort karty rozdaje.

user
mk 91.193.208.124 28.08.2018

Kpa to istotnie potrzebuje i to porządnego  ale PO . Mieli osiem długich lat ich nierządu  to niechby wtedy  pokazali tego "kopa". A teraz niech idą do diabła , tam jest ich miejsce.  .Do piekła   wozić smołę i to na taczkach  z kwadratowym kółkiem , żeby było ciężej .

user
phi 77.252.178.111 09:39:16 29-08-2018
 Ślepy byłeś i jesteś mk. Nie widziałeś co było robione w mieście w poprzedniej kadencji i nie widzisz że w mijającej nie robi się NIC!
user
szwejk 217.99.250.236 28.08.2018
Ciekawi mnie co na pokemona z Zurawicy o siwych włosach ,miał Mariusz Kamiński z CBA ,że tenże pokemon głosował za nim  sejmie ?
user
polak 77.98.114.34 28.08.2018

A nic nie pisali ze jeszcze jakis kabaret sie pojawi w Przemyslu :)

user
swij 83.28.91.66 29.08.2018

Moze niech poda swoja narodowosc.Po co udawac Polaka

user
phi 77.252.178.111 09:40:23 29-08-2018
nooooooooooooo twoja narodowość swij to głupek!
user
Mieszkaniec 193.19.167.106 29.08.2018

Czy to jakieś żarty k#@$&? Frekwencja na sesjach słaba (a dieta jest co miesiąc z naszych podatków) , większość czasu w stolYcy spędza a chce zostać prezydentem.... Nie nie nie takich akcji nie będzie!

user
parl 79.191.61.83 29.08.2018

Myślałem, że KONSTYTUCJA i pani Lubnaer zajmą sie hazardem rozsianym po dzielnicach miast  i Medyce . A tu ani jedna zła opinia, pani poseł tyle wiedziała o Przemyślu , że w zimie panuje smog.

user
Virgin 94.254.151.61 14:47:25 29-08-2018

Ochrona środowiska, działania antysmogowe to koniecznie. To może damy się wykazać i Tomasz Kulawik jako prezydent pokaże co umie

user
Przemyślak 185.25.123.222 29.08.2018

Czy my w mieście nie mamy człowieka na Prezydenta. To POrażka chłopy ze wsi pchają się do prezydentury, widzę pana mieszkającego w  żurawicy co ma firmę budowlaną, niechże sobie ten żałosny pan wybiera wójta w Żurawicy,  kandydat na prezydenta z Prałkowiec. Ludzie co jest????

user
Diazdek 83.28.68.192 29.08.2018

Panie "ASTERIX"teraz jest czas źeby Pan wygrał wybory poniewaz nie ma Pan powaznych przeciwników.Niech Pan ogłosi swój akces.Spróbujemy zmierzyc sie z "czarnymi"Panie ASTERIKS odwagi

user
kjkj 94.40.75.203 29.08.2018

Nieważne czy z Prałkowiec czy z Przemyśla. Hamryszczak jest  z Zurawicy i tam cały czas mieszka. Błachowicz ma wyprowadzić Przemyśl z tego bagna w jakim jest i tyle. Jak nie, podziękujemy mu za 5 lat.

user
KO 81.161.192.178 29.08.2018

Jesteśmy w czarnej "d" Jeśli nie wygra Hamryszczak, kasy wystarczy jedynie na pensję Błachowicza. To jest smutne, ale prawdziwe. Bez pomocy z zewnątrz, będzie tak jak jest przez ostanie lata. Jeśli nie wsparli NICZYM Chomy, to Błachowicz jedyne co może zrobić to fotkę ze Schetyną i to jest koniec jego możliwości. Popatrzmy realnie co jesteśmy w stanie zrobić sami z naszych podatków? Przykre, ale nie jesteśmy Rzeszowem który może mieć Warszawkę gdzieś.

user
DOC 94.40.33.161 08:00:08 30-08-2018

Z całym szacunkiem drogi KO ale Hamryszczak dla Przemyśla oznacza kontynuację polityki Chomy. Już Hamryszczak pokazał jak zarządza się Szpitalem na Monte Cassino. Dodatkowo jako wiceprezydent miał okazję pokazać i ściągać niby kapitał z zewnątrz - dlaczego tego nie robił???


Nie bądź hipokrytą drogi KO.


Apeluje do wszystkich ,,jeszcze" myślących mieszkańców mojego rodzinnego miasta Przemyśl - POGOŃMY UKŁAD, KTÓRY OD LAT RZĄDZI W PRZEMYŚLU, POGOŃMY KLUB GOLFOWY ZWANY REGIA CIVITAS I POGOŃMY PANA HAMRYSZCZAKA - ON NIC NIE ZROBIŁ DLA NASZEGO MIASTA I Z PEWNOŚCIĄ NIC NIE ZROBI

user
Ewa 185.25.123.208 30.08.2018

Głosuję na W. Błachowicza ponieważ gwarantuje zmiany w naszym mieście.

user
Ja 31.182.52.126 09:42:03 17-10-2018

Szkoda, ale masz prawo zmarnować swój głos :)

user
Przemyślanka 83.31.35.237 03.09.2018

To jest dobry i KONKRETNY KANDYDAT,  a nie "Pływak"  Z BOŻEJ ŁASKI , z SLD =łajza , która ślizga się na grzbietach innych.

nr 37/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium