Życie Podkarpackie nr 38/2019 Życie Podkarpackie nr 38/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 261/2019, Środa 18 września 2019 r., Ireny i Józefa

Opublikowano
Przemyśl
SLD Lewica Razem odkrył karty. Tomasz Kulawik kandydatem na prezydenta Przemyśla
Radny Tomasz Kulawik został kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Lewica Razem na fotel prezydenta miasta Przemyśla. – W najbliższym czasie nasz kandydat przedstawi program oraz wizję rozwoju miasta, a także sposób skutecznego wdrożenia go w życie – powiedział przewodniczący Rady Miasta i Powiatu SLD Janusz Zapotocki.
fot. zbiory własne
Radny Tomasz Kulawik został kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Lewica Razem na fotel prezydenta miasta Przemyśla.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
rrjj 94.40.75.203 28.08.2018

HAHAHAHAHAHAHA!!!! tego brakowalo zeby misto padlo calkowicie!!!! ten typ to..... szkoda pisac

user
Brawo SLD 94.254.159.153 28.08.2018

Brawo Tomasz ! W końcu nowa twarz na lewicy !!!

user
Boho 83.31.35.237 23:23:38 03-09-2018

Twarz z uśmiechem szelmy! No a niby z jakim ma być skoro to szelma...

user
Mieszkaniec 94.254.151.68 28.08.2018

Tomasz Kulawik do boju masz szanse ! Masz Mój głos !!!

user
Wojtek 83.31.124.240 18:11:24 01-09-2018
Masz szanse odwiedzić szympanse w tym zoo chyba
user
Boho 83.31.35.237 23:24:24 03-09-2018
hmmm..., chyba sam "kandydat" to napisał...
user
Korneluszka 37.248.163.195 28.08.2018
Ludzie magistrat potrzebuje świeżego tlenu-wietrzenie obowiązkowe! Najwyższy czas na rozwój miasta, a Przemyśl ma ogromny potencjał jedynie go wykorzystać. Natomiast Tomaszowi przedsiębiorczości nie brakuje.
user
Lukasio 37.248.163.195 28.08.2018
Prezydent Miasta Przemyśla w osobie Tomasza Kulawika? No no noo może to być całkiem udany eksperyment polityczny Sojuszu.
user
Rzetelny Wyborca 94.254.159.153 28.08.2018

Wczorajszy artykuł w SN co chce zrobić Pan Kulawik ! 

Jak podkreśla, w polityce najważniejszy jest dlań, jako dla lewicowca, człowiek. Dlatego identyfikuje się z programem SLD dla Przemyśla, który obejmuje m.in. darmową komunikację miejską dla dzieci i młodzieży, poprawę komunikacji miasta i ościennych gmin poprzez uruchomienie szynobusu, doradztwo zawodowe dla przemyskich uczniów, dostępność do miejskich przedszkoli i żłobków dla każdego dziecka, opiekę stomatologiczną i pielęgniarską w szkołach, utworzenie przemyskiego „Domu Seniora” i wiele innych ułatwień dla młodszych i starszych mieszkańców miasta.

Lewica chce postawić w mieście na turystykę, ale i poszukać inwestorów chętnych do łaskawszego spojrzenia w kierunku Przemyśla, który niestety cierpi na brak zainteresowania nim większych przedsiębiorców.

user
PZPR 83.28.91.66 29.08.2018

To SLD juz całkowicie na "łopatkach" jak wystawia takiego kandydata na Prezydenta.Czerwoni juz ostakiem sił ciagna do koryta.

user
nickt 94.66.221.244 07:37:12 31-08-2018

Kanalia. I tyle w temacie.

user
ktos znajomy 94.66.221.244 07:38:28 31-08-2018
Kanalia i tyle.
user
Mieszkaniec 193.19.167.106 29.08.2018
Jak przemyska lewica ze swoim prezydentem obecnie kandydatem Tomaszem Kulawikiem rozbuduje Specjalną Strefę Ekonomiczną dając preferencyjne warunki to sprowadzą inwestorów i bedzie praca.  Może Przemyśl przestanie sie wyludniać. ZAUFAM WAM!!!
user
DOC 94.40.33.161 30.08.2018

Z całym szacunkiem drogi KO ale Hamryszczak dla Przemyśla oznacza kontynuację polityki Chomy. Już Hamryszczak pokazał jak zarządza się Szpitalem na Monte Cassino. Dodatkowo jako wiceprezydent miał okazję pokazać i ściągać niby kapitał z zewnątrz - dlaczego tego nie robił???


Nie bądź hipokrytą drogi KO.


Apeluje do wszystkich ,,jeszcze" myślących mieszkańców mojego rodzinnego miasta Przemyśl - POGOŃMY UKŁAD, KTÓRY OD LAT RZĄDZI W PRZEMYŚLU, POGOŃMY KLUB GOLFOWY ZWANY REGIA CIVITAS I POGOŃMY PANA HAMRYSZCZAKA - ON NIC NIE ZROBIŁ DLA NASZEGO MIASTA I Z PEWNOŚCIĄ NIC NIE ZROBI
aga
aga 92.9.48.152 31.08.2018

Czytałem dossier Pana Kulawika i powiem tak : brak osiągnieć zawodowych w zarzadzaniu dużym zespołem ludzkim  tylko same przechwałki gdzie ten gości nie należał lub należy. Przemyśl nie stać teraz na kolejne lata eksperymentów i na odpowiedzialność polityczną i tylko polityczną pseudo prezydentów . To właśnie ci pseudo prezydenci nie ponosili odpowiedzialności za błędy w zarzadzaniu majątkiem społecznym jak i finansami miasta a często gęsto przy uzyskiwaniu absolutorium za budżet miasta w grę wchodziły układy polityczne   a nie dobro i dobrobyt mieszkańców miasta.

user
Wojtek 83.31.124.240 01.09.2018

ha ha ha takich jaj z wyborów jeszcze nie było.

nr 38/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium