Życie Podkarpackie nr 42/2019 Życie Podkarpackie nr 42/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2019, Wtorek 22 października 2019 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Lubaczów, HORYNIEC- ZDRÓJ
Oddaj krew, wesprzyj nowożeńców Karolinę i Arka
W najbliższą niedzielę, 19 sierpnia, krwiodawcy ze stowarzyszenia HDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju zapraszają wszystkich chętnych do tutejszej świetlicy wiejskiej przy stadionie na kolejną akcję zbiórki krwi. Tym razem, oddając krew, można będzie jednocześnie wesprzeć Karolinę i Arka, których w dniu ślubu ktoś odarł z marzeń i planów, kradnąc pieniądze, jakie dostali od gości weselnych na nową drogę życia.
fot. ze zbiorów własnych
W dniu ślubu zasłużeni krwiodawcy Karolina i Arek mieli wokół siebie wielu przyjaciół ze stowarzyszenia HDK. Również teraz mogą liczyć na ich wsparcie.

Karolina i Arek to zasłużeni krwiodawcy, którzy zawsze, gdy tylko mogą, oddają krew, by pomóc potrzebującym tego rodzaju wsparcia. Ktoś zepsuł im jeden z najpiękniejszych dni w życiu, z zimnym wyrachowaniem pozbawiając szansy na realizację planów i pozbawiając wszystkich pieniędzy, jakie otrzymali w dniu swojego ślubu od gości weselnych. Najbliższą akcję zbiórki krwi, której przyświeca hasło „Oddaj krew  to nie boli”, przyjaciele krwiodawcy z horynieckiego stowarzyszenia postanowili więc połączyć z inicjatywą pomocy nowożeńcom. – Podczas akcji będziemy zbierać środki na pomoc naszym przyjaciołom, Karolinie i Arkowi. Puszka dostępna będzie przy rejestracji – wyjaśnia prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Niedzielna akcja potrwa od g. 9 do 12. Dla każdego zarejestrowanego dawcy organizatorzy przewidzieli pamiątkowy kubek stowarzyszenia.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 42/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium